VW Passat B8 Variant 2.0 TDi 140kW DSG Highline St.Tropez

Fotky, inspirace, tuning...
Uživatelský avatar
THaltof
Řidič
Řidič
Příspěvky: 103
Registrován: 14.06.2018 20:52

VW Passat B8 Variant 2.0 TDi 140kW DSG Highline St.Tropez

Příspěvek od THaltof »

Nad úpravou koncovek jsem uvažoval, jelikož jsem zahlédl na jednom zahraničním fóru tuto fotografii. Vypadá to opravdu dobře, ale nemám představu co by to vše obnášelo...
Přílohy
8401168A-3BE7-4D18-8B25-F6537FEABCF4.jpeg
VW Passat B8 Variant 2.0TDi 140kW DSG Full LED Custom R-line St.Tropez klikněte zde!

Uživatelský avatar
Mishaw
Závodník
Závodník
Příspěvky: 546
Registrován: 15.03.2012 19:45
Bydliště: Doha

VW Passat B8 Variant 2.0 TDi 140kW DSG Highline St.Tropez

Příspěvek od Mishaw »

Nevím jak u B8, ale např. u dvojkový Octavie stačilo koupit za pár korun nástavce na to. Nasunul jsi to jak prezervativ přes původní trubku a bylo :lol: . Operace na 2min.
Momentálně šoféruji:
2x GEnx-1B
Seat Leon Cupra R280 APR Stage 2
Ford Ranger Wildtrak 3.2
VW CC 2.0TDI R-line Motorpower

Uživatelský avatar
patrikrs
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1446
Registrován: 24.02.2008 22:22
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

VW Passat B8 Variant 2.0 TDi 140kW DSG Highline St.Tropez

Příspěvek od patrikrs »

Koncovky výfuku určitě není problém. Jen koupit něco na úrovni, třeba originál. Protože ty opravdu vydrží a nezreznou.
To dřevo je pecka, v té matné nemá chybu, je to úplně jinde než to bývalo. A s tou kombinací interiéru super

Kevinios
Řidič
Řidič
Příspěvky: 60
Registrován: 24.02.2019 16:06

VW Passat B8 Variant 2.0 TDi 140kW DSG Highline St.Tropez

Příspěvek od Kevinios »

Mas to hezky, jen by me zajimalo jak se jezdi s tema kolama kdyz nemas DCC podvozek. Netluce to moc? Ted jsem koupil podobneho Passata jen ne HL ale Comfortline. Jsem tu novy a nikde jsem nenasel, zda lze zobrazit stav AdBlue, nebo kolik je ji jeste v nadrzi. Nevis jak to zobrazit nebo jen proste cekas, az si auto rekne a pak to dolijes? Diky za info
VW Passat B8 2.0 140 kW, Comfortline

Uživatelský avatar
THaltof
Řidič
Řidič
Příspěvky: 103
Registrován: 14.06.2018 20:52

VW Passat B8 Variant 2.0 TDi 140kW DSG Highline St.Tropez

Příspěvek od THaltof »

Je to Němec a už to tak bývá, že u těchto aut je podvozek tužší. Jde to cítit ať už máš 17” nebo 19” kola, takže si na to budeš muset zvyknout bez DCC. Na 16” poznáš rozdíl, ale neznám nikoho, kdo na těchto “balónech” jezdí. Pokud chceš srovnávací porovnání, tak Škodovky (Octavia, Superb) jsou méně pohodlné než Passat. Ale kupříkladu Mazda 6 nebo nové Mondeo je určitě pohodlnější...

Množství AdBlue nelze nikde zobrazit. Auto se samo připomene při dojezdu méně než 3000 kilometrů a pak tě to otravuje po každém startu. Dle mého je to dostatečná rezerva. Nádrž má 15litrů a osobně kupuji vždy 10l balení. Naliju to tam a mám po starostech. Nikterak mě to neobtěžuje a ani nezdržuje
Naposledy upravil(a) THaltof dne 24.03.2019 19:03, celkem upraveno 1 x.
VW Passat B8 Variant 2.0TDi 140kW DSG Full LED Custom R-line St.Tropez klikněte zde!

