Ofuky dveří

Karoserie, lak, spoilery, nárazníky...

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
slezacekm
Řidič
Řidič
Příspěvky: 147
Registrován: 15.04.2014 19:29

Ofuky dveří

Příspěvek od slezacekm »

Zdravím, na léto plánujeme Norsko a máme v plánu občas spát v autě. Problém nastává, když má člověk zavřená okýnka, dojde ke kondenzaci a ráno je auto zamlžené jako v profláknuté scéně z Titanicu :) Proto na noc okýnka otvíráme, ALE v Norsku počítám s častým deštěm. Proto řeším situaci, jak mít v noci v dešti otevřená okýnka, aniž by mi napršelo do auta.
Napadly mě ofuky okýnek. Na autě se mi to tedy vůbec nelíbí a natrvalo bych to nechtěl, ale dnes mi někdo na parkovišti ukazoval, že zadní ofuky z Fábie je možné nandat a sundat během vteřiny, což by můj problém vyřešilo.
No a teď je tedy otázka, zda se někomu doma neválí jeden (nebo dva) zadní ofuky na Golfa Varianta 2014? Neví někdo kde je sehnat? Dokonce bych byl asi ochoten nějaké neoriginální koupit, přecijen se mi za to nechce dávat moc peněž.
Nenapadá někoho něco?
Díky moc za rady

Liapor
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 13.08.2014 18:07

Re: Ofuky dveří

Příspěvek od Liapor »

Tak to nevím,jestli někdo bude mít doma :-) Ale zkus napsat někomu na Aukru kdo dělá Heko,nebo se poptat v autodílech. (alespon tam já je před léty kupoval)
Malinko problém bude,pokud trváš jen na zadních oknech. Nespíš bude volba jen pouze přední nebo P+Z jako sada.

karlozs
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 226
Registrován: 09.03.2014 11:53

Re: Ofuky dveří

Příspěvek od karlozs »

Anebo nechat pootevřené 5 dveře.
Viz
http://paddelpeter.lima-city.de/peter/c ... ftung.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Tohle by mělo fungovat na 100%.

Anebo další inspirace:

Stačilo by koupit plastovou desku, vyřezat ve tvaru ofuků podle daných oken GVII a přidělat ty ofuky provizorně přísavkami... viz :
http://paddelpeter.lima-city.de/peter/c ... -bett.html" onclick="window.open(this.href);return false;
VW Golf VII Variant 1.4TGI
(verze s ocelovými láhvemi na CNG + multilink)

mechy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 495
Registrován: 26.12.2013 19:39

Re: Ofuky dveří

Příspěvek od mechy »

Takže Hako ofuky Golb VII komplet 750,- zadek 250,-.Jde dodat komplet nebo samostatně.
VW Golf VII 1.2 TSI 77kW Variant Comfort Edition

slezacekm
Řidič
Řidič
Příspěvky: 147
Registrován: 15.04.2014 19:29

Re: Ofuky dveří

Příspěvek od slezacekm »

diky moc za info. poprosim jeste o odkaz. kdyz je hledam stale nachazim jenom predni nebo oboje. dekuji moc

karlozs
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 226
Registrován: 09.03.2014 11:53

Re: Ofuky dveří

Příspěvek od karlozs »

Myslím, že nejlepší výměna vzduchu by mohla být kombinací obojího:
přes 5. dveře vzduch spodem dovnitř
a přes ofuky vrchem ven
VW Golf VII Variant 1.4TGI
(verze s ocelovými láhvemi na CNG + multilink)

slezacekm
Řidič
Řidič
Příspěvky: 147
Registrován: 15.04.2014 19:29

Re: Ofuky dveří

Příspěvek od slezacekm »

takto by ventilace sla vyresit asi celkem pekne. tezko rict, jestli budou v danych mistech komari a zalezi urcite na venkovni teplote. kazdopadne dekuji za inspiraci

karlozs
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 226
Registrován: 09.03.2014 11:53

Re: Ofuky dveří

Příspěvek od karlozs »

A jak v tom autě spíte? V kombíku vzadu přímo na podlaze?
VW Golf VII Variant 1.4TGI
(verze s ocelovými láhvemi na CNG + multilink)

slezacekm
Řidič
Řidič
Příspěvky: 147
Registrován: 15.04.2014 19:29

Re: Ofuky dveří

Příspěvek od slezacekm »

sklopime sedacky, hodine pod nas nafukovaci karimatky a ve spacaku.

karlozs
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 226
Registrován: 09.03.2014 11:53

Re: Ofuky dveří

Příspěvek od karlozs »

Já jsem se zkoušel natáhnout v kombíku vzadu v kufru se sklopenými sedadly a nebylo to ideální. Plocha není rovná a s mojí délkou přes 1,8m už je to pro mě krátké, pokud si nelehnu zešikma.
Vy spíte na předních sedadlech nebo v kufru? To jsem se snažil zjistit.
VW Golf VII Variant 1.4TGI
(verze s ocelovými láhvemi na CNG + multilink)

slezacekm
Řidič
Řidič
Příspěvky: 147
Registrován: 15.04.2014 19:29

Re: Ofuky dveří

Příspěvek od slezacekm »

no já mám 176, sklopíme sedačky, dáme opěrky hlavy ven na doraz a díru vycpu polštářem. úplně rovné to není, ale tak nějak mi to stačí. mohu mít naprosto natažené nohy. tím, že jsou vysunuté i ty opěrky, tak je zase o trochu víc místa a navíc mám celkem rád víc pod hlavou, tak mi přežiju. je ale fakt, že nechápu proč neudělali naprosto rovnou ložnou plochu. jinak ležíme nohame do kufru přes zadní sedačky

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“