Super Akce-přípravek na mytí Alu kol........

POUZE nabídka Volkswagen dílů. - sponzoruje www.spravauto.cz - kompletní autoservis

Moderátoři: Rouballik, Mára_VR6, pepino, pajice

Pravidla fóra
Tato sekce slouží pouze pro vkládání inzerátů obsahující díly a doplňky značky Volkswagen. Veškerá inzerce je zdarma. Zvýhodnit pozici inzerátu je možné odesláním Premium SMS.
Pravidla inzerce zde: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=83293" onclick="window.open(this.href);return false; Textová nebo bannerová reklama: http://www.vw-club.cz/ucp.php?i=pm&mode=compose&u=4061" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět
Uživatelský avatar
steve
Člen klubu
Příspěvky: 5204
Registrován: 11.11.2007 08:36
Bydliště: Beroun TEL-777 344 790,tel-602 344 790
Kontaktovat uživatele:

Super Akce-přípravek na mytí Alu kol........

Příspěvek od steve »

No ja jsem to vyzkoušel taky ,ale počitejte na hodně
znečištena kola je potřeba použit tu houbičku nebo nejakou podobnou vec, je to dobry ale zda se me to jako kyselina z baterek nebo teda čisti to hodne podobne a i to podobne čpí
-tim tady čisti kola vedle z PNEUBAZARU -ale ta kyselina je mnohem levnejší :mrgreen:(jestli to teda neni kyselina)
a prosim prodejce o lepši baleni , chtelo by to koupit nejakou balici folii , přišel me totiž balik v tomto stavu
ericson 012.JPG
takže by mohla nekomu přijit prazdna krabice :mrgreen:
CHCEŠ AUTOFOLIE?
tel přimo na mě- 602344790 stranky- http://www.autofolie-alter.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
montaže autofolií-tel 723 14 14 14-(17let),autoservis koncern(22let),supervag,diag.Delphi,plněni a čištěni klima

Uživatelský avatar
hopa26
Řidič
Řidič
Příspěvky: 102
Registrován: 20.05.2009 18:57
Bydliště: Pardubice a okolí

Super Akce-přípravek na mytí Alu kol........

Příspěvek od hopa26 »

Na tom balení se pokusím zapracovat.Pokud by se někomu stalo,že mu přijde balíček poškozen,poprosím o info a pošlu náhradní balení.S poštou mám neustále problémy-nechápu jak můžou pojištěný balíček označený jako křehký poničit...... :(

Uživatelský avatar
AmOc1982
Pilot
Pilot
Příspěvky: 853
Registrován: 09.05.2008 23:53
Bydliště:

Super Akce-přípravek na mytí Alu kol........

Příspěvek od AmOc1982 »

ty jo to vypada huste 8O sice pro moje lestena kola smrt ale kamosovi to urcite doporucim ten je ma zasraty jak svina :mrgreen:
Golf IV 1.9 TDI 81KW AHF highline
Touran 1T3, 2.0 TDI, 103KW, CFHC, 2013 Titanium gelbe
Touran 1T3, 2.0 TDI, 103kW, CFHC, 2012 Grey

Uživatelský avatar
Flico
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1634
Registrován: 26.10.2008 09:55
Bydliště: Divokej západ u Plzně

Super Akce-přípravek na mytí Alu kol........

Příspěvek od Flico »

mel bych dotaz, nezkousel nekdo s tim umejt motor? celkem by me zajimalo jestli by to umylo i ten smir z motoru a dodalo to puvodni lesk

Uživatelský avatar
hopa26
Řidič
Řidič
Příspěvky: 102
Registrován: 20.05.2009 18:57
Bydliště: Pardubice a okolí

Super Akce-přípravek na mytí Alu kol........

Příspěvek od hopa26 »

Na mytí motoru bych asi použil něco jiného-zřejmě je tam použitý neupravený hliník a přípravek s ním reaguje.Vyčistí to,ale asi to bude dělat ty fleky jako na leštěných kolech.Vyzkoušené to nemám.Spíše bych zkusill Arvu nebo něco podobného.........

Uživatelský avatar
Gonzalo
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3239
Registrován: 02.05.2008 10:02
Bydliště: Teplice

Super Akce-přípravek na mytí Alu kol........

Příspěvek od Gonzalo »

Potreboval bych neco takovyho na cely auto :lol: (jen nanest, smyt vodou a hotovo)
A jeste se chci zeptat nevadi to treba pneumatikam nebo kotoucum a destickam?

Uživatelský avatar
hopa26
Řidič
Řidič
Příspěvky: 102
Registrován: 20.05.2009 18:57
Bydliště: Pardubice a okolí

Super Akce-přípravek na mytí Alu kol........

Příspěvek od hopa26 »

Gumám,destičkám nebo kotoučům to nedělá opravdu nic!!!
Ani při dlouhodobém používání.Pokud se to po použití opláchne vodou,která přípravek neutralizuje.
Lidé to používají už 3 roky,poškození mi nehlásil zatím nikdo.

Uživatelský avatar
l-e-x
Závodník
Závodník
Příspěvky: 589
Registrován: 24.02.2006 21:02

Super Akce-přípravek na mytí Alu kol........

