Tónování autoskel

Karoserie, lak, spoilery, nárazníky...

Moderátor: Olaf87

Mikinesko
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 200
Registrován: 04.01.2013 13:14

Re: Tónování autoskel

Příspěvek od Mikinesko »

Prevažne jazdim v ČR ale zatiaľ som nemal problém ani na Slovensku. Je to tak decentné ta 70% fólia že to na prvý pohľad nie je vidno. Jedine ak máš trocha stiahnute okno a pozeraš vonku. A s tým samozatmavovacím zrkadlom to ti povedať neviem pretože ma ešte žiadne auto neoslepovalo kôli tomu že na zadných oknách mám uplne tu najsilnejšiu 20% tak dá sa povedať že to nepresvieti a tým pádom nepotrebuješ ani zatmavovacie zrkadlo.

Len tak pre info: na aute som nemal folie asi tak prvé 3 dni a práve to mi vadilo v noci keď za mnou išlo neaké auto mal som strašne pocit že mi to svietilo do auta preto som dával takto silné fólie. Na BMW máme vzadu 20% a v predu mi namerali 37% priepustnosť začo som už 2x dostal pokutu. Tam to už je vidieť že je to tmavé no na slovensku sa ešte dalo ukecať že je to na českých značkách že tam je to auto len na dovolenke a nechali to tak. Ale to bolo asi že som trafil dobrých policajtov.

Tu sú foto BMW a Golfa ako vyzeraju folie.
Obrázek

Obrázek

rasto4444
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 304
Registrován: 06.01.2011 22:34

Re: Tónování autoskel

Příspěvek od rasto4444 »

Tak na tej fotke ani neni poznat ze su vpredu folie.To tam mas nejake najslabsie? z ineho uhla neni vidno ze tam su folie? Takto to vyzera "len" ako tonovane : ). Ja som chcel povodne dozadu tiez tmave alebo najtmavsie a dopredu take nieco jemne.. ale bojim sa ze mi zoberu papiere :( Toto tvoje vyzera fajn. nemas este nejaku inu foto? :)
Golf 7 1.6 Comfortline+"Comfort,Winter"paket,"Rear Assist",nastavenie jazdného profilu, PC "Premium", "Composition Media" s CD, športové sedadlá

Mikinesko
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 200
Registrován: 04.01.2013 13:14

Re: Tónování autoskel

Příspěvek od Mikinesko »

Áno sú to 70% mám pocit že su to najslabšie aké sa daju dať ale nie som si istý. Trocha ľutujem že som nedal aspoň tie 60% ale čo už. No na prý pohľaď to nie je až tak vidieť ale podľa toho v akom uhle a ako svieti slnko niekedy je to vidieť viac niekedy menej.

Našiel som jednu foto kde mám fotené cez odkno tak možeš vidieť ako je to z auta ak sa pozrieš napríklad na to malé okienko a na čelné sklo tak je vidieť že su trocha svetlejšie.
Obrázek

Poprípade zajtra možem odfotiť lepšie napríklad pootvorené okno aby si videl uplne ten rozdiel.

rasto4444
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 304
Registrován: 06.01.2011 22:34

Re: Tónování autoskel

Příspěvek od rasto4444 »

takto z vnutra to je uz vidno ze tam je folia, ze to je tmasie :) .super diky, keby si to mohol cvaknut prosim ta z ineho uhla z ktoreho sa ti ta folia bude zdat najtmavsia aby som vedel ci to moc krici aby ma u nas nedodžubali. Samozrejme ak sa ti bude chcet ;)
Golf 7 1.6 Comfortline+"Comfort,Winter"paket,"Rear Assist",nastavenie jazdného profilu, PC "Premium", "Composition Media" s CD, športové sedadlá

komar_
Řidič
Řidič
Příspěvky: 101
Registrován: 29.03.2013 15:08

Re: Tónování autoskel

Příspěvek od komar_ »

Nejmenší zatmavení jsem viděl právě u p. Galy, nabízí WinFol88, tzn 88% propustnost. Otázkou je, k čemu taková fólie vůbec je, papírovým 20% redukce sluneční energie moc nevěřím... :roll:
Passat B8, TSI 2.0 162kW
exGolf VII, TSI 1.2 77kW

Mikinesko
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 200
Registrován: 04.01.2013 13:14

Tónování autoskel

Příspěvek od Mikinesko »

