Rezervní kolo-Odtah vozu - RADA Golf VI

Naftové agregáty

Moderátor: SandrikGVI

Odpovědět
Uživatelský avatar
VWmartinoof
Řidič
Řidič
Příspěvky: 76
Registrován: 06.01.2008 12:44
Bydliště: Střední Čechy

Rezervní kolo-Odtah vozu - RADA Golf VI

Příspěvek od VWmartinoof »

Chtěl bych poprosit o radu. Někomu to příjde jako hloupá otázka ale někdy je lepší se zeptat,když si člověk není jist.
Dnes jsem prováděl uklid kufru a napadlo mě se podívat do prostoru kde by měla být umístěná rezerva,chtěl jsem provést její kontrolu aby mě na cestách nic nepřekvapilo.ale zjistil jsem že místo rezervy je jen polistirenová výplň přišroubovaná plastovým kolečkem. Zde je umístěna podle všeho nádobka na opravu pneumatiky,kompresor... Nenašel jsem ani hever,klíč na povolování šroubů,rezervní kolo a ani tažné oko. Vím,že v součastné době už člověk nemusí ve svém vozidle vozit rezervní kolo ani hever,proto už je od jisté doby přestali dávat do vozidel. Jen mě vrtá hlavou to tažné oko. Chtěl bych se zeptat zdali také máte v kufru ve svém vozidle pouze jen to samé co já nebo tam máte i kolo s heverem a klíč a jak řešíte odtah vozu ? Vím,že v předním nárazníku a v zadu je plastová krytka,která se zrejmě vymáčkne a pod ní bude závit na tažné oko a nebo je tažné oko umístěné jako u G4 v pravo dole za plastovou krytkou ? Mám Golf VI r.v 2011. Děkuji...

Odpovědět

Zpět na „Motory diesel“