Příspěvek od l-e-x »

Tak jsem taky neodolal a o víkendu zakoupil, zaplatil a dnes jsem obdržel balíček. Naprostá spokojenost. Bratr měl kola v hrozném stavu a stačilo nastříkat a zlehka přetřít štětcem a oplachnout, žádné drbání. Díky moc :wink:
Přílohy
0.jpg
00.jpg
1.jpg
2.jpg
3.jpg
Dodge ram 5.7 Hemi sport a pár VW

VWshop.cz - Koberečky - autorohože

www.londoner.cz

Zlatá čísla,...

Uživatelský avatar
vento
Profík
Profík
Příspěvky: 1127
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: LiBereC
Kontaktovat uživatele:

Super Akce-přípravek na mytí Alu kol........

Příspěvek od vento »

taky jsem neodolal vše v naprostém pořádku ,balíček tu byl hned druhý den -nastříkal jsem a jen oplachnul vapkou a hotovo,pro normálního uživatele dobrá věc porovnatelná učiností se sonaxem ale za příznivější cenu,pro profesionaly jak píše kolega v autobazaru nebo v ruční automyčce asi drahá záležitost používají možná levnější vyrobky ale nikomu z ulice to neprodají dle mého názoru levněji takže já jsem spokojen
http://www.baterky-levne.cz Přivezu vám autodoplnky z DE ,nakupuji také na e-Bay

Uživatelský avatar
Speedy_RS
Řidič
Řidič
Příspěvky: 70
Registrován: 07.01.2008 16:09
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Super Akce-přípravek na mytí Alu kol........

Příspěvek od Speedy_RS »

tak jsem taky objednal a vyzkoušel. Umyl jsem svoje kola a perfektně to funguje. I na větší špínu co je letitá na vnitřku kol :lol: když nešlo smejt pouze hadicí tak po doteku prstu povolilo takže houbička to dodělá do finiše. Pak jsem ještě zkoušel na mašině i zadní kolo - bylo docela ochlýstaný od maziva řetězu a tam už si to s tou lepivou srač*** moc dobře nerozumnělo, takže spíš na špínu z kol OK ale jak je to něco víc mastnýho tak nevim nevim. :wink:

Uživatelský avatar
sails
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1484
Registrován: 01.10.2007 20:58
Bydliště: North

Super Akce-přípravek na mytí Alu kol........

Příspěvek od sails »

v praci pouzivam MILIT 5L za 250kc rozprasim to na disky necham pusobit a rozetru to stetcem a kolo je jak novy 8)
Fuck new evolution, Oldschool is the Best !

Uživatelský avatar
VR6 rulezzz
Profík
Profík
Příspěvky: 924
Registrován: 15.10.2007 13:06
Bydliště: VWelké Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

Super Akce-přípravek na mytí Alu kol........

Příspěvek od VR6 rulezzz »

tak mam taky doma par litru a dneskaj jsem zkousel na mym Golfiku...podotykam,ze ta psina co je na fotce je od mych brzd a pod ni je zazrana spina od predchoziho majietele,nejspis za X let,kdyz sem kola koupil drhnul jsem to priprvkem z benzinky a nechtelo to jit ubec dolu,todle jsem nansel,vzal houbickou oplachnul a takhle to dopadlo...musim rict ze to je brutal...necekal bych tze tu zazranou spinu to z toho tolik dostane,sice malinko neco tam zustalo ale klobouk dolu!!
Přílohy
DSC00022.JPG
DSC00027.JPG

Uživatelský avatar
-DaNNy-
Závodník
Závodník
Příspěvky: 634
Registrován: 24.02.2006 21:02

Super Akce-přípravek na mytí Alu kol........

Příspěvek od -DaNNy- »

Jak jsem slíbil, i já zasílám jsou zkušenost s tím to přípravkem. Zašlá špína roky nemitá viz foto. Jeden nástřik, 2-3 minuty působení, spláchnutí vapkou a výsledek vidíte sami. Ani jsem nevěděl, že mají kola jsou vzadu bílou perleť :oops:
Jak už tu ale někdo psal- :!: POZOR na leštěná kola :!: Nedodělal jsem to úplně, protože mi přípravek zatekl na límec a okamžitě udělal mléčnou mapu. I po okamžitém opláchnutí vodou a vyleštění hadákem mapa zůstává... Musel jsem proto celé kola znovu zbrousit a vyleštit. Toto je jediná nevýhoda, jinak naprostá spokojenost. Myslím, že na nevyleštěná kola je to naprosto parádní a za super cenu. Takže mohu jen doporučit.
Přílohy
Před
Před
Po
Po

Uživatelský avatar
brot1cz
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 267
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Super Akce-přípravek na mytí Alu kol........

Příspěvek od brot1cz »

Taky super zkušenost, fotky mluví za vše. Nastříkano 3 minuty pusobení, pak oplachnutít a dodělání hobičkou.Jen ten rozpašovač se mi taky porouchal
Přílohy
06062009704.jpg
06062009703.jpg

johny-seat
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 28
Registrován: 11.11.2007 23:34

Super Akce-přípravek na mytí Alu kol........

Příspěvek od johny-seat »

Chtěl bych se zeptat jestli to má něco společnýho s kyselinou solnou. Já jí používám na kola už tři roky a chtěl bych něco co tolik nečpí, protože to je fakt smrad.

Odpovědět

Zpět na „Náhradní díly a doplňky“