Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 396 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 27  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Super Akce-přípravek na mytí Alu kol........
PříspěvekNapsal: 29.05.2009 22:11 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

609

Zlín

Přípravek mám doma už asi 2 měsíce (objednával jsem na škodahome) a je fakt super.Bohužel nemám fotky,ale je to fakt super.Umylo to jako nic jiného před tím,a to jsem těch aut měl opravdu dost a vyzkoušel jsem kde co.Super věc za super cenu.Nedělám reklamu,je to jen má recenze na přípravek.Ještě jednou dík

PříspěvekNapsal: 29.05.2009 22:24 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.05.2009

34

Já mám taky doma tento přípravek, jenže už dochází.... :(
Můžeš mi poslat další prosím??-kdyžtak SZ.
Díky

ICQ   Profil

PříspěvekNapsal: 30.05.2009 12:32 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

07.01.2008

70

Plzeň

Tak jsem taky objednal a během příštího týdne nahodim foto... kola už to celkem dost potřebujou :oops:

ICQ   Profil

PříspěvekNapsal: 30.05.2009 15:49 
Moderátor
Moderátor

Hodnost:

Moderátor

24.02.2006

1623

Plzeň

gregi píše:
Není to to pravé k zobrazení na veřejnosti , ale pro reklamu vhodný obrázek . Několik dní , případně týdnů neumyté disky k otestování účinku mycího prostředku . Slibuji , že kola nebudou umytá do dodání přípravku , po umytí bude další fotečka :wink: :mrgreen:

Omlouvám se , ale konečně můžu říci : "Číslo 5 žije !" :oops:

Včera večr jsem použil přípravek jako přípravu na návštěvu srazu ve Lhotě u Dobřan . Kola dle původního obrázku potřebovala značnou očistu , neboť od objednání přípravku ( stav nafotografii ) do doby aplikace nebyly kola mytá .
Aplikace byla provedena na né uplně suchých kolech díky dešti , takže jsem očekával snížení účinku , ale přípravek předčil mé očekávání . Žádný "Horst Fuchs" , ale opravdu funkční přípravek na mytí toho , čeho si určitě každý na svém autě moc váží a co dělá z auta toho pravého fešáka . Auto se špinavýi disky vypadá celé špinavé , ale pokud jsou kola čisťoučká , tak je na auto úplně jiný pohled :wink:

Přípravek jsem aplikoval a odhadem jej nechal "pracovat" doporučené tři minuty a pouze jsem je opláchl . Nepoužíval jsem žádný pomocný prostředek pro vyčištění v podobě houbičky nebo smetáčku :158: . :!: Opravdu stačilo použít jen hadici s vodou :!: :158:

Brzdové bubny na zadní nápravě mám nastříkané brzdové bubny sprejem na podvozky a dnes jsem šel zkontrolovat nástřik . Přípravek , který jsem používal do současnosti , se nesměl dostat na nástřik , neboť došlo k vytvoření bílých skvrn . Po první aplikaci , která nebyla provedena s ohledem na nepotřísnění nástřiku bubnu , jsou bubny bez barevných skvrn .

Přípravek můžu opravdu vřele doporučit a už vím , kde budu objednávat další přípravek , až toto zaslané balení bude docházet :!:

Pro Vaše posouzení přikládám fotografie kol po umytí "zázračným" přípravkem :wink: :mrgreen:

Přílohy:
100_0198.JPG
100_0198.JPG (831.2 KiB) Zobrazeno 1375 krát

100_0199.JPG
100_0199.JPG (1.02 MiB) Zobrazeno 1402 krát

100_0200.JPG
100_0200.JPG (1.04 MiB) Zobrazeno 1348 krát

PříspěvekNapsal: 30.05.2009 21:16 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

20.05.2009

91

Pardubice a okolí

Tak hezkou reportáž mi zatím nezpracoval zatím nikdo,takže moc děkuji gregimu,že to pojal takhle velkolepě.
Až se ozvou i další "testovači" ,kteří popíší své dojmy,pravděpodobně se mi budou ozývat další lidé s objednávkami.
Protože jsem domluvený s majitelem fora,že bych chtěl zde na foru působit dlouhodobě a rád bych občas poskytnul dárkový balíček pro výherce různých soutěží nebo srazy VW členů,poprosím jen o jednu věc.

Pokud někomu balíček pošlu dopředu na své náklady a "riskuji" ztrátu peněz za poštu a přípravek,očekávám že mi dotyčný peníze opravdu pošle.

Přeci jen jsem ze "staré školy" a věřím,že se čestné jednání vyplací.V případě neplacení budu nucen tento způsob vyřizování objednávek zrušit a čekat nejprve platbu a teprve potom posílat zboží-což celou operaci zbytečně prodlouží.
Samozřejmě mohu posílat dobírkou-je mi ale líto krmit poštu dalšími penězmi navíc.

Jinak se mi samozřejmě může stát,že na někoho zapomenu.Potom poprosím o SZ,kde domluvíme další postup-většinou zasílám litr přípravku navíc zdarma,jako poděkování za trpělivost. :)
Petr.

