GOLF R

Všechny benzínové agregáty

Moderátor: SandrikGVI

Odpovědět
campagnolo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 327
Registrován: 01.10.2007 08:55
Bydliště: Prague

Re: GOLF R

Příspěvek od campagnolo »

to erko si hned druhy den odvezl Import...

Import jim ho jeste pujcil na akci - prezentace Touaregu
Meli tam prepositanou cenovku podle nemeckeho ceniku na cca. 1.2mil.
Přílohy
Obraz0770.jpg
Obraz0772.jpg
Obraz0775.jpg
Obraz0774.jpg
Obraz0773.jpg
Obraz0777.jpg

Uživatelský avatar
Šátek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 208
Registrován: 29.09.2009 16:42
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: GOLF R

Příspěvek od Šátek »

Erko jezdí taky v Třebíči, chlápek si ho koupil tady v Jihlavě. Mně se líbí pohon 4x4, což GTI ani GTD nemá, bohužel nechápu, proč např. 2,0 TDI 103kw se se 4x4 běžně nabízí, ale tyhle varianty ne. :(
VW Golf VI 2,0 TDI CR

Uživatelský avatar
LukaSHek
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 224
Registrován: 27.11.2009 21:06
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: GOLF R

Příspěvek od LukaSHek »

Šátek: Protože Audi... ;)
Golf VI 1.4 | Tornado Red | "Highline look" | H7+HB4 Osram CoolBlue | LED zadní RZ + přední parkovačky | RCD510 | LED interiér | GTI pedály (nějak se to zadrhlo :-))

wilzon r20
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 10.10.2010 17:17
Kontaktovat uživatele:

Re: GOLF R

Příspěvek od wilzon r20 »

tak jsem tenhle tejden uspěšně objednal Golf 6 R v březnu bude doma asi to tak dlouho neprežiju

platal
Závodník
Závodník
Příspěvky: 575
Registrován: 20.11.2009 23:55
Bydliště: Severní Čechy, Špindlerův Mlýn

Re: GOLF R

Příspěvek od platal »

wilzon r20 píše:tak jsem tenhle tejden uspěšně objednal Golf 6 R v březnu bude doma asi to tak dlouho neprežiju
Wow, tak to chápu, že se těšíš ;-) Určitě bych rád slyšel pak nějaké resume z okruhu s tím Rkem ;-) hlavně co se týče náhonu.
Petr Látal (Gvines)

wilzon r20
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 10.10.2010 17:17
Kontaktovat uživatele:

Re: GOLF R

Příspěvek od wilzon r20 »

hele uš jsem snim jezdil ne na okruhu ale více méně se chová jako předokolka, když uš se dostaneš za hranici předního náhonu ozve se ten zadek mě osobně se to moc líbylo a bavilo mě to, a samozřejmě akcelerace to je pecka.

platal
Závodník
Závodník
Příspěvky: 575
Registrován: 20.11.2009 23:55
Bydliště: Severní Čechy, Špindlerův Mlýn

Re: GOLF R

Příspěvek od platal »

Mě by zajímalo přímé srovnání s Imprezou STi nebo Evem jak by to vypadalo. S imprezou jsem jezdil a to zrychlení za 5,5s, starší verze s 265PS je prostě hodně návykové :-D To Rko ale zvenku i interiérem je fantastické. Ale asi to není auto na denní ježdění, co? Myslím mít doma jen to Rko. Občas tak přemejšlím co potom,teď jsem měl omezené investice, ale za 2 roky budu dávat svoje pryč a jestli SUV ala X3 naftu nebo něco jako GTI/R...pro mě je důležitej náhon 4kola na zimu...no budu se muset někde projet s tím...

