KAROSÉRIE, DVEŘE, elektrický pojezd.

Moderátor: čapik

Odpovědět
Uživatelský avatar
eauto1.cz
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1474
Registrován: 29.09.2014 11:41
Bydliště: Opavsko
Kontaktovat uživatele:

KAROSÉRIE, DVEŘE, elektrický pojezd.

Příspěvek od eauto1.cz »

KAROSÉRIE, DVEŘE, elektrický pojezd.

Jaké máte zkušenosti?
Párkrát se mi zastavily, když je někdo blokoval, to je normální.
Jednou se mi zasekly ale v zimě otevřené a nevěděl jsem, jak to restartovat.
Tak jsem je zavřel násilím a pak už šly.
Je na to nějaký postup, jak je odblokovat, když se seknou?
Přílohy
IMG_2002.jpg
Auto1 - Import a prodej aut http://www.eauto1.cz"

Paolomi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 10.12.2016 21:51

Re: KAROSÉRIE, DVEŘE, elektrický pojezd.

Příspěvek od Paolomi »

Právě to řeším taky. Levé zadní dveře nedojedou úplně do koncové polohy aby se zajistily a opět se zcela otevřou. Když je násilím v koncové poloze přidržím, tak se jakoby zajistí, ale na infopanelu mezi budíkama je obrázek auta s vyznačením nedovření LZ dveří. Nevím, jestli je to těmi mrazy nebo je chyba někde jinde? V každém případě jsem na příští středu objednán do autorizovaného servisu na řešení problému. Dám vědět, jak to dopadlo. :(
Tak závada se opravila sama. Stačilo pořádně vyhřát auto a dveře fungují normálně. V autorizáku mi totiž auto umyli v rámci montáže Constructu a když jsou pořádné mrazy tak to asi nebyl dobrý nápad. V každém případě už je to O.K.

forny
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 13.10.2008 21:05
Bydliště: Prešov, SK

Re: KAROSÉRIE, DVEŘE, elektrický pojezd.

Příspěvek od forny »

Občas sa mi tiež stáva, že sa dvere nazatvoria uplne (chyba mozno len 5mm za zaklopenie, ked vpredu su uz vlastne nasunute celkom). Skušal som tomu dopomôct rukou. Niekedy to pomoze a niekedy nie. Je to loteria. Potom po niekolkych pokusoch zatvorit-otvorit sa nakoniec zatvoria ako treba. Dokonca sa uz aj stalo, ze dvere vyzerali ako zatvorene ale na displeji signalizoval, ze su otvorene. Teda ani interier nezhasol, ked som odisiel od auta v noci. Chytil som dvere, potiahol a fakt sa odchylili vzadu. Stalo sa to uz mozno 5-6 krat. Riešil, -opravoval to uz niekto? Mam sa pripravit na investiciu do nejakeho motorceka, alebo kontaktu zatvarania? Uz sa to vyskytlo na obidvoch stranach. dik.

hauzo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 30
Registrován: 31.08.2009 18:40

Re: KAROSÉRIE, DVEŘE, elektrický pojezd.

Příspěvek od hauzo »

Zdravim,

mam ten isty problem co forny. Akurat mne sa to teda nestava obcas, ale snad pri kazdom 2. zatvoreni.
Robi to hlavne na pravych - dvere sa nedovru - su uz sice dotiahnute, ale vzadu sa nedoklopia - zvonku je to vidiet.
Zatial vzdy pomohlo dvere otvorit (staci na kusok, otvaranie zastavit a dat zase zatvorit) a na 2. pokus sa uz dovreli.
Je to nepohodlne hlavne kvoli tomu, ze clovek musi vzdy pri odchadzani od auta kontrolovat, ci sa to dovrelo.

Mne to pride skor ako nejaky elektronicky problem. Daju sa tie dvere nejako kalibrovat?

Dakujem.

RRR7
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 21.06.2018 11:43

Re: KAROSÉRIE, DVEŘE, elektrický pojezd.

Příspěvek od RRR7 »

Ahoj, mám ten samý problém, u mě levé zadní dveře. Napodruhé se už vždy zavřou. Jak to u vás dopadlo, museli jste investovat do opravy, nebo jste to řešili jinak?
Díky za odpověď.

Odpovědět

Zpět na „Elektro + hudba + navi“