Super Akce-přípravek na mytí Alu kol........

POUZE nabídka Volkswagen dílů. - sponzoruje www.spravauto.cz - kompletní autoservis

Moderátoři: Rouballik, Mára_VR6, pepino, pajice

Pravidla fóra
Tato sekce slouží pouze pro vkládání inzerátů obsahující díly a doplňky značky Volkswagen. Veškerá inzerce je zdarma. Zvýhodnit pozici inzerátu je možné odesláním Premium SMS.
Pravidla inzerce zde: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=83293" onclick="window.open(this.href);return false; Textová nebo bannerová reklama: http://www.vw-club.cz/ucp.php?i=pm&mode=compose&u=4061" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět
Uživatelský avatar
bembas
Závodník
Závodník
Příspěvky: 641
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlín

Super Akce-přípravek na mytí Alu kol........

Příspěvek od bembas »

Přípravek mám doma už asi 2 měsíce (objednával jsem na škodahome) a je fakt super.Bohužel nemám fotky,ale je to fakt super.Umylo to jako nic jiného před tím,a to jsem těch aut měl opravdu dost a vyzkoušel jsem kde co.Super věc za super cenu.Nedělám reklamu,je to jen má recenze na přípravek.Ještě jednou dík
VW Sharan 1.9 Tdi 4motion
VW touareg 3.0Tdi 176kw

Uživatelský avatar
RadekN70
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 38
Registrován: 24.05.2009 13:32
Kontaktovat uživatele:

Super Akce-přípravek na mytí Alu kol........

Příspěvek od RadekN70 »

Já mám taky doma tento přípravek, jenže už dochází.... :(
Můžeš mi poslat další prosím??-kdyžtak SZ.
Díky

Uživatelský avatar
Speedy_RS
Řidič
Řidič
Příspěvky: 70
Registrován: 07.01.2008 16:09
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Super Akce-přípravek na mytí Alu kol........

Příspěvek od Speedy_RS »

Tak jsem taky objednal a během příštího týdne nahodim foto... kola už to celkem dost potřebujou :oops:

Uživatelský avatar
gregi
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Super Akce-přípravek na mytí Alu kol........

Příspěvek od gregi »

gregi píše:Není to to pravé k zobrazení na veřejnosti , ale pro reklamu vhodný obrázek . Několik dní , případně týdnů neumyté disky k otestování účinku mycího prostředku . Slibuji , že kola nebudou umytá do dodání přípravku , po umytí bude další fotečka :wink: :mrgreen:



Omlouvám se , ale konečně můžu říci : "Číslo 5 žije !" :oops:

Včera večr jsem použil přípravek jako přípravu na návštěvu srazu ve Lhotě u Dobřan . Kola dle původního obrázku potřebovala značnou očistu , neboť od objednání přípravku ( stav nafotografii ) do doby aplikace nebyly kola mytá .
Aplikace byla provedena na né uplně suchých kolech díky dešti , takže jsem očekával snížení účinku , ale přípravek předčil mé očekávání . Žádný "Horst Fuchs" , ale opravdu funkční přípravek na mytí toho , čeho si určitě každý na svém autě moc váží a co dělá z auta toho pravého fešáka . Auto se špinavýi disky vypadá celé špinavé , ale pokud jsou kola čisťoučká , tak je na auto úplně jiný pohled :wink:

Přípravek jsem aplikoval a odhadem jej nechal "pracovat" doporučené tři minuty a pouze jsem je opláchl . Nepoužíval jsem žádný pomocný prostředek pro vyčištění v podobě houbičky nebo smetáčku :158: . :!: Opravdu stačilo použít jen hadici s vodou :!: :158:

Brzdové bubny na zadní nápravě mám nastříkané brzdové bubny sprejem na podvozky a dnes jsem šel zkontrolovat nástřik . Přípravek , který jsem používal do současnosti , se nesměl dostat na nástřik , neboť došlo k vytvoření bílých skvrn . Po první aplikaci , která nebyla provedena s ohledem na nepotřísnění nástřiku bubnu , jsou bubny bez barevných skvrn .