ICQ   Profil

PříspěvekNapsal: 31.05.2009 10:32 
Moderátor
Moderátor

Hodnost:

Moderátor

24.02.2006

1191

praha

tak pripravek dorazil, v pristim tydnu to testnu, vyndam zimaky pasikove a udelam foto, bohuzel letos byl fofr a tak jsem poprve uklizel neumyta kola....
tak verim ve vysledek a reportaz z ocisty sem dam

ICQ   Profil

PříspěvekNapsal: 31.05.2009 15:30 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

2271

OpavWa

zdravím , taky mě to laka vyzkoušt.Ovšem zajima mě jestli máš odzkoušeny připravek na kolech které mám (viz přiloha)Je to leštěny hlinik nerad bych , aby mi celá práce přišla v niveč.Díky za odpověd

Zobrazit autorovy stránky  ICQ   Profil

PříspěvekNapsal: 31.05.2009 17:21 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

20.05.2009

91

Pardubice a okolí

Takhle krásně vyleštěná kola nemá nikdo z mého okolí.Vyzkoušeno to mám na normální elektrony,plastové povrchy,chromové koncovky výfuků,brzdové třmeny.
Můj názor je ten,že to nic neudělá,ale ověřené to nemám.Poradil bych Ti následující-pokud budeš mít zájem,poslal bych Ti vzorek zdarma a vyzkoušej si reakci na malém kousku někde uvnitř kola.Když budeš spokojen,tak zaplatíš.
Když to fungovat nebude,nic neposílej-hlady nezahynu! :)
Petr.

ICQ   Profil

PříspěvekNapsal: 31.05.2009 17:44 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

1630

Praha

Tak pripravek odzkouseny jak na obycejnych kolech opravdu funguje...i zadelany kola staci jen lehce pretrit a oplachnout po nejakych 5ti minutach...a vysledek je uplne super

Ale jinak pozor na kola lestena...ja mam svoje jen lehce rozlesteny a chci je stejne v nejblizsi dobe jeste trochu preliznout,tak jsem to odzkousel i na nich. Kola (hlavne predni) byli taky dost zadelany,bohuzel nemam foto...a po nastrikani vsechno pustilo. Ale zaroven s tim zmatovatel i lestenej povrch a na poklickach se udelaly nejaky ty fleky.Nechal jsem to pusobit cca 1-2 minuty... Ale ostani vyrobky prodavajici se ve stejny cenovy relaci tenhle cistic vyrazne nechava nekde hodne daleko...

Takze muj zaver: Obyc kola ANO,lesteny NE (pokud se je nechysta nekdo lestit znovu)
Jo a jeste bych vytknul ten rozprasovac...ten nevydrzel ani nastrikani prvniho kola :lol:

Přílohy:
Foto1616.jpg
Foto1616.jpg (731.87 KiB) Zobrazeno 1343 krát

Foto1614.jpg
Foto1614.jpg (874.9 KiB) Zobrazeno 1349 krát

PříspěvekNapsal: 31.05.2009 17:56 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

20.05.2009

91

Pardubice a okolí

Dík za test-tak ta leštěná radši ne. :|
Přeci jen,to už je specialita,která asi potřebuje kosmetiku k tomu určenou.
Je to asi jak psal výše člen krbec který se tomu věnuje,vetšina alu kol má na sobě ochranou vrstvu,což asi u těch leštěných není.......

A ještě edit:ten rozprašovač je opravdu jen ilustrační-stojí kolem 13KČ s daní,takže se od něj nedají čekat zázraky. :(
Nejlepší zkušenost mám s tlakovou lahvičkou z Baumaxu nebo Obi v ceně kolem 120KČ.To ale do balíčku nedávám,zbytečně by se to prodražilo a většinou má každý něco doma.

ICQ   Profil

PříspěvekNapsal: 31.05.2009 18:01 
Moderátor
Moderátor

Hodnost:

Moderátor

24.02.2006

1448

Decin

i já to vyzkoušel, to co jsem měl dosud z profi-myčky nákladních vozidel na špínu všeho druhu byl slabší než tento, bez ohledu na to jak čpěl při nastříkání, toto je proti tomu nebe a dudy

nedalo mi to a nastříkal jsem i totál zasranou značku od mušek, po působení pár minut jsou mouchy pryč, písmenka zůstala :wink:

takže krátce - u mě dobrý

PříspěvekNapsal: 31.05.2009 18:25 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

2271

OpavWa

super chtěl jsem to zkusit , ale když to za mě už někdo udělal nemám potřebu znova leštit :D

PříspěvekNapsal: 01.06.2009 06:59 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

27.02.2009

18

Hradec Králové

Ahoj, beru 2 litry s návodem a aplikátorem. Adresa atd. - SZ

PříspěvekNapsal: 01.06.2009 19:10 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.11.2007

1194

takze sem se do toho pustil taky. :wink: nastrikal pripravek rozprasovacem na kolo ,pritom me trochu podrazdily vypary s tohodle pripravku tak sem si odkaslal. pockal 3 minuty a oplachl vodou ale ne zadnym proudem, ale normalne jen s takove nadobky jako kdyz lejete vodu s hrnicku. vysledek me prekvapil i kdyz sem musel zahyby prejet houbickou ,ale slo to jako po masle. vysledek paradni :mrgreen:co dodat.
Příloha:
DSC00001.JPG
DSC00001.JPG (74.61 KiB) Zobrazeno 1286 krát

Příloha:
DSC00002.JPG
DSC00002.JPG (77.14 KiB) Zobrazeno 1292 krát

Příloha:
DSC00003.JPG
DSC00003.JPG (62.91 KiB) Zobrazeno 1290 krát

Příloha:
DSC00004.JPG
DSC00004.JPG (84.5 KiB) Zobrazeno 1279 krát

Příloha:
DSC00005.JPG
DSC00005.JPG (77.6 KiB) Zobrazeno 1281 krát

Příloha:
DSC00006.JPG
DSC00006.JPG (74.1 KiB) Zobrazeno 1289 krát

Příloha:
DSC00007.JPG
DSC00007.JPG (75.71 KiB) Zobrazeno 1308 krát

ICQ   Profil

PříspěvekNapsal: 01.06.2009 19:15 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

3527

Jak se tak dívám, tak to asi funguje :D Jinak sorry za OT, alespoň UP

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 396 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 27  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]