Chip na 1.4 TSI

Všechny benzínové agregáty

Moderátor: SandrikGVI

Uživatelský avatar
Thorwards
Závodník
Závodník
Příspěvky: 585
Registrován: 09.12.2009 22:32

Re: Chip na 1.4 TSI

Příspěvek od Thorwards »

Možná je to tim, že už je večer a sotva na to vidim, ale kolik to má tedy po úpravě koní?

Uživatelský avatar
jar_da
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 467
Registrován: 03.07.2011 07:37

Re: Chip na 1.4 TSI

Příspěvek od jar_da »

motorpower píše:Jo maha , serie , úprava, ztráty ..přesně dle barev.
jsem nevěděl, že to kreslí dva grafy do jednoho :D
CAXA

Uživatelský avatar
pava
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Chip na 1.4 TSI

Příspěvek od pava »

U chipu je jeden problém pokud je auto v záruce. Jednotka přesně zaznamená, přehrání SW. Nejde to nijak obejít a každy ve značkovém servisu to ihned zjistí. Takže pokud se Vám v záruce něco stane s motorem, např. vytahá řetěz, zapomeňte na bezplatnou opravu. Jinak necucám si to z prstu, mám to od kamaráda dělá šefa Škoda servisu.

mefix
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 451
Registrován: 08.09.2009 22:14

Re: Chip na 1.4 TSI

Příspěvek od mefix »

Před časem jsem toto psal také, nicméně jsem byl ukamenován :yahoo: .

Uživatelský avatar
jar_da
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 467
Registrován: 03.07.2011 07:37

Re: Chip na 1.4 TSI

Příspěvek od jar_da »

pava píše:U chipu je jeden problém pokud je auto v záruce. Jednotka přesně zaznamená, přehrání SW. Nejde to nijak obejít a každy ve značkovém servisu to ihned zjistí. Takže pokud se Vám v záruce něco stane s motorem, např. vytahá řetěz, zapomeňte na bezplatnou opravu. Jinak necucám si to z prstu, mám to od kamaráda dělá šefa Škoda servisu.
všechno je řešitelné :D , třeba ta moje jednotka měla už jeden záznam o přehrání SW, od prodejce ....
CAXA

Uživatelský avatar
pava
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Chip na 1.4 TSI

Příspěvek od pava »

To je ale trochu rozdíl, moje už je přehraná 2x, vždy když je dostupný nový SW nechávám si to přehrát. Autorizovaný servis přehrává VAS-em on-line připojeným přes internet. Zapisuje se to jinak, než flashnutí někde na parkovišti z notebooku.

net.work
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 286
Registrován: 26.07.2008 19:35

Re: Chip na 1.4 TSI

Příspěvek od net.work »

ne jen ze si to jednotka zaznamena, ale pri pripojeni v autorizovanem servisu se automaticky kontroluje s databazi v nemecku a pokud nejake udaje nesedi, tak automaticky ztracite na danou komponentu zaruku a zadny z techniku tomu nezabrani, deje se to naprosto transparentne. Alespon tak mi to vysvetlil mistr dilny v Hellerovi ;)
GVI - 1.2TSI, 63kW, DSG, tornado red - prodáno
GVII rline - 1.5TSI EVO, 110kW, DSG, tornado red

Uživatelský avatar
caravelle
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 453
Registrován: 06.10.2007 21:55
Bydliště: SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Chip na 1.4 TSI

Příspěvek od caravelle »

no a mna na slovensku sa v jednom servise pri II. serv. prehliadke pytali, ze ci je auto chipnute? Pytam sa: Ze ci je to problem? alebo mi padne zaruka? Oni, ze nie, ze len aby vedeli a neprehrali mi tam naspat seriovy... ze o nic nejde... inak nemam chip... ;-) (zatial ??)
Audi S4 Dolphin grey

Pantani
Profík
Profík
Příspěvky: 1166
Registrován: 27.10.2009 22:32

Re: Chip na 1.4 TSI

Příspěvek od Pantani »

Rekl bych, ze oni vedi ze se to dela a jelikoz jsou setrni, zeptali se. Jim je to zrejme jedno jestli to tam mas nebo ne, bez ohledu na to, ze by ti v pripade reklamace zaruku neuznali.
Golf VI 1.4 TSI 90 kW DSG Highline / Golf 7.5 GTI Performance DSG by @Motorpower 215 kW/450 Nm.

radu
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 49
Registrován: 04.11.2011 08:43

Chip na 1.4 TSI

Příspěvek od radu »

caravelle: keď Ti načipujú fáro, tak už budeš mať raketu a nie auto :twisted:
Golf IV variant pacific 1,9 TDI, 66kW
VW JETTA 1,4 TSI (2012)

Uživatelský avatar
caravelle
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 453
Registrován: 06.10.2007 21:55
Bydliště: SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Chip na 1.4 TSI

Příspěvek od caravelle »

a ked sa "naseriem".... objednam toto od tychto: http://www.abt-sportsline.de/fileadmin/ ... VI_5K0.pdf" onclick="window.open(this.href);return false; :-D a bude 210 koni :twisted: samozrejme dame nejaky ten sportovejsi podvozok... a bude pošušmáničko... :smoke:

btw.: ja zaruku uz 8 mesiacov neriesim... ;-)
Audi S4 Dolphin grey

mefix
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 451
Registrován: 08.09.2009 22:14

Re: Chip na 1.4 TSI

Příspěvek od mefix »

caravelle píše:a ked sa "naseriem".... objednam toto od tychto: http://www.abt-sportsline.de/fileadmin/ ... VI_5K0.pdf" onclick="window.open(this.href);return false; :-D a bude 210 koni :twisted: samozrejme dame nejaky ten sportovejsi podvozok... a bude pošušmáničko... :smoke:

btw.: ja zaruku uz 8 mesiacov neriesim... ;-)
Když se skutečně na...., tak si kup auto, ne Golfa.

Uživatelský avatar
caravelle
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 453
Registrován: 06.10.2007 21:55
Bydliště: SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Chip na 1.4 TSI

Příspěvek od caravelle »

mefix, aj to pride... zatial mi staci golf, lebo vodicak na auto este nemam... ;-)
Audi S4 Dolphin grey

Uživatelský avatar
jar_da
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 467
Registrován: 03.07.2011 07:37

Re: Chip na 1.4 TSI

Příspěvek od jar_da »

pava píše:To je ale trochu rozdíl, moje už je přehraná 2x, vždy když je dostupný nový SW nechávám si to přehrát. Autorizovaný servis přehrává VAS-em on-line připojeným přes internet. Zapisuje se to jinak, než flashnutí někde na parkovišti z notebooku.
Myslíš, že MED 17 jsem flashnoval někde na parkovišti :D, prosím tě neblázni, :D
On je ten postup trochu složitější a je to tak na hodinku ...
CAXA

Uživatelský avatar
pava
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Chip na 1.4 TSI

Příspěvek od pava »

To ale nic nemění na tom co je napsáno výše. Jednoduše řečeno, motor už máš po záruce.

Odpovědět

Zpět na „Motory benzín“