Černé přední lampy DEPO s AE + HID XENON 6000k - PRODÁNO

POUZE nabídka Volkswagen dílů. - sponzoruje www.spravauto.cz - kompletní autoservis

Moderátoři: Rouballik, Mára_VR6, pepino, pajice

Pravidla fóra
Tato sekce slouží pouze pro vkládání inzerátů obsahující díly a doplňky značky Volkswagen. Veškerá inzerce je zdarma. Zvýhodnit pozici inzerátu je možné odesláním Premium SMS.
Pravidla inzerce zde: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=83293" onclick="window.open(this.href);return false; Textová nebo bannerová reklama: http://www.vw-club.cz/ucp.php?i=pm&mode=compose&u=4061" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět
Uživatelský avatar
Dusanbe
Pilot
Pilot
Příspěvky: 853
Registrován: 27.02.2009 15:13
Bydliště: ChomutoVW
Kontaktovat uživatele:

Černé přední lampy DEPO s AE + HID XENON 6000k - PRODÁNO

Příspěvek od Dusanbe »

Prodám tyto přední (originál černé) lampy s mlhovkama kupované loni spolu s HIDkama 6000k na které je do 4/2012 záruka. Trafíčka k HIDkám jsou ty nejmenší, měl jsem je schované kvůli policajtům na rámu pod světlama. Foto trafíček ilustrativní - zapomněl jsem nafotit, v týdnu dodám reálné fotky SLIM ballastů. Cenovka 3900,- Originál krabice. Světla jsou bez sebemenšího poškození, všechny packy jsou v pořádku, skla jsou prakticky jak nová, nejezdil jsem za auty, aby kamínky padaly na lak nebo na skla a nejezdil jsem ani na myčku, kvůli škrábancům. Zájemci můžu poslat foto v rozlišení 4000x3000, kde je vše detailně vidět. Foto na autě je reálné.
Doplněno: ještě jsem zapomněl, že tam jsou diodové blinkry (19 čirých oranžových diod) viz obrázek a je tam odpor, aby to neblikalo rychle v hodnotě 300,- Jednak se mi to líbilo víc, když bliká dioda a odpadá problém ev. výměny prasklé žárovky.
Přílohy
DSC00993.JPG
DSC06190_1.jpg
Výstřižek2.PNG
Výstřižek1.PNG
g4-hlm-b6.jpg
VýstřižekA.PNG
Naposledy upravil(a) Dusanbe dne 12.02.2011 16:37, celkem upraveno 3 x.
diagnostika vw group, montáže budíků, imobilizéry, PIN, klíče, výměna gateway, kódování, dojezdy oken i SAG, tempomaty, upgrade firmware RNS510 + opravy HW, odblok obrazu, mapy, MF volanty,HF sady atd

Uživatelský avatar
Dusanbe
Pilot
Pilot
Příspěvky: 853
Registrován: 27.02.2009 15:13
Bydliště: ChomutoVW
Kontaktovat uživatele:

Re: Černé přední lampy DEPO s AE + HID XENON 6000k ZÁRUKA

Příspěvek od Dusanbe »

:arrow:
diagnostika vw group, montáže budíků, imobilizéry, PIN, klíče, výměna gateway, kódování, dojezdy oken i SAG, tempomaty, upgrade firmware RNS510 + opravy HW, odblok obrazu, mapy, MF volanty,HF sady atd

Uživatelský avatar
GIV
Řidič
Řidič
Příspěvky: 182
Registrován: 20.12.2008 20:26
Bydliště: Praha východ

Re: Černé přední lampy DEPO s AE + HID XENON 6000k ZÁRUKA

Příspěvek od GIV »

chci se tě zeptat co máš daný za žárovky do těch kroužků-parkovačky?dík :wink:

Uživatelský avatar
Dusanbe
Pilot
Pilot
Příspěvky: 853
Registrován: 27.02.2009 15:13
Bydliště: ChomutoVW
Kontaktovat uživatele:

Re: Černé přední lampy DEPO s AE + HID XENON 6000k ZÁRUKA

Příspěvek od Dusanbe »

Jsou tam obyč žárovky s paticí T5, ale dají se tam dát klidně i diodové bílé nebo modré jako třeba tyhle. Viděl jsem už jednoho s modrými diodami a vypadá to pěkně.
diagnostika vw group, montáže budíků, imobilizéry, PIN, klíče, výměna gateway, kódování, dojezdy oken i SAG, tempomaty, upgrade firmware RNS510 + opravy HW, odblok obrazu, mapy, MF volanty,HF sady atd

Uživatelský avatar
GIV
Řidič
Řidič
Příspěvky: 182
Registrován: 20.12.2008 20:26
Bydliště: Praha východ

Re: Černé přední lampy DEPO s AE + HID XENON 6000k ZÁRUKA

Příspěvek od GIV »

tak to jsi asi viděl zrovna mě :lol: já je tam měl,ale moc nevydrželi každou chvilku nějaká nesvítila :x

Uživatelský avatar
Dusanbe
Pilot
Pilot
Příspěvky: 853
Registrován: 27.02.2009 15:13
Bydliště: ChomutoVW
Kontaktovat uživatele:

Re: Černé přední lampy DEPO s AE + HID XENON 6000k ZÁRUKA

Příspěvek od Dusanbe »

Zálezí také na výrobci té T5 diody. Diody jsou 3V nebo 5V a v patici je 12V, tak tam dává výrobce předřadný odpor a když dá výrobce špatný (možná, aby svítila dioda víc) tak pak může časem prasknout.

Doplněno: ještě jsem zapomněl, že tam jsou diodové blinkry (19 čirých oranžových diod) viz obrázek a je tam odpor, aby to neblikalo rychle v hodnotě 300,- Jednak se mi to líbilo víc, když bliká dioda a odpadá problém ev. výměny prasklé žárovky.
Přílohy
VýstřižekA.PNG
diagnostika vw group, montáže budíků, imobilizéry, PIN, klíče, výměna gateway, kódování, dojezdy oken i SAG, tempomaty, upgrade firmware RNS510 + opravy HW, odblok obrazu, mapy, MF volanty,HF sady atd

Uživatelský avatar
Dusanbe
Pilot
Pilot
Příspěvky: 853
Registrován: 27.02.2009 15:13
Bydliště: ChomutoVW
Kontaktovat uživatele:

Re: Černé přední lampy DEPO s AE + HID XENON 6000k - PRODÁNO

Příspěvek od Dusanbe »

PRODÁNO
diagnostika vw group, montáže budíků, imobilizéry, PIN, klíče, výměna gateway, kódování, dojezdy oken i SAG, tempomaty, upgrade firmware RNS510 + opravy HW, odblok obrazu, mapy, MF volanty,HF sady atd

Odpovědět

Zpět na „Náhradní díly a doplňky“