Uživatelský avatar
CentriFUGA
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2574
Registrován: 23.03.2013 23:28
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

VW Passat B8 Variant 2.0 TDi 140kW DSG Highline St.Tropez

Příspěvek od CentriFUGA »

Ad podvozek - souhlas. Prostě auto je tužší (jako všechny VW)celkově a jestli máš 17 nebo 19 už nepoznáš výrazným rozdílem.
Měl jsem před tím superb 2 a proti tomu to byla loď, houpavá, ale třeba žena, když si sedla dozadu k prckovi, tak se jí dělalo špatně, tady nic...mě to taky vyhovuje, s autem si víc dovolíš, drží to jak přibité, ale je to o tom co má kro za priority...s SIII nemohu srovnávat, jel jsem v něm jen jednou a přišel mi taky houpavější, ale jak na tom jsou sedačky na delší vzdálenosti, to netuším.
Zatím mám najeto s passatem asi 5tis. a moc mi to vyhovuje, ani po 400km člověk nevystupuje unavený, rozlámaný ... na to byl nejhorší touran co jsem měl. 300km a už jsem byl jak kdybych házel celé odpoledne lopatou :-D

Uživatelský avatar
eauto1.cz
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1474
Registrován: 29.09.2014 11:41
Bydliště: Opavsko
Kontaktovat uživatele:

VW Passat B8 Variant 2.0 TDi 140kW DSG Highline St.Tropez

Příspěvek od eauto1.cz »

THaltof píše: Superb jsou méně pohodlné než Passat. Ale kupříkladu Mazda 6 nebo nové Mondeo je určitě pohodlnější...
To striktní porovnání je malinko problém, vysvětlím :arrow:
Třeba Pašík B8 má standart podvozek, potom pro horší cesty zvýšený a sport snížený, to jsou tři, dále máš Allroad nejvyšší a každý s nich ještě můžeš mít s obyčejnými nebo DCC tlumiči, přičemž se s DCC snižuje ještě i světlá výška podvozku, to je teoreticky 10 možných variant a taky sedan a kombi se trošičku jinak chovají, čili by se dalo říct, že tu máš 20 variant chování jen Passatu na shodných kolech a ještě krát 4 druhy velikosti disků R16-19 a máš přesně 80 různě chovajících se podvozků a to ještě roli hrají gumy, léto-zima atd...
Ono se v reálu tolik možností nenabízí, ale na přání jsou lidi v konfigurátorech neuvěřitelně kreativní... Navíc ještě Supy se dávno dodávají i na R20 jako Arteony...
V kožených sedačkách, které jsou měkší než látkové, vnímáš komfort zase jinak.
A těch sedaček je taky mnoho verzí.

Potom si vezmi kolik variant nabízí ostatní výrobci, a zkus porovnávat.
Nakonec může být jednou výsledek porovnání aut takový a u jiné výbavy přesně opačný :idea:

Ty uvedené vozy jsou všechny velmi podobné včetně Arteon, největší rozdíl je třeba u Audi, kde máš vpředu víceprvek, BMW, Mercedes, nebo i s Airmatic, prostě na vzduchu, to pak už je sakra znát, ale bavit se u MC Phersonech co jsi uváděl ty modely aut, který je výrazně lepší, je hra výbav a konfigurací, a malých rozdílů, jak jsem psal.
V konečném důsledku totiž jednou pravdu máš a podruhé ne.
Největší komedie je u Arteona a Supa, kde to jsou velmi podobné vozy, ale jinak nastavené pružení na Long rozvoru, akorát Pašík je krátký rozvor. Arteon má hlavně novou generaci DCC, která je o řád lepší než má B8, ale B9 už ji má rovněž, čili nově ještě budou rozdíly v tom, jaké DCC tam vlastně bude, a jestli budou souběžně montovat obojí, z důvodu ceny, tak bude variant mraky...

K sedačkám, tam je fajn mít ErgoComfort a ideálně si nastavit nejen výšku, ale i sklon sedáku. Případně masáž, odvětrání a můžeš jet do Řecka na jeden zátah :laugh:
Auto1 - Import a prodej aut http://www.eauto1.cz"

Tattoomaen
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 30
Registrován: 25.01.2012 18:26
Bydliště: Praha

VW Passat B8 Variant 2.0 TDi 140kW DSG Highline St.Tropez

Příspěvek od Tattoomaen »

Kevinios píše:Mas to hezky, jen by me zajimalo jak se jezdi s tema kolama kdyz nemas DCC podvozek. Netluce to moc? Ted jsem koupil podobneho Passata jen ne HL ale Comfortline. Jsem tu novy a nikde jsem nenasel, zda lze zobrazit stav AdBlue, nebo kolik je ji jeste v nadrzi. Nevis jak to zobrazit nebo jen proste cekas, az si auto rekne a pak to dolijes? Diky za info
Já vidím zbývající dojezd na AdBlue stejně jako dojezd na nádrž nafty. Mám to v maxidotu hned za sebou.

