GOLF R

Všechny benzínové agregáty

Moderátor: SandrikGVI

Odpovědět
platal
Závodník
Závodník
Příspěvky: 575
Registrován: 20.11.2009 23:55
Bydliště: Severní Čechy, Špindlerův Mlýn

Re: GOLF R

Příspěvek od platal »

K advokátním zkouškám ;-) tj. přesně za necelá 2 roky. Do té doby musí sloužit to, co mám a zatím slouží dobře. Ale velice rád bych se svezl v tom Rku...ta 4 kolka musí být fantazie...

Člověk musí mít cíle ;-) a na co se těšit...alespoň u mě to je obrovská motivace :-)
Petr Látal (Gvines)

platal
Závodník
Závodník
Příspěvky: 575
Registrován: 20.11.2009 23:55
Bydliště: Severní Čechy, Špindlerův Mlýn

Re: GOLF R

Příspěvek od platal »

To je zvuk prostě :-D



Focus RS versus R na sněhu



Test:

Petr Látal (Gvines)

wilzon r20
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 10.10.2010 17:17
Kontaktovat uživatele:

Re: GOLF R

Příspěvek od wilzon r20 »

cestovka to je tak nevim tak dvacet třicet nad danou povolenou rychlost :-)

no hele ERKO bude na přelomu unora abřezna nechtěl jsem nové auto hned rasovat v zimě až bude dáme nějakej sraz :-)

a v specifikaci jsem zvolil pouze 5 dveří DSG tu užasnou modrou barvu a DCC to si myslim že je hodně duležity.

platal
Závodník
Závodník
Příspěvky: 575
Registrován: 20.11.2009 23:55
Bydliště: Severní Čechy, Špindlerův Mlýn

Re: GOLF R

Příspěvek od platal »

wilzon r20 píše:cestovka to je tak nevim tak dvacet třicet nad danou povolenou rychlost :-)

no hele ERKO bude na přelomu unora abřezna nechtěl jsem nové auto hned rasovat v zimě až bude dáme nějakej sraz :-)

a v specifikaci jsem zvolil pouze 5 dveří DSG tu užasnou modrou barvu a DCC to si myslim že je hodně duležity.
Tady mi někdo čte myšlenky :-D 5dvěří,DSG pádla, fantazie a je to rychlejší na zrychlení a okruh závodní je pro pádla úžasnej :-D

Já sice si musím počkat, ale už teď se těším...

Se srazem budu počítat ;-) Dojedu kamkoli.
Petr Látal (Gvines)

Uživatelský avatar
Thorwards
Závodník
Závodník
Příspěvky: 585
Registrován: 09.12.2009 22:32

Re: GOLF R

Příspěvek od Thorwards »

Pěkné recenze, škoda že tu nemáme takové pláně na vyblbnutí. Sice mne počasí co bylo o víkendu plně vyhovuje, ale když jsem koukal na ty videa, tak mi bylo trochu líto že venku neni metr sněhu a pod tim ledovka.

wilzon r20
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 10.10.2010 17:17
Kontaktovat uživatele:

Re: GOLF R

Příspěvek od wilzon r20 »

moje řeč někomu takhle vjedeš na pole a hned na tebe vola benga, pak jak maj v rakousku ty ledový dráhy no bomba

zajda82
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 475
Registrován: 19.08.2009 15:06

Re: GOLF R

Příspěvek od zajda82 »

o erku jsem taky premyslel, hlavne se da od Helmuta dovezt za podstatne lepsi penize coz me lakalo

je to golf zcela bez kompromisu, ale vzhledem k cene se mi potom akorat zacali drat na mysl kandidati typu R36 nebo CC V6

nakonec jsem je zahodil vsechny s tim ze nebudu blbnout (ale kazdy tyden se premlouvam znova a znova :))

platal
Závodník
Závodník
Příspěvky: 575
Registrován: 20.11.2009 23:55
Bydliště: Severní Čechy, Špindlerův Mlýn

Re: GOLF R

Příspěvek od platal »

zajda82 píše:o erku jsem taky premyslel, hlavne se da od Helmuta dovezt za podstatne lepsi penize coz me lakalo

je to golf zcela bez kompromisu, ale vzhledem k cene se mi potom akorat zacali drat na mysl kandidati typu R36 nebo CC V6

nakonec jsem je zahodil vsechny s tim ze nebudu blbnout (ale kazdy tyden se premlouvam znova a znova :))
Naprostý souhlas...řešil jsem ekonomiku a udělal jsem dobře pro tyhle 3 roky provozu, rok už je za mnou, ale potom z Německa ten golfík GTI nebo R, ale to Rko fakt vychází prostě cenově super z němec a maj hodně výhodné prodeje, takže se člověk dostane na snovou hranici a bez daně, když to jde, tak je člověk kolem 650t. a to si myslím, že je krásná cena za auto, které má duši...
Petr Látal (Gvines)

wilzon r20
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 10.10.2010 17:17
Kontaktovat uživatele:

Re: GOLF R

Příspěvek od wilzon r20 »

souhlas ta cena je docela drsná jsem někde četl že v česku bude Golf R k vidění asi jako Bugati Veyron :-)

platal
Závodník
Závodník
Příspěvky: 575
Registrován: 20.11.2009 23:55
Bydliště: Severní Čechy, Špindlerův Mlýn

Re: GOLF R

Příspěvek od platal »

Lidi nechápou co je dobré no :-D
Petr Látal (Gvines)

Pantani
Profík
Profík
Příspěvky: 1166
Registrován: 27.10.2009 22:32

Re: GOLF R

Příspěvek od Pantani »

wilzon r20: a co 19" Talladega? - ty jsi nebral?
Golf VI 1.4 TSI 90 kW DSG Highline / Golf 7.5 GTI Performance DSG by @Motorpower 215 kW/450 Nm.

wilzon r20
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 10.10.2010 17:17
Kontaktovat uživatele:

Re: GOLF R

Příspěvek od wilzon r20 »

nene zvvolil jsem 18" na těch 19" to uš moc drncá a hlavně mám doma zásobu "osumnáctek" na kravení :-) vim ale že ty černy 19" jsou krásny

Uživatelský avatar
Thorwards
Závodník
Závodník
Příspěvky: 585
Registrován: 09.12.2009 22:32

Re: GOLF R

Příspěvek od Thorwards »

Dávají na Rko v čechách vůbec nějakou slevu?

wilzon r20
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 10.10.2010 17:17
Kontaktovat uživatele:

Re: GOLF R

Příspěvek od wilzon r20 »

s tou slevou je to u nás horší :-(

Uživatelský avatar
Thorwards
Závodník
Závodník
Příspěvky: 585
Registrován: 09.12.2009 22:32

Re: GOLF R

Příspěvek od Thorwards »

Tomu věřím, tak přeci jen je to exkluzivní záležitost a aby tomu tak zůstalo, tak cenu musí držet dál od GTi.

Odpovědět

Zpět na „Motory benzín“