NOVÉ SADY RAMEN MEYLE HD PASSAT, A4, A6, SUPERB BEZKONKURENČNÍ CENA OD PARTNERA KLUBU

POUZE nabídka Volkswagen dílů. - sponzoruje www.spravauto.cz - kompletní autoservis

Moderátoři: Rouballik, Mára_VR6, pepino, pajice

Pravidla fóra
Tato sekce slouží pouze pro vkládání inzerátů obsahující díly a doplňky značky Volkswagen. Veškerá inzerce je zdarma. Zvýhodnit pozici inzerátu je možné odesláním Premium SMS.
Pravidla inzerce zde: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=83293" onclick="window.open(this.href);return false; Textová nebo bannerová reklama: http://www.vw-club.cz/ucp.php?i=pm&mode=compose&u=4061" onclick="window.open(this.href);return false;
dobrmik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 113
Registrován: 16.10.2011 22:19
Bydliště: Rychnov

NOVÉ SADY RAMEN MEYLE HD PASSAT, A4, A6, SUPERB BEZKONKURENČNÍ CENA OD PARTNERA KLUBU

Příspěvek od dobrmik »

Taky mě zajímá aktuální cena + byly už nějaké reklamace?
Znovu 3c 125kw highline

badisak
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 423
Registrován: 27.09.2012 13:29
Bydliště: Pardubice

NOVÉ SADY RAMEN MEYLE HD PASSAT, A4, A6, SUPERB BEZKONKURENČNÍ CENA OD PARTNERA KLUBU

Příspěvek od badisak »

Aktuální !!!
Obrázek

AUTOROZVODY.CZ - ESHOP S AUTODÍLY - PARTNER VW-CLUB.CZ

prchy.tom
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 03.03.2017 17:50

NOVÉ SADY RAMEN MEYLE HD PASSAT, A4, A6, SUPERB BEZKONKURENČNÍ CENA OD PARTNERA KLUBU

Příspěvek od prchy.tom »

zdravím máte sadu na audi a4 avant b6 2002 1.8t

Uživatelský avatar
sipmart
Řidič
Řidič
Příspěvky: 182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlínský kraj

NOVÉ SADY RAMEN MEYLE HD PASSAT, A4, A6, SUPERB BEZKONKURENČNÍ CENA OD PARTNERA KLUBU

Příspěvek od sipmart »

mám sadu MEYLE HD od firmy autorozvody.cz na svém passat B5, TDi 66kw, r.v. 1997 už asi 6 let, najeto 120tis km a zatím drží bez nějakých problémů, neklepou, bez vůlí...takže můžu doporučit. vyplatí se připlatit za tyto než kupovat nějaké no name značky a pak je třeba častěji měnit. nakupuji u nich veškeré díly a náplně na své auta a spokojenost...akorát mě výrobce (distributor) Bilstein zamítl uznat reklamaci na potečený tlumič se kterým měli problém na technické, musel jsem koupit za své druhý, ikdyž na původním bylo najeto jen cca 35tis km. (kupoval jsem všechny 4 naráz a jeden tekl po nějaké době)

Verta
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 05.05.2018 14:11

NOVÉ SADY RAMEN MEYLE HD PASSAT, A4, A6, SUPERB BEZKONKURENČNÍ CENA OD PARTNERA KLUBU

Příspěvek od Verta »

cena AUDI, A6 (4B, C5), 2.7 T 02.1999 - 01.2005 169 KW 230 PS 2671 ccm?

Odpovědět

Zpět na „Náhradní díly a doplňky“