Výměna rozvodů TSI

Všechny benzínové agregáty

Moderátor: SandrikGVI

Uživatelský avatar
svatan
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 359
Registrován: 12.07.2012 10:37

Re: Výměna rozvodů

Příspěvek od svatan »

Taky to chci spojit se servisní prohlídkou, ale těch kaček co to má stát... odhaduju 10-15tis a to si chci koupit vlastní olej. Stejně nechápu co je na té servisní prohlídce tak drahé, když v podstatě jen zkontrolují, že je vše OK, olej jim dám, vymění pár filtrů za 1.500, brzdovku za 1.000. Stěrače a provozní kapaliny mám doplněný sám. Nejradši bych si nechal udělat rozvody těsně před prohlídkou a na prohlídku už šel do neautorziovanýho:-)
VW Golf VI Comfortline 1.4TSI 122PS 2012-

k prodeji:
- sada orig. zadních zástěrek pro VW Golf 6, cena 250Kč

mefix
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 451
Registrován: 08.09.2009 22:14

Re: Výměna rozvodů

Příspěvek od mefix »

Na prohlídku jdi kam chceš, jde jen o to, že VW neuznává neautorizovaný servis, ostatně se nedivím - takový servis nemá možnost psát záznamy o úkonech na web a VW až tak servisní knížka nezajímá v případě reklamace, resp. sporu. Papír snese všechno a oni to vědí. Já chodím v Praze do Auto Jarov, zatím jsem nic neplatil za opravy vad ani po záruce. Vždy to sami vyřídili na prodlouženou záruku. Servis mi přijde OK. Každý má ale jiné zkušenosti. Na prohlídkách jsem tam byl taky, požadavek zněl jen povinné úkony a platil jsem dvouletou kontrolu s TDI celkem 4.500,-. V rozpisu je 906,- Kč za práci (vše s dph a rok 2011). Zbytek materiál (olej 4l, filtr, šroub).

Uživatelský avatar
svatan
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 359
Registrován: 12.07.2012 10:37

Re: Výměna rozvodů

Příspěvek od svatan »

To mi je jasný, však bych si nechal udělat rozvody před servisní prohlídkou v autorizáku a samotnou prohlídku už pak jinde. Ale asi to ještě jednou do toho vrazím.

4.500Kč s olejem se fajn. S vlastním olejem by to bylo tak 3.000Kč a to bych bral, mně ale řekli 6tis. Je teda fakt, že se bude jednat o prohlídku po 60.000km spolu s tříletou inspekční.
VW Golf VI Comfortline 1.4TSI 122PS 2012-

k prodeji:
- sada orig. zadních zástěrek pro VW Golf 6, cena 250Kč

mefix
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 451
Registrován: 08.09.2009 22:14

Re: Výměna rozvodů

Příspěvek od mefix »

Nějak nechápu, k čemu budeš dělat tu prohlídku jinde. Buďto si ji udělej v autorizáku, kvůli pokračování záruky, nebo si olej sám vyměň doma (nebo v nějaké "garáži"). Stejně nic jiného není třeba dělat. Tedy kromě té brzdovky, pokud jí tam budeš mít 3 roky.

Odpovědět

Zpět na „Motory benzín“