svolávací akce na turbo 1,2 tsi

Všechny benzínové agregáty

Moderátor: SandrikGVI

TraI
Řidič
Řidič
Příspěvky: 87
Registrován: 15.09.2010 12:07

Re: turboakce 1,2 tsi

Příspěvek od TraI »

xwritter píše:najde vám to, že je na váš vůz svolávací akce, když to zadáte zde? http://www.volkswagen.de/de/servicezube ... ionen.html" onclick="window.open(this.href);return false;
NE, a bude to - jak se lze také někde dočíst na německých fórech - tím, že se nejedná o "Rückrufaktion", jak píši výš.

Uživatelský avatar
Black Dragon
Řidič
Řidič
Příspěvky: 177
Registrován: 11.03.2010 19:22

Re: turboakce 1,2 tsi

Příspěvek od Black Dragon »

Tak to mám zasebou, na autě dělali přes 2 hod. Podložka pod turbo je daná, sw přehranej, rozdíl tak nějak v ničem nepociťuju.

Uživatelský avatar
xwritter
Řidič
Řidič
Příspěvky: 111
Registrován: 04.12.2010 12:28
Bydliště: Brno

Re: turboakce 1,2 tsi

Příspěvek od xwritter »

jo pravda, nepřečetl jsem si to pořádně, asi počkám až mi to vyměněj při pravidelném servisu, který mě čeká za půl roku, ale zatím nevím jestli se mě to týká

TraI
Řidič
Řidič
Příspěvky: 87
Registrován: 15.09.2010 12:07

Re: turboakce 1,2 tsi

Příspěvek od TraI »

xwritter píše:jo pravda, nepřečetl jsem si to pořádně, asi počkám až mi to vyměněj při pravidelném servisu, který mě čeká za půl roku, ale zatím nevím jestli se mě to týká
...domnívám se, že tato servisní akce se týká úplně všeho, co dosud bylo vyrobeno.
Nejde o nic zásadního, prakticky se řeší, aby to tam neklapalo. Při volnoběhu s otevřenou kapotou je ten rozdíl znát, v autě samozřejmě ani ne, takové 'rány' to nedělalo :)

Uživatelský avatar
jar_da
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 467
Registrován: 03.07.2011 07:37

Re: turboakce 1,2 tsi

Příspěvek od jar_da »

to těžko, když regulace turba je pro 1,2 a 1,4 tsi úplně jiná
CAXA

Uživatelský avatar
Andrew
Řidič
Řidič
Příspěvky: 95
Registrován: 11.06.2010 01:09

Re: turboakce 1,2 tsi

Příspěvek od Andrew »

Podložka vyměněna, software přehrán. Spojil jsem svolávací akci s reklamací řetězu (občasné zarachtání při studeném startu). Jak to dopadlo popisuji zde: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=2 ... &start=137" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Motory benzín“