Elektrické Schéma + čísla náhradních dílů

2010 - 20..

Moderátor: čapik

Odpovědět
nokiae75
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 01.09.2017 13:25
Bydliště: nokiae75nova@gmail.com

Elektrické Schéma + čísla náhradních dílů

Příspěvek od nokiae75 »

http://www.7zap.com" onclick="window.open(this.href);return false; - legální odkaz na rozkreslení a čísla N.D.

Po neblahé čerstvé zkušenosti s nejmenovaným originál servisem v Ústeckém kraji (rád se do SZ podělím o jaký servis se jedná) jsem se rozhodl, že si věci budu radši dělat sám.
A jelikož se konkrétní problém týkal elektroinstalace a značkový servis stále pouze objednával N.D. a nebyl schopný ani po cca 3 týdnech přijít na to, že pod auto vlezla nějaká kuna, nebo jiná potvora, která si pochutnala na kabelech, tak jsem byl nucen se do toho ač nerad opřít sám a sehnal si komplet vytištěný el. schéma ( včeštině a barvě ) na Alhambru 2010-výše ve všech možných motorizacích a výbavách.
No a jelikož se mi to teď doma válí v šanonu, tak pokud někdo bude mít zájem o konkrétní schéma, tak ať se mi ozve, já ho naskenuju a pošlu. Jen po mě nechtějte celé, je toho mraky :-)

Je to jen důsledek naprosté neschopnosti a diletantství značkového servisu, který není schopný opravit auto ani po třech týdnech !!! Jen Vám přejímací technik maže nesmysly okolo pusy a tvrdí Vám totální nesmysly. Když jsem po čtyřech dnech od převzetí auta ze servisu přijel s opraveným autem a hodně hlasitě před dalšíma zákazníkama jim vysvětlil, že jsem si to musel opravit sám a hlavně jim řekl, co s tím bylo, tak než aby to poslouchaly a nechaly ze sebe dělat dál pitomce před jejich zákazníkama tak mě radši vrátily 5500,- za "diagnostiku vozu"...

stepos
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 30
Registrován: 04.02.2017 20:43

Re: Elektrické Schéma + čísla náhradních dílů

Příspěvek od stepos »

To máš dobrý, já bych to bral taky celý. Jak se takový materiály shání? ;)

nokiae75
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 01.09.2017 13:25
Bydliště: nokiae75nova@gmail.com

Re: Elektrické Schéma + čísla náhradních dílů

Příspěvek od nokiae75 »

Ahoj, omlouvám se všem, co jsem neodepsal.
Pokud budete chtít nějaké schéma, tak mě kontaktujte pouze přes e-mail: nokiae75nova@gmail.com
Na e-mailu odpovím během dne.

Odpovědět

Zpět na „SAIII Sharan 7N + Alhambra“