Přípravek můžu opravdu vřele doporučit a už vím , kde budu objednávat další přípravek , až toto zaslané balení bude docházet :!:

Pro Vaše posouzení přikládám fotografie kol po umytí "zázračným" přípravkem :wink: :mrgreen:
Přílohy
100_0198.JPG
100_0199.JPG
100_0200.JPG
B3 Variant - láska na první pohled !!!!

Uživatelský avatar
hopa26
Řidič
Řidič
Příspěvky: 102
Registrován: 20.05.2009 18:57
Bydliště: Pardubice a okolí

Super Akce-přípravek na mytí Alu kol........

Příspěvek od hopa26 »

Tak hezkou reportáž mi zatím nezpracoval zatím nikdo,takže moc děkuji gregimu,že to pojal takhle velkolepě.
Až se ozvou i další "testovači" ,kteří popíší své dojmy,pravděpodobně se mi budou ozývat další lidé s objednávkami.
Protože jsem domluvený s majitelem fora,že bych chtěl zde na foru působit dlouhodobě a rád bych občas poskytnul dárkový balíček pro výherce různých soutěží nebo srazy VW členů,poprosím jen o jednu věc.

Pokud někomu balíček pošlu dopředu na své náklady a "riskuji" ztrátu peněz za poštu a přípravek,očekávám že mi dotyčný peníze opravdu pošle.

Přeci jen jsem ze "staré školy" a věřím,že se čestné jednání vyplací.V případě neplacení budu nucen tento způsob vyřizování objednávek zrušit a čekat nejprve platbu a teprve potom posílat zboží-což celou operaci zbytečně prodlouží.
Samozřejmě mohu posílat dobírkou-je mi ale líto krmit poštu dalšími penězmi navíc.

Jinak se mi samozřejmě může stát,že na někoho zapomenu.Potom poprosím o SZ,kde domluvíme další postup-většinou zasílám litr přípravku navíc zdarma,jako poděkování za trpělivost. :)
Petr.

Uživatelský avatar
pepino
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1185
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Super Akce-přípravek na mytí Alu kol........

Příspěvek od pepino »

tak pripravek dorazil, v pristim tydnu to testnu, vyndam zimaky pasikove a udelam foto, bohuzel letos byl fofr a tak jsem poprve uklizel neumyta kola....
tak verim ve vysledek a reportaz z ocisty sem dam

Uživatelský avatar
svanco
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2295
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OpavWa
Kontaktovat uživatele:

Super Akce-přípravek na mytí Alu kol........

Příspěvek od svanco »

zdravím , taky mě to laka vyzkoušt.Ovšem zajima mě jestli máš odzkoušeny připravek na kolech které mám (viz přiloha)Je to leštěny hlinik nerad bych , aby mi celá práce přišla v niveč.Díky za odpověd

Uživatelský avatar
hopa26
Řidič
Řidič
Příspěvky: 102
Registrován: 20.05.2009 18:57
Bydliště: Pardubice a okolí

Super Akce-přípravek na mytí Alu kol........

Příspěvek od hopa26 »

Takhle krásně vyleštěná kola nemá nikdo z mého okolí.Vyzkoušeno to mám na normální elektrony,plastové povrchy,chromové koncovky výfuků,brzdové třmeny.
Můj názor je ten,že to nic neudělá,ale ověřené to nemám.Poradil bych Ti následující-pokud budeš mít zájem,poslal bych Ti vzorek zdarma a vyzkoušej si reakci na malém kousku někde uvnitř kola.Když budeš spokojen,tak zaplatíš.
Když to fungovat nebude,nic neposílej-hlady nezahynu! :)
Petr.

Uživatelský avatar
Keflek
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1647
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Super Akce-přípravek na mytí Alu kol........

Příspěvek od Keflek »

Tak pripravek odzkouseny jak na obycejnych kolech opravdu funguje...i zadelany kola staci jen lehce pretrit a oplachnout po nejakych 5ti minutach...a vysledek je uplne super

Ale jinak pozor na kola lestena...ja mam svoje jen lehce rozlesteny a chci je stejne v nejblizsi dobe jeste trochu preliznout,tak jsem to odzkousel i na nich. Kola (hlavne predni) byli taky dost zadelany,bohuzel nemam foto...a po nastrikani vsechno pustilo. Ale zaroven s tim zmatovatel i lestenej povrch a na poklickach se udelaly nejaky ty fleky.Nechal jsem to pusobit cca 1-2 minuty... Ale ostani vyrobky prodavajici se ve stejny cenovy relaci tenhle cistic vyrazne nechava nekde hodne daleko...

