Volkswagen Golf Variant 1,4 TSi 118kw ComfortLine, r.v. 2009, 130k km najeto

Všechny benzínové agregáty

Moderátor: SandrikGVI

Odpovědět
columbo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 04.06.2015 19:56

Volkswagen Golf Variant 1,4 TSi 118kw ComfortLine, r.v. 2009, 130k km najeto

Příspěvek od columbo »

Ahoj,

prosim poradte, jsem uz celej zelenej z cetby diskusi a for o tom, ze tento motor 1,4 TSi 118kw z roku 2009 je spatnej, napina se retez, spatny rozvody obecne, hrozi destrukce motoru.
Kombik je v bezvadnym stavu, kilometry dle vseho sedej, prvni majitel, servisni kniha, neboreno. Jezdil pravidelne do autorizovanyho servisu, posledni navsteva pri 119k km, 2014, cerven. nyni najeto 130k km. Me se libi celkove, ale nemam na to do toho cpat dalsi prachy hned po zakoupeni. Jezdime kratky trasy tak 2x tejdne. Predpisove, lehka noha. (Na dalnici max 120km/h. Ridi zena, pac ja mam ted problem se zrakem. Malokdy nekoho na okresce predjedem, to pisu proto, ze to nepotrebujem turovat a zavodit, jde mi o spolehlivost. ;) Na chatrc a zpet + sem tam nejaky vylet a k rodicum. Celkem to odhaduji na takovejch 10k km rocne. Mam se bat, nemam se bat, vydrzi to nejakej cas? V podstee blbej dotaz, vim, ze je ojetina vzdycky loterie, ale kdekdo me od teto motorizace odrazuje a me pripada, ze by to zase nemuselo bejt tak spatny. Pro nase potreby je totiz diesel volovina a prodejci bezmezne verim, ze prodava co deklaruje a to diky zkusenostem s nim, ktere ma po mnoho let muj otec. To povazuji za 50% uspechu, nez se nechat ojebat autobazarnikem, ted ale co s tim zbytkem? Ma tuhle motorizaci a rok vyroby nekdo z vas? Diky moc za odpovedi, specha to.

Columbo

Odpovědět

Zpět na „Motory benzín“