krádež kabria Wartburg 311 - nalezeno

no cement

Moderátoři: vwCharlie, KJirka

Odpovědět
Uživatelský avatar
Avanti
Pilot
Pilot
Příspěvky: 839
Registrován: 22.03.2009 11:05
Bydliště: Bučovice
Kontaktovat uživatele:

krádež kabria Wartburg 311 - nalezeno

Příspěvek od Avanti »

KRÁDEŽ KABRIA
Autor fotografií: Dusan
Text: Dusan

Vážení kolegové a kolegyně,
obracíme se na Vás i na ctěnou veřejnost.
V sobotu 20.6. se na hlidaném parkovišti (zároveň v sídle VCC Kolín) hlavního sponzora Kolínského srazu VCC Kolín ztratil unikátní kousek Wartburgu kabriolet pana Matějky ze Zlína. Nebudeme se tady rozepisovat o přístupu organizátorů k médiím, kde místo aby krádež medializovali jak to jenom jde, chovali se naprosto opačně.
Jejich přístup je znát i z toho, že pan Matějka jel domů těch 300km i s rodinou vlakem.

Zkusme, teď ale napnout všechy síly k tomu aby se toto auto našlo. Je to jediný známy zrenovovaný kus v České Republice.

Více také zde:
http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-krimi ... tisic.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Nebo zde:
http://archiv.nova.cz/multimedia/televi ... 009-2.html" onclick="window.open(this.href);return false;

článek převzat z: http://www.wartburg.cz/wartburg/client/ ... t&IDCat=10" onclick="window.open(this.href);return false; , kde najdete také fotky ukradeného vozu
Naposledy upravil(a) Avanti dne 24.09.2009 10:19, celkem upraveno 1 x.
Diagnostika VAG-COM Max

Uživatelský avatar
CurdaT4
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kraslice

Re: krádež kabria Wartburg 311

Příspěvek od CurdaT4 »

Tak to je mrzute.. Drzim palce at se najde ale spis bych s tim moc nepocital.. Jinak jsem fanda Wartasu mam 311 a taky kupicko a dily sehnat to je tezke tak proto bych s tim moc nepocital

Uživatelský avatar
DonSalieri
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 205
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: krádež kabria Wartburg 311

Příspěvek od DonSalieri »

Uz se nastesti nasel...Bylo to na MACZ..
VW Passat Variant 1.9TD
Pár BMW

Uživatelský avatar
rhapsody
Řidič
Řidič
Příspěvky: 122
Registrován: 25.09.2008 20:37
Bydliště: Praha

Re: krádež kabria Wartburg 311

Příspěvek od rhapsody »

nemáš přesně odkaz kde o tom píšou? Já tehdy když se to stalo viděl reportáž v televizních novinách, a co mě tam hodně zaujalo, že zrovna od 4-5.30 ráno, v době krádeže, na tom parkovišti zrovna nešly kamery .. tak bych rád věděl jak tadle detektivka dopadla :P
Obrázek
vento mit turbodiesel

Scháním turbodiesel emblem (G2)
Prodám kůži na kapotu pro vento

Uživatelský avatar
DonSalieri
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 205
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: krádež kabria Wartburg 311

Příspěvek od DonSalieri »

Odkaz nemam,dovedel jsem se to v diskuzi u profilu auta na moje.auto.cz ..A uz je profil smazaný,sloužil jen pro nalezení auta..
VW Passat Variant 1.9TD
Pár BMW

Uživatelský avatar
Avanti
Pilot
Pilot
Příspěvky: 839
Registrován: 22.03.2009 11:05
Bydliště: Bučovice
Kontaktovat uživatele:

Re: krádež kabria Wartburg 311

Příspěvek od Avanti »

V době, kdy auto zmizelo nnešli údajně kamery ani v tom areálu, ani ve městě, vrátnej údajně spal a zmizel tam tehdy aj kamion. Auto se sice našlo a vrátilo svému majiteli ale napůl rozebrané
Diagnostika VAG-COM Max

Odpovědět

Zpět na „Ukradené“