Tažné zařízení

Karoserie, lak, spoilery, nárazníky...

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
mechy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 495
Registrován: 26.12.2013 19:39

Re: Tažné zařízení

Příspěvek od mechy »

Já teda doporučuji originál tažné zařízení vysouvací. Sám jsem ho nechával dodělat a finančně to není o tolik víc než levnější varianty. Tímto dodatečně děkuji tornado1 za odborný přístup a ochotu při montáží tažného do golf VII Variant. Pokud bych znovu něco montoval určitě tornado1 - je to fakt machr.
Jinak k samotnému tažnému. Rozhodoval jsem se mezi bajonetem Westfalia a vysouvacím origo. Vyhrál orig. vysouvací systém a nelituji.
P1080267.JPG
VW Golf VII 1.2 TSI 77kW Variant Comfort Edition

Uživatelský avatar
psi66
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 14.05.2009 17:27

Re: Tažné zařízení

Příspěvek od psi66 »

Nemam variant ale tažný dodatečně dodělávaný mam SVC Náchod http://www.svcnachod.cz/tazne_zarizeni/vw/golf/2263/" onclick="window.open(this.href);return false; a uplne v pohodě.
VW GOLF VII , ME FL, 1,4 TSI 92kW

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14719
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Tažné zařízení

Příspěvek od tornado1 »

A elektriku nějakou sracku co?
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
NeoGenX
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1771
Registrován: 04.01.2008 19:54
Bydliště: Ostravwa

Re: Tažné zařízení

Příspěvek od NeoGenX »

psi66 píše:Nemam variant ale tažný dodatečně dodělávaný mam SVC Náchod http://www.svcnachod.cz/tazne_zarizeni/vw/golf/2263/" onclick="window.open(this.href);return false; a uplne v pohodě.
Můžeš napsat sem nebo do zpráv, jakou máš k tomu elektriku a kdo ti pak kódoval ŘJ?
VW Golf Sportsvan 2017; 2.0 TDi 110kW R-Line

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14719
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Tažné zařízení

Příspěvek od tornado1 »

Neorigo elektrika se ani nakoduje, pouze sbírá par informaci ze sběrnice o světlech.. Auto ani potom neví ze to tažné ma
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
psi66
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 14.05.2009 17:27

Re: Tažné zařízení

Příspěvek od psi66 »

Auto jsem kupoval jako skladovku v Autocentrum BARTH Pardubice a i tam jsem si objednal dodatečnou montáž tažného zařízení...tak se asi na to jake jsou to "sra..ky" zeptejte tam.
VW GOLF VII , ME FL, 1,4 TSI 92kW

Uživatelský avatar
pajosII
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 305
Registrován: 09.08.2010 19:34

Re: Tažné zařízení

Příspěvek od pajosII »

já u BARTHa v Pardubicích kupoval 2x auto, jednou přítelkyni UPa a pak GVII, jinak taky nemůžu říct, že všechno ostatní jsou sra..ky, švagr má třeba Westfalii, je spokojen, nelituje, vše šlape jako hodinky a přímo švýcarké
Golf VII 2.0 TDI, Tungsten

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14719
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Tažné zařízení

Příspěvek od tornado1 »

westfalii tažné nebo elektriku??? to je rozdíl... a jak víš že ti tažné např. komunikuje s esp?
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
pajosII
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 305
Registrován: 09.08.2010 19:34

Re: Tažné zařízení

Příspěvek od pajosII »

a jak víš u originálu že ti esp komunikuje s patřičnými ř.j. ,? Já osobně esp klidně oželím, je to sice krásná věc, ale když někdo pojede jako hovad...tak ani esp ve finále fyzikální zákony nepokoří a skončí přinejlepším ve škarpě, dávám přednost jízdě podle selského rozumu a za zbylé peníze si pořídím třeba .....nosič na kola.....( to je ale můj názor, každý ať si koupí co chce )
Golf VII 2.0 TDI, Tungsten

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14719
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Tažné zařízení

Příspěvek od tornado1 »

protože to montuji a koduji.... jak jednoduché

kdyby jsi se podíval na odkazy které jsem zde dával tak to pochopíš...
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
pajosII
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 305
Registrován: 09.08.2010 19:34

Re: Tažné zařízení

Příspěvek od pajosII »

tornado1 píše:protože to montuji a koduji.... jak jednoduché

kdyby jsi se podíval na odkazy které jsem zde dával tak to pochopíš...
.....takže komunikace esp u orig. el. se pozná podle toho, že tažné " montoval a kodoval tornado1 ", .......tak tohle mě opravdu hodně pobavilo :D , .....a jak poznají přítomnost esp třeba ti kteří mají tu samou elektriku kodovanou jinde ? :D , ....a proč nesleduji tvoje odkazy ? přiznám se , že mě ten tvůj denik moc nezajímá, ....taky jednoduché, že ?
Golf VII 2.0 TDI, Tungsten

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14719
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Tažné zařízení

Příspěvek od tornado1 »

Dá se poznat jednoduše diagnostikou vozu když tomu člověk rozumi
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
psi66
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 14.05.2009 17:27

Re: Tažné zařízení

Příspěvek od psi66 »

Celkem rád čtu tady ty příspěvky ale téměř vždy se sem naveze jeden "nejchytřejší" a celé to jde to kopru...což je skoda a nakonec nikdo nevi nic. I ja jsem ted dost zmatený. Mam teď vyrazit k prodejci a dožadovat se čehosi protože "tornado1" říkalo? Mám tažné z Náchoda které mi namontovali u prodejce jako doporučené.Senzory se odpojují, na displeji se ukazuje auto s vozíkem, blinkry na prístrojovce se ukazují "jinak"..co ESP nevím..proste to nějak funguje a tenkrat to stalo 9000 kč.
VW GOLF VII , ME FL, 1,4 TSI 92kW

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14719
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Tažné zařízení

Příspěvek od tornado1 »

Každy prodejce by měl vedet jak funguje systém tažného zařízení u vw, to co píšu je to co jsem si sám o vw nastudoval a dočetl např na oficialnich vw stránkach a řídím se tím pri montáži! To neni můj výmysl ale výrobce vozu vw
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14719
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Tažné zařízení

Příspěvek od tornado1 »

Doporučil bych se podívat na odkazy které jsem uvedl o par prispevku vyse
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“