Takze muj zaver: Obyc kola ANO,lesteny NE (pokud se je nechysta nekdo lestit znovu)
Jo a jeste bych vytknul ten rozprasovac...ten nevydrzel ani nastrikani prvniho kola :lol:
Přílohy
Foto1616.jpg
Foto1614.jpg
Touran 2.0 TDi

Uživatelský avatar
hopa26
Řidič
Řidič
Příspěvky: 102
Registrován: 20.05.2009 18:57
Bydliště: Pardubice a okolí

Super Akce-přípravek na mytí Alu kol........

Příspěvek od hopa26 »

Dík za test-tak ta leštěná radši ne. :|
Přeci jen,to už je specialita,která asi potřebuje kosmetiku k tomu určenou.
Je to asi jak psal výše člen krbec který se tomu věnuje,vetšina alu kol má na sobě ochranou vrstvu,což asi u těch leštěných není.......


A ještě edit:ten rozprašovač je opravdu jen ilustrační-stojí kolem 13KČ s daní,takže se od něj nedají čekat zázraky. :(
Nejlepší zkušenost mám s tlakovou lahvičkou z Baumaxu nebo Obi v ceně kolem 120KČ.To ale do balíčku nedávám,zbytečně by se to prodražilo a většinou má každý něco doma.

Uživatelský avatar
T4
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1467
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Decin
Kontaktovat uživatele:

Super Akce-přípravek na mytí Alu kol........

Příspěvek od T4 »

i já to vyzkoušel, to co jsem měl dosud z profi-myčky nákladních vozidel na špínu všeho druhu byl slabší než tento, bez ohledu na to jak čpěl při nastříkání, toto je proti tomu nebe a dudy

nedalo mi to a nastříkal jsem i totál zasranou značku od mušek, po působení pár minut jsou mouchy pryč, písmenka zůstala :wink:

takže krátce - u mě dobrý
Obrázek

Uživatelský avatar
svanco
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2295
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OpavWa
Kontaktovat uživatele:

Super Akce-přípravek na mytí Alu kol........

Příspěvek od svanco »

super chtěl jsem to zkusit , ale když to za mě už někdo udělal nemám potřebu znova leštit :D

Uživatelský avatar
SVIHAK-4089
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 27.02.2009 11:04
Bydliště: Hradec Králové

Super Akce-přípravek na mytí Alu kol........

Příspěvek od SVIHAK-4089 »

Ahoj, beru 2 litry s návodem a aplikátorem. Adresa atd. - SZ

Uživatelský avatar
valec1
Profík
Profík
Příspěvky: 1194
Registrován: 24.11.2007 14:00
Kontaktovat uživatele:

Super Akce-přípravek na mytí Alu kol........

Příspěvek od valec1 »

takze sem se do toho pustil taky. :wink: nastrikal pripravek rozprasovacem na kolo ,pritom me trochu podrazdily vypary s tohodle pripravku tak sem si odkaslal. pockal 3 minuty a oplachl vodou ale ne zadnym proudem, ale normalne jen s takove nadobky jako kdyz lejete vodu s hrnicku. vysledek me prekvapil i kdyz sem musel zahyby prejet houbickou ,ale slo to jako po masle. vysledek paradni :mrgreen:co dodat.
DSC00001.JPG
DSC00002.JPG
DSC00003.JPG
DSC00004.JPG
DSC00005.JPG
DSC00006.JPG
DSC00007.JPG

Uživatelský avatar
Skrat-G4
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3525
Registrován: 24.02.2006 21:02

Super Akce-přípravek na mytí Alu kol........

Příspěvek od Skrat-G4 »

Jak se tak dívám, tak to asi funguje :D Jinak sorry za OT, alespoň UP

Odpovědět

Zpět na „Náhradní díly a doplňky“