Každopádně závidím ;-)
Petr Látal (Gvines)

Uživatelský avatar
xmon
Řidič
Řidič
Příspěvky: 176
Registrován: 03.07.2008 18:58
Bydliště: Spišská Nová Ves SR

Re: GOLF R

Příspěvek od xmon »

tu by si mohol najst nejake zrovnanie :)


platal
Závodník
Závodník
Příspěvky: 575
Registrován: 20.11.2009 23:55
Bydliště: Severní Čechy, Špindlerův Mlýn

Re: GOLF R

Příspěvek od platal »

Tak nejvíc jsem se zasmál jak ten v tom EVU postrkoval auto dopředu celým tělem :-D jak na motokárách, když jezdíme :-D

Jinak zrychlení no to hodnotit je blbý, u Rrek bylo vydět že golf vyjel později, tak zákonite musel dojet druhej atd.

Co se týče okruhu, je to o řidiči, ten v tom EVU byl dobrej střelec :-D ale umí, ale to Rko nějak jelo motorově líp. Divím se jen, že Golf byl v pozadí, když maj stejnej motor ty Rka...Impreza nic moc teda :-( ze začátku jsem myslel, ale pak to EVO jasně mělo navrh.
Ale je to o řidiči, když jsem jezdil po rallycrossu, tak tam to prostě bylo o autě, ale i tom kdo to podržel delší dobu a šel později na brzdy a tak.
Petr Látal (Gvines)

Uživatelský avatar
Thorwards
Závodník
Závodník
Příspěvky: 585
Registrován: 09.12.2009 22:32

Re: GOLF R

Příspěvek od Thorwards »

No jo tak v Japonský televizi to má Golf proti mišákovi těžký no...

wilzon r20
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 10.10.2010 17:17
Kontaktovat uživatele:

Re: GOLF R

Příspěvek od wilzon r20 »

ja prodavam range rover a "ERKO" budu mít na dení ježdění pro mě je taky duležitej nahona na všechna kola jinak bych si koupil gti nebo gtd. Co se tíče spotřeby u erka je suprová když jedeš naprosto v klidu cestvní rychlosí 8-9 litru není problém samozřejmně, když začneš topit dostaneš se treba na nějakech 14-17 litru pruměr je ale 10 což o proti evu nebo sti je užasně málo když jedu evem a dávám mu za uši tak nějakech 30 litru neni problem. myslim si že erko je auto daleko víc na dení ježdění než evo a sti

platal
Závodník
Závodník
Příspěvky: 575
Registrován: 20.11.2009 23:55
Bydliště: Severní Čechy, Špindlerův Mlýn

Re: GOLF R

Příspěvek od platal »

Tak to je super. A co je cestovní rychlost? No mě by to zajímalo.

Právě tu je otázka GTI versus R, spotřeba versus 4x4 :-D
Petr Látal (Gvines)

Pantani
Profík
Profík
Příspěvky: 1166
Registrován: 27.10.2009 22:32

Re: GOLF R

Příspěvek od Pantani »

a není k tomu nutno ještě připočítat čtvrt milionu rozdíl? sice to občas někoho netrápí, ale ... :wink: :D
Golf VI 1.4 TSI 90 kW DSG Highline / Golf 7.5 GTI Performance DSG by @Motorpower 215 kW/450 Nm.

platal
Závodník
Závodník
Příspěvky: 575
Registrován: 20.11.2009 23:55
Bydliště: Severní Čechy, Špindlerův Mlýn

Re: GOLF R

Příspěvek od platal »

Tak dneska jsem se rozhodl, že bude R ;-) s DSG. Kam že bych se na něj mohl přijet podívat, když by to šlo, prosím ???
Petr Látal (Gvines)

Uživatelský avatar
honzanun
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 261
Registrován: 30.09.2009 20:14

Re: GOLF R

Příspěvek od honzanun »

A kdypak ho budeš kupovat?
platal píše:Tak dneska jsem se rozhodl, že bude R ;-) s DSG. Kam že bych se na něj mohl přijet podívat, když by to šlo, prosím ???
VW Golf VI,1.4TSI 118kW,manuál, Candy, paket Comfort, paket Světla a výhled 1, sportpaket Vancouver, RCD510+Dynaudio Excite, Parkpilot s kamerou...

Odpovědět

Zpět na „Motory benzín“