Kryty zrcátek

Karoserie, lak, spoilery, nárazníky...

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
JBC
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 20.02.2008 23:00

Kryty zrcátek

Příspěvek od JBC »

Zdravím všechny golfisty! Rád bych Vás poprosil, protože u Vás je daleko větší aktivita než v touranové části, jestli byste nevěděli, zda by R-line kryty zrcátek na golf VII R nepasovaly na můj touran 5T 2016. Takhle podle fotek to vypadá stejně, ale nechci vyhodit spoustu peněz a pak se na to dívat na skříni. Moc Vám děkuju za ochotu. Mám tu variantu zrcátek s indikací blind spot, nebo jak se to jmenuje. Jirka

Uživatelský avatar
srotty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4765
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OLOMOUC

Re: R-line kryty zrcátek na touran

Příspěvek od srotty »

Tak asi tě zklamu,ale nepasují.Jsou sice podobné,ne však stejné.

JBC
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 20.02.2008 23:00

Re: R-line kryty zrcátek na touran

Příspěvek od JBC »

Ano, máš pravdu, nepotěšil jste mě. Ale i tak moc díky. Pěkně mě to štve, protože by se to k té modré metalíze nádherně hodilo. Na ali už mají chromovaný, ale to je takový jako buz... divný. Ty R-line jsou prostě pecka.

Uživatelský avatar
BedaTr
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okres Svitavy

Re: R-line kryty zrcátek na touran

Příspěvek od BedaTr »

Zdravim nebylo by nejake doporuceni na kryty zrcatek golf 7 Sportsvan 2017 matny nerez nebo karbon....Tomu plastu z aliexpressu moc neverim......Moc dik za doporuceni

Uživatelský avatar
anti_bot
Řidič
Řidič
Příspěvky: 105
Registrován: 12.02.2016 07:59

Re: R-line kryty zrcátek na touran

Příspěvek od anti_bot »

Nepřemýšleli jste místo výměny krytů si to nechat potáhnout fólií? Vzorů je k dispozici spousta...

Mně to dělal kamarád protislužbou, tak nevím na kolik to výjde, ale časově to je do hodiny...
Přílohy
20170701_150731.jpg
Touran 5T1 HL 1,4 TSI DSG
Golf VII Variant ME 1,4 TSI - sold

moco
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 42
Registrován: 04.03.2018 19:52
Bydliště: Olomouc

Re: R-line kryty zrcátek na touran

Příspěvek od moco »

BedaTr píše:Zdravim nebylo by nejake doporuceni na kryty zrcatek golf 7 Sportsvan 2017 matny nerez nebo karbon....Tomu plastu z aliexpressu moc neverim......Moc dik za doporuceni
Ten plast z aliexpressu bude stejný jako koupíš u nás, akorát ho tam koupíš mnohonásobně levněji. Myslíš, že ten plast u nás je “made in Czech Republik” ?
Ale jestli chceš přímo karbon nebo kov, tak to nevím jestli někdo dělá

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“