dodacie lehoty Passat B8

Co se nedá zařadit...
Andy_SK
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 31.03.2015 13:13

Re: dodacie lehoty Passat B8

Příspěvek od Andy_SK »

Tak som si pre zaujímavosť prešiel moju zmluvu, a po sčítaní všetkých termínov môžem odstúpiť od zmluvy de facto najskôr až keď ho nedodajú 28 týždňov od podpisu zmluvy. To je zhruba doba, kedy by som už nad tým odstúpením vážne uvažoval :)

Uživatelský avatar
caravelle
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 453
Registrován: 06.10.2007 21:55
Bydliště: SK
Kontaktovat uživatele:

dodacie lehoty Passat B8

Příspěvek od caravelle »

Ja by som sa skor z nich snažil nejaký bonus / zľavu ešte vytrieskať, keď budú v omeškaní s dodaním auta nad lehotu dodania uvedenú v zmluve ....


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
Audi S4 Dolphin grey

Uživatelský avatar
Mirco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1718
Registrován: 26.09.2007 20:11
Bydliště: showroom.. u PC

Re: dodacie lehoty Passat B8

Příspěvek od Mirco »

uvědomte si prosím jednu věc, prodejce nemuže za dlouhou dodací lhůtu.... Embden musí uspokojit poptávku nejen pro ČR, SVK, ale pro celou evropu atd... nejste sami kdo čeká :fool:

vím, že je to otrava, ale když odstoupíte od smlouvy tak stejně pak budete zase čekat pokud nebude nějaká skladovka odpovídat vašim představám.... takže to je začarovanej kruh... a mít hůř vybavený auto za cenu toho, že ho budu mít o měsíc dřív je nesmysl... :laugh:

Zdeněk1234
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 04.03.2015 15:56

Re: dodacie lehoty Passat B8

Příspěvek od Zdeněk1234 »

Tak už mám potvrzený termín dodání 2.0tsi HL sedan. Bez AID. Objednáno v 8.kt převzetí by mělo proběhnout v 33.-34.kt.

lifter
Závodník
Závodník
Příspěvky: 517
Registrován: 03.06.2014 14:08

Re: dodacie lehoty Passat B8

Příspěvek od lifter »

miggell píše:chcem sa opýtať ,kto už má B8 ,prípadne na neho čakajú aká je reálne čakacia doba.
ja mám objednáný služobný B8 :-) objednával sa posledný januárový týždeň a podla posledných info bude k dispozícii v priebehu letných prázdnin. Je to klasický dieslový 150 koňový kombík CL plus pár priplatených drobností.
tá čakacia doba sa mi zdá velmi dlhá.
ako ste na tom vy?
Včera som bol v servise s mojím Golfom a hodil som reč s predajcom ohľadom obchodov. Blbo sa im autá predávajú, keď aktuálna dodacia lehota na Passata je 26 týždňov.
VW Golf GTI VII Performance

Uživatelský avatar
caravelle
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 453
Registrován: 06.10.2007 21:55
Bydliště: SK
Kontaktovat uživatele:

dodacie lehoty Passat B8

Příspěvek od caravelle »

Tak to som mal fakt šťastie. Asi to bude aj tým, ze z príplatkovej výbavy som toho veľa neobjednával.


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
Audi S4 Dolphin grey

XMASSS
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 21.05.2015 13:22

Re: dodacie lehoty Passat B8

Příspěvek od XMASSS »

26 týdnu bych bral :yahoo: , já to mám 39 týdnů :baseball:
Passat B8 Variant 2,0 TDI 110kW HL, DSG, Black Oak - skoro vše co šlo zaškrtnout :)

Andy_SK
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 31.03.2015 13:13

Re: dodacie lehoty Passat B8

Příspěvek od Andy_SK »

Tak moje by malo prísť budúci týždeň, to vychádza na 20 týždňov od objednávky. Ako vidím, tak mám ešte celkom šťastie.

Uživatelský avatar
caravelle
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 453
Registrován: 06.10.2007 21:55
Bydliště: SK
Kontaktovat uživatele:

dodacie lehoty Passat B8

Příspěvek od caravelle »

Andy-sk: tak ako? Nejaké prvé dojmy? ;-)


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
Audi S4 Dolphin grey

miggell
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 19.05.2015 16:10

Re: dodacie lehoty Passat B8

Příspěvek od miggell »

tak len pre doplnenie situácie ,ako zaklatela tohto vlákna :D
konečne som sa dočkal :yahoo:
ale trvalo to skoro ako narodenie dieťaťa - necelých 9 mesiacov 8O
Přílohy
passat.jpg

XMASSS
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 21.05.2015 13:22

Re: dodacie lehoty Passat B8

Příspěvek od XMASSS »

miggell píše:tak len pre doplnenie situácie ,ako zaklatela tohto vlákna :D
konečne som sa dočkal :yahoo:
ale trvalo to skoro ako narodenie dieťaťa - necelých 9 mesiacov 8O

Skvělý, gratuluju k narození Passata :good: Já snad za 14dní, a to bude 9 měsíců a týden, takže lehké přenášení.

BTW: Víš co to zdržení u Tebe ? Mě bylo řečeno, že od června neměli Active info display až do září, což je šílené.... :baseball:
Passat B8 Variant 2,0 TDI 110kW HL, DSG, Black Oak - skoro vše co šlo zaškrtnout :)

dzexon
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 21.05.2015 16:29

Re: dodacie lehoty Passat B8

Příspěvek od dzexon »

Já už taky čekám 8,5 měsíce a na těch 9 se taky očividně dostanu. Auto už by mělo být vyrobené, ale čeká se (údajně) na transport. V červnu avizovali 43. týden, koncem srpna 39 a nakonec to bude ten 43. Doufám, že tu neuvěřitelnou čekací dobu vykompenzuje nadšení z auta.
Passat B8 Limo, BiTDI, 4motion, 18" Darford grey, ACC, DCC, AID+DiscoverPro, LED+DLL, ErgoComfort, EasyOpen, Ambiente, Tow bar, 230V

XMASSS
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 21.05.2015 13:22

Re: dodacie lehoty Passat B8

Příspěvek od XMASSS »

dzexon píše:Já už taky čekám 8,5 měsíce a na těch 9 se taky očividně dostanu. Auto už by mělo být vyrobené, ale čeká se (údajně) na transport. V červnu avizovali 43. týden, koncem srpna 39 a nakonec to bude ten 43. Doufám, že tu neuvěřitelnou čekací dobu vykompenzuje nadšení z auta.
Tak to už bude rychlé, mě auto budou vyrábět příští týden, transport prý maximálně 14dní, ale zpravidla do týdne...
Passat B8 Variant 2,0 TDI 110kW HL, DSG, Black Oak - skoro vše co šlo zaškrtnout :)

Uživatelský avatar
Mirco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1718
Registrován: 26.09.2007 20:11
Bydliště: showroom.. u PC

Re: dodacie lehoty Passat B8

Příspěvek od Mirco »

dneska jsem hovořil s produkťákem z Porsche ČR a máme největší objem objednávek Passatů v celé evropě :good:

LancerEVO10
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 30
Registrován: 18.02.2008 16:21

Re: dodacie lehoty Passat B8

Příspěvek od LancerEVO10 »

Já jsem dostal před týdnem info, že sedan 14. týden 2016 a kombi cca. polovina února.

Největší objem objednávek Passatu je myšlen tak, že z celkové poštu prodaných vozů VW je u nás největší procento Passatů?

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“