Uživatelský avatar
Santusovic
Profík
Profík
Příspěvky: 1012
Registrován: 24.06.2016 11:42
Bydliště: Praha

VW Passat B8 Variant 2.0 TDi 140kW DSG Highline St.Tropez

Příspěvek od Santusovic »

Nechápu proč u 140kw jsou normální koncovky a Bitdi je má za spoilerem ohnuté dolu :/ jo u 110kw mi to smysl dává ta jedna roura ale tady ne. Jinak pěkný auto


Sent from my iPhone using Tapatalk
Old:VW Passat B6 2.0 TDI
Sold:VW Passat B7 2.0 TDI R-line
Sold:VW Passat B8 2.0Bi-Tdi White R-line DSG
Sold:VW Passat B8 2.0Bi-Tdi Blue R-line DSG
New:VW Passat B8 2.0Bi-Tdi White High DSG
White Var

Kevinios
Řidič
Řidič
Příspěvky: 60
Registrován: 24.02.2019 16:06

VW Passat B8 Variant 2.0 TDi 140kW DSG Highline St.Tropez

Příspěvek od Kevinios »

No ono na ty 140 ty dve trubky taky nevypadaji moc hezky. Chtelo by to nejakej hezke nerez koncovky jako na obrazku. Jinak zobrazeni dojezdu na Adblue je asi dle urovne vybavy. Ja to tam proste nemam :D
VW Passat B8 2.0 140 kW, Comfortline

Uživatelský avatar
Santusovic
Profík
Profík
Příspěvky: 1012
Registrován: 24.06.2016 11:42
Bydliště: Praha

VW Passat B8 Variant 2.0 TDi 140kW DSG Highline St.Tropez

Příspěvek od Santusovic »

Pokud má stejný výfuk jak B7 tak bych ti hodil link na origo koncovky který jdou jen nasadit.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Old:VW Passat B6 2.0 TDI
Sold:VW Passat B7 2.0 TDI R-line
Sold:VW Passat B8 2.0Bi-Tdi White R-line DSG
Sold:VW Passat B8 2.0Bi-Tdi Blue R-line DSG
New:VW Passat B8 2.0Bi-Tdi White High DSG
White Var

Uživatelský avatar
THaltof
Řidič
Řidič
Příspěvky: 103
Registrován: 14.06.2018 20:52

VW Passat B8 Variant 2.0 TDi 140kW DSG Highline St.Tropez

Příspěvek od THaltof »

Nové kryty pedálů alá R-line / Alltrack
Přílohy
540F8FBC-3D39-466A-B688-50479A17823A.jpeg
Naposledy upravil(a) THaltof dne 24.03.2019 18:56, celkem upraveno 2 x.
VW Passat B8 Variant 2.0TDi 140kW DSG Full LED Custom R-line St.Tropez klikněte zde!

Uživatelský avatar
THaltof
Řidič
Řidič
Příspěvky: 103
Registrován: 14.06.2018 20:52

VW Passat B8 Variant 2.0 TDi 140kW DSG Highline St.Tropez

Příspěvek od THaltof »

Fungl nová maska je tam. Zase o něco blíže k R-line "exterieur"
Přílohy
E5E335AC-F24F-432D-BCA4-2A45FE7DD20F.jpeg
Naposledy upravil(a) THaltof dne 24.03.2019 18:56, celkem upraveno 1 x.
VW Passat B8 Variant 2.0TDi 140kW DSG Full LED Custom R-line St.Tropez klikněte zde!

Uživatelský avatar
Santusovic
Profík
Profík
Příspěvky: 1012
Registrován: 24.06.2016 11:42
Bydliště: Praha

VW Passat B8 Variant 2.0 TDi 140kW DSG Highline St.Tropez

Příspěvek od Santusovic »

Už jen nárazníky, prahy a zadní lišty okolo skla


Sent from my iPhone using Tapatalk
Old:VW Passat B6 2.0 TDI
Sold:VW Passat B7 2.0 TDI R-line
Sold:VW Passat B8 2.0Bi-Tdi White R-line DSG
Sold:VW Passat B8 2.0Bi-Tdi Blue R-line DSG
New:VW Passat B8 2.0Bi-Tdi White High DSG
White Var

Uživatelský avatar
THaltof
Řidič
Řidič
Příspěvky: 103
Registrován: 14.06.2018 20:52

VW Passat B8 Variant 2.0 TDi 140kW DSG Highline St.Tropez

Příspěvek od THaltof »

Nemáš tip kde bych mohl sehnat R-line prahy a jak je to náročné vyměnit? Můžeš poslat i odkaz na koncovky výfuku, o kterých jsi psal předtím...
Naposledy upravil(a) THaltof dne 24.03.2019 18:56, celkem upraveno 1 x.
VW Passat B8 Variant 2.0TDi 140kW DSG Full LED Custom R-line St.Tropez klikněte zde!

Odpovědět

Zpět na „(ne)Jen můj Passat B8“