Golf 3/Vento Nové ND+Angel Eyes

POUZE nabídka Volkswagen dílů. - sponzoruje www.spravauto.cz - kompletní autoservis

Moderátoři: Rouballik, Mára_VR6, pepino, pajice

Pravidla fóra
Tato sekce slouží pouze pro vkládání inzerátů obsahující díly a doplňky značky Volkswagen. Veškerá inzerce je zdarma. Zvýhodnit pozici inzerátu je možné odesláním Premium SMS.
Pravidla inzerce zde: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=83293" onclick="window.open(this.href);return false; Textová nebo bannerová reklama: http://www.vw-club.cz/ucp.php?i=pm&mode=compose&u=4061" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět
RuleZZzz
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 200
Registrován: 25.07.2009 09:02
Bydliště: SVK
Kontaktovat uživatele:

Golf 3/Vento Nové ND+Angel Eyes

Příspěvek od RuleZZzz »

Mám na predaj tieto úplne nové ND na Golf 3:

Úplne nové zadné tlmiče značky SRL plynové, ešte nevybalené z krabíc komplet s držiakom pružiny.
Cena za komplet sadu - 2 ks plynových tlmičov SRL - je 45€
Potom mám na predaj úplne nové predné tlmiče značky SRL, plynové, ešte nevybalené z krabíc, komplet s držiakmi pružín.
Cena za komplet sadu - 2 ks plynových tlmičov SRL - je 60€
K tomu mám samozrejme aj úplne nové sady dorazov a manžiet v cene 18€ za sadu aj na predné aj na zadné tlmiče.
Horné uloženia predné - sada 2 kusy v cene 12€ za sadu - 2 kusy.
Potom mám na predaj úplne nové vodné pumpy značky SRL na G3 na všetky motorizácie komplet aj s vrchnákmi - cena za kus je 28€.
Predné kotúče značky DELPHI - USA, úplne nové, NEVETRANÉ, nevybalené, 2 kusy v balení - cena za sadu je 36€
Predné platničky značky DELPHI - USA, úplne nové, nevybalené z krabíc - 4 kusy v balení ako sada - cena za sadu je 25€ - na všetky motorizácie do roku 1995 a potom mám na predaj aj tie po roku 1995 DELPHI - komplet sada 4 kusy v cene 36€.
Predné rameno značky SRL - komplet s čapom a silenblokmi, úplne nové, nevybalené, v cene 35€ za kus, okrem VR6 a GTi.



Všetky mnou ponúkané ND sú úplne nové, nevybalné z krabíc.

Ďalej mám na predaj tieto úplne nové, nerozbalené sady Angel Eyes:

Strieborné Angel Eyes, H1+H1+LED v krúžkoch, elektrické/manuálne, ECE, komplet s káblami a krytkami, cena za sadu = 145€
Strieborné Angel Eyes, H1+H1+LED v krúžkoch, elektrické/manuálne, ECE, komplet s káblami a krytkami, cena za sadu = 140€
Čierne Angel Eyes, H1+H1+LED v krúžkoch, elektrické/manuálne, ECE, komplet s káblami a krytkami, cena za sadu = 133€


Zadné tuningové svetlá číre, čierne aj strieborné sú v jednotnej cene za sadu = 62€

Spojková sada značky LUK - pre motory 1,9D a SDI s kódmi AEY a 1Y, sada LUK je 2 dielna - prítlačák a lamela bez ložiska. Sada je úplne nová. Cena je 110€.

Všetky ND sú úplne nové.

V prípade záujmu píšte PM alebo e-mail.
Přílohy
G3 strieborné.JPG
G3 strieborné 2.JPG
G3 čierne.JPG
g3 zadné strieborné.JPG
G3 zdné čierne.JPG

Odpovědět

Zpět na „Náhradní díly a doplňky“