tlumič štelováku na Golfa IV

Vše spojené kolem automobilů.

Moderátoři: Mára_VR6, pepino

Odpovědět
Uživatelský avatar
zdraza
Řidič
Řidič
Příspěvky: 87
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

tlumič štelováku na Golfa IV

Příspěvek od zdraza »

Pánové nemá někdo jeden přední tlumič z štelovatelného podvozku na golfa IV? Mam tam tad od FK a jeden přední se mi podařilo zničit :cry: Tak kdyby se někomu válel a nemusí to být zrovna od fk, tak mile rád odkoupím. Přidávám foto bazarového podvozku pro představu..
Přílohy
podvozek.jpg

GT28
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 242
Registrován: 02.02.2008 11:59

Re: tlumič štelováku na Golfa IV

Příspěvek od GT28 »

zdraza píše:Pánové nemá někdo jeden přední tlumič z štelovatelného podvozku na golfa IV? Mam tam tad od FK a jeden přední se mi podařilo zničit :cry: Tak kdyby se někomu válel a nemusí to být zrovna od fk, tak mile rád odkoupím. Přidávám foto bazarového podvozku pro představu..
da se ten podvozek rozkroutit myslim vytahnout s toho patronu mam kw a odepsal sem jeden tlumic tak sem si objednal novy a prisli mi dva tak mam jednu novou patronu od kw na vic

lubik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 06.02.2011 18:13

Re: tlumič štelováku na Golfa IV

Příspěvek od lubik »

GT28 píše:
zdraza píše:Pánové nemá někdo jeden přední tlumič z štelovatelného podvozku na golfa IV? Mam tam tad od FK a jeden přední se mi podařilo zničit :cry: Tak kdyby se někomu válel a nemusí to být zrovna od fk, tak mile rád odkoupím. Přidávám foto bazarového podvozku pro představu..
da se ten podvozek rozkroutit myslim vytahnout s toho patronu mam kw a odepsal sem jeden tlumic tak sem si objednal novy a prisli mi dva tak mam jednu novou patronu od kw na vic
jake je čislo na tom tlumiči KW?mam jeden vytečeny(mam octavii 1 4x4)kolik bys chtěl?

Odpovědět

Zpět na „Náhradní díly / doplňky“