Golf4/Bora budíky na náhradní díly polodot, CAN, diesel

POUZE nabídka Volkswagen dílů. - sponzoruje www.spravauto.cz - kompletní autoservis

Moderátoři: Rouballik, Mára_VR6, pepino, pajice

Pravidla fóra
Tato sekce slouží pouze pro vkládání inzerátů obsahující díly a doplňky značky Volkswagen. Veškerá inzerce je zdarma. Zvýhodnit pozici inzerátu je možné odesláním Premium SMS.
Pravidla inzerce zde: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=83293" onclick="window.open(this.href);return false; Textová nebo bannerová reklama: http://www.vw-club.cz/ucp.php?i=pm&mode=compose&u=4061" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět
Uživatelský avatar
zdenda.88
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1665
Registrován: 25.12.2007 21:09
Bydliště: Rumburk

Golf4/Bora budíky na náhradní díly polodot, CAN, diesel

Příspěvek od zdenda.88 »

Prodám budíky na náhradní díly, byli funkční, ale pak jsem chtěl vyměnit tacho fólii a sundal jsem ručičky, ale pak už mi nějak nešli dát zpátky, aby byli 100% jako z výroby, takže se trochu klepali. Pro někoho zručnějšího lze opravit a nebo na náhradní díly. Cena bez plexi s chrom kroužky 200,-Kč
Obrázek

Houle20
Řidič
Řidič
Příspěvky: 50
Registrován: 31.07.2010 07:51
Bydliště: Orlová

Re: Golf4/Bora budíky na náhradní díly polodot, CAN, diesel

Příspěvek od Houle20 »

..co chceš jen za ty kroužky?..zbytek mi je k ničemu a někomu by se to třeba hodilo, mám zájem jen o ty chrom kroužky, díky
Houle

Uživatelský avatar
Jaris85
Řidič
Řidič
Příspěvky: 185
Registrován: 30.06.2008 17:40
Bydliště: (JM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Golf4/Bora budíky na náhradní díly polodot, CAN, diesel

Příspěvek od Jaris85 »

Pujde mi ten polodot, kdyz mam uplne ty obic a jen do 220??? Tyto se mi moc libi, sand budou fungovat.

Uživatelský avatar
zdenda.88
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1665
Registrován: 25.12.2007 21:09
Bydliště: Rumburk

Re: Golf4/Bora budíky na náhradní díly polodot, CAN, diesel

Příspěvek od zdenda.88 »

Jaris85 píše:Pujde mi ten polodot, kdyz mam uplne ty obic a jen do 220??? Tyto se mi moc libi, sand budou fungovat.
Záleží na tom, jaký máš rok výroby Golfa. Tohle jsou Can (od 6/99) a samozřejmě by to chtělo páčku k ovládání pc.

Jinak budíky jsem měl na autě funkční, ale jak jsem psal v prvním příspěvku, měnil jsem na nich tacho folii, sundal jsem ručičky a když jsem je tam chtěl dát zpět, tak už mi to nějak nešlo dát do originálního stavu. Budíky jsou funkční, ukazují normálně, akorát když jsem jel přez díry a různý nerovnosti tak se klepali ukazatele teploty a nafty. Takže buď na nenáročnou opravdu a nebo na náhradní díly, třeba takový display je ve 100% bez žádnýho vadnýho pixelu.

Uživatelský avatar
Jaris85
Řidič
Řidič
Příspěvky: 185
Registrován: 30.06.2008 17:40
Bydliště: (JM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Golf4/Bora budíky na náhradní díly polodot, CAN, diesel

Příspěvek od Jaris85 »

Packu k voladani mam a mam taky takovy rok, 99-2000 tak nejak se to lamalo... pokud by mi sli, tak bych je bral. Odkud prosim te jsi??? Kdyz tak se sohodneme na zkousce, co ty na to?? Diky

Uživatelský avatar
zdenda.88
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1665
Registrován: 25.12.2007 21:09
Bydliště: Rumburk

Re: Golf4/Bora budíky na náhradní díly polodot, CAN, diesel

Příspěvek od zdenda.88 »

dnes prodáno

Odpovědět

Zpět na „Náhradní díly a doplňky“