Mám zopár foto možno ti to pomože viac.
ImageUploadedByTapatalk1372917039.916960.jpg
ImageUploadedByTapatalk1372917090.100677.jpg
ImageUploadedByTapatalk1372917098.934237.jpg
Přílohy
ImageUploadedByTapatalk1372917052.783596.jpg

rasto4444
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 304
Registrován: 06.01.2011 22:34

Re: Tónování autoskel

Příspěvek od rasto4444 »

Mikinesko: Vďaka ;) asi pojdem aj ja do toho. dozadu dám tmavé a dopredu najslabšie. Nemám pocit že by to kričalo ako fólia, skôr ako tónované okno tak hádam by to našim poldíkom nevadilo a nebrali by za to papiere..
Golf 7 1.6 Comfortline+"Comfort,Winter"paket,"Rear Assist",nastavenie jazdného profilu, PC "Premium", "Composition Media" s CD, športové sedadlá

Mikinesko
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 200
Registrován: 04.01.2013 13:14

Tónování autoskel

Příspěvek od Mikinesko »

Snáď to bude dobre a myslím si že si to ani nevšimnú. A hlavne na slovensku vraj ešte nemajú policajti ten prístroj na meranie priepustnosti.

Uživatelský avatar
wittmann167
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 343
Registrován: 13.02.2014 22:37
Bydliště: Matrix - ostatně jako každý

Re: Tónování autoskel

Příspěvek od wittmann167 »

Chci nahodit fólie a sháním někoho, kdo to provede kvalitně - pokud možno v blízkosti bydliště. Našel jsem na netu tuto firmu: http://www.autofolie-praha.cz/fotogaler ... -autoskel/" onclick="window.open(this.href);return false;
Jedná se mi o pobočku na Kladně. Máte s nimi někdo nějakou zkušenost? Popřípadě poradíte někoho v okolí Rakovník, N. Strašecí a Kladno? Předem díky. :drinks:
VW Golf Sportsvan 1,4 TSI Maraton Edition, bílá Pure
Mio MiVue C330

Paldagram
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 46
Registrován: 11.10.2019 15:30

Re: Tónování autoskel

Příspěvek od Paldagram »

Nekdo tip na nekoho v Praze?

Uživatelský avatar
Shorty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3135
Registrován: 24.05.2010 16:33
Bydliště: Praha

Re: Tónování autoskel

Příspěvek od Shorty »

Sice kousek vedle, ale Meduna Hostivice fakt top práce za přijatelnou cenu.
VW Golf Variant VII 1.4 TSI Maraton Edition
VW Golf Cabriolet I 1.8 GL
VW Tiguan II 1.5 TSI Life
ex: VW Golf VI 1.4 TSI
ex: VW Golf IV 1.6 16V
ex: VW Golf Variant IV 1.6 16V

bouky2
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 322
Registrován: 25.01.2014 19:57

Re: Tónování autoskel

Příspěvek od bouky2 »

Medunu Hostivice potvrzuji a doporučuji...

Uživatelský avatar
Pheorinos
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 269
Registrován: 28.07.2017 17:19
Bydliště: Praha

Re: Tónování autoskel

Příspěvek od Pheorinos »

Nechal jsem si již své druhé auto dělat v autoskloholesovice a také vždy naprostá spokojenost. Cena byla tehdy 3500,- za zadní boční + zadní okno.
Squirrel - Golf VII 1.2 TSI 81kW
VW Connect Dataplug
World of Tanks

Paldagram
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 46
Registrován: 11.10.2019 15:30

Re: Tónování autoskel

Příspěvek od Paldagram »

Dekuji vsem, mrknu a poptam.

Uživatelský avatar
Shorty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3135
Registrován: 24.05.2010 16:33
Bydliště: Praha

Re: Tónování autoskel

Příspěvek od Shorty »

Taky jsem platil 3500, ale na varianta takže v ceně byla dvě okýnka navíc. Bylo to teď koncem jara nebo začátkem léta...prostě první den co otevřeli hospody prezenčně, tak jsem si mohl zajít v mezidobí zajít v klidu na pivo.
VW Golf Variant VII 1.4 TSI Maraton Edition
VW Golf Cabriolet I 1.8 GL
VW Tiguan II 1.5 TSI Life
ex: VW Golf VI 1.4 TSI
ex: VW Golf IV 1.6 16V
ex: VW Golf Variant IV 1.6 16V

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“