Co Vám kdy ukradli z auta,auto atd.

no cement

Moderátoři: vwCharlie, KJirka

Odpovědět
Zatuuk
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 11.02.2015 08:15

Re: Co Vám kdy ukradli z auta,auto atd.

Příspěvek od Zatuuk »

Mě asi před 3 rokama vykradli peugeota 306, když jsem byl na konzultacích k BP ve škole. A co ukradli, tašku s papírama nic víc, ale na autě rozbité zadní okno :-( Byli to cigáni, dokonce vím i kteří, ale nezmůžu s tím nic a kamera na baráku asi 50 metrů od místa se zrovna dívala na opačnou stranu...Verdikt policie? Neznámý pachatel :-D a tím to hasne.

Uživatelský avatar
ladaf
Závodník
Závodník
Příspěvky: 696
Registrován: 12.08.2015 08:24

Re: Co Vám kdy ukradli z auta,auto atd.

Příspěvek od ladaf »

Víc jak rok neaktivní téma.. Tak přidám svoji zkušenost:
Středové kryty kol (asi je pak nabízí pánové na bazosu)..ruce polámat.
Lze je vůbec zabezpečit? Do nových si zkusím vyrýt inicialy, když nic tak alespoň budou neprodejné.
Golf VII Variant Highline 1,4 TSI 6G Černá Deep perleť

Neddy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 16.05.2016 10:46

Re: Co Vám kdy ukradli z auta,auto atd.

Příspěvek od Neddy »

Mně ukradli foťáky, když jsem na cca 10 minut stál před kanclem. Museli mě mít vytipovanýho, protože foťáky byly v kufru a nebyly nijak vidět, škoda v desítkách tisíc...

Uživatelský avatar
ladaf
Závodník
Závodník
Příspěvky: 696
Registrován: 12.08.2015 08:24

Re: Co Vám kdy ukradli z auta,auto atd.

Příspěvek od ladaf »

Tohle bude pořád dokud se to nebude trestat oko za oko, zub za zub (ne, nemyslím ukradnout zlodějovi foťák).
Golf VII Variant Highline 1,4 TSI 6G Černá Deep perleť

Neddy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 16.05.2016 10:46

Re: Co Vám kdy ukradli z auta,auto atd.

Příspěvek od Neddy »

No měly by ty tresty bejt tvrdší.. Když už se náhodou ty zloději chytnou, tak ty tresty jsou uplně k smíchu.

Uživatelský avatar
hanisz
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1740
Registrován: 18.04.2010 12:59
Bydliště: Praha / OrloVWá
Kontaktovat uživatele:

Re: Co Vám kdy ukradli z auta,auto atd.

Příspěvek od hanisz »

melo by to byt jak v USA formou trikrat a dost. proste ukradne dvakrat trikrat a tvrdy trest na tvrdo :)
My oriantation was changed!!! .. from>>B5 on 17" BBS<<and >>3C on 18" BBS<< and >>G7 on 17" VW<< back to B8 on 17" VW

sheogorath
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 31.05.2016 14:30
Bydliště: Zurich Altstetten

Re: Co Vám kdy ukradli z auta,auto atd.

Příspěvek od sheogorath »

To je brutal co tady ctu, a nejhorsi je, ze s tim nic nenadelate. Zlodeje stejne nechytnou, a i kdyby tak co z toho. I kdyby sel sedet, nic si na nem nevezmete, a stejne opravy zacvakate sami...
Me se nastesti zatim nic takovyho nestalo, a doufam ze nestane, i kvuli malo rozsirenymu autu (predpokladam, ze by napr., i radio z toho nikomu na nic nebylo)

Uživatelský avatar
Kwapo
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1368
Registrován: 26.07.2008 22:19
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Co Vám kdy ukradli z auta,auto atd.

Příspěvek od Kwapo »

ladaf píše:Víc jak rok neaktivní téma.. Tak přidám svoji zkušenost:
Středové kryty kol (asi je pak nabízí pánové na bazosu)..ruce polámat.
Lze je vůbec zabezpečit? Do nových si zkusím vyrýt inicialy, když nic tak alespoň budou neprodejné.
Tak já středové krytky kol ani nepočítám. Za posledních 21 měsíců co mám tohle auto mi je ukradli 2x a vždy na tom stejném místě.
Taky jsem přemýšlel jak je zabezpečit, ale na nic elegantního a jednoduchého jsem nepřišel. :fool:

Uživatelský avatar
Tulipan
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 07.12.2015 22:34
Bydliště: NRTVC

Re: Co Vám kdy ukradli z auta,auto atd.

Příspěvek od Tulipan »

Taky přidám zatím jenom lehkou (*klop klop*) krádež ještě z léta. Ani nevím, kdy přesně se to stalo, páč rádio neposlouchám a proto sem si toho pravděpodobně hned nevšiml, ale zmizel mi anténní prut. :fool:
Verunka ♥ - zatím stagnace

d.d.t33
Závodník
Závodník
Příspěvky: 590
Registrován: 14.02.2008 11:16
Bydliště: Litvinov
Kontaktovat uživatele:

Re: Co Vám kdy ukradli z auta,auto atd.

Příspěvek od d.d.t33 »

No tak me nekdo pres vikend oloupal na passatu chrompaket ze dveri s listama njn holt byly ve stribrne metalize :baseball: :baseball: :roll:

MartinMatysek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 29.01.2017 23:50

Re: Co Vám kdy ukradli z auta,auto atd.

Příspěvek od MartinMatysek »

Hmmm .. tak čerstvá zkušenost. Sobota ráno a telefonát ze skrytého čísla. Zvednu to a dotaz PČR, jestli jsem majitelem vozu, který parkuje na ulici kousek od jejich stanice. Na kladnou odpověď mi oznámí, že mám rozbité pravé přední sklo a pravděpodobně odtud i něco zmizelo.
Takže radio s navigací v čudu a první záitek s Policií, která není schopna ani správně přepsat jméno :cry: :D ... nevím oc bylo horší.

Odpovědět

Zpět na „Ukradené“