Ukraden černý GIV 1.8 20V - Praha4 6.7.09

no cement

Moderátoři: vwCharlie, KJirka

t0m
Profík
Profík
Příspěvky: 1194
Registrován: 10.05.2009 12:14
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukraden černý GIV 1.8 20V - Praha4 6.7.09

Příspěvek od t0m »

koukám tady to zatím nevypadá na moc šťastnej konec co ? Jak si pokročil ? žádné Info ? náznak ?
mk3 GTI 20Jahre mit BBS
Corrado 16V mit 3tlg. Borbet A
A4B6 1.9tdi

Uživatelský avatar
tomxxx
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 343
Registrován: 26.06.2008 16:33
Bydliště: Stochov

Re: Ukraden černý GIV 1.8 20V - Praha4 6.7.09

Příspěvek od tomxxx »

L3G1 píše:
Bandog píše:V pohodě..........kdyby něco bylo potřeba tady u nás obhlídnout tak dej vědět!
Určitě, díky moc.
Na druhou stranu v nalezení už moc nedoufám, včera mi říkala kolegyně v práci jak u kauflandu někde v Berouně ukradli někomu auto, naložili ho na náklaďák a jeli pryč, týpek
to viděl, když vycházel z krámu tak požádal někoho aby ho svezl za nima, mezitím volal PČR, když dojeli náklaďák (cca 2 hodinky od ukradení) bylo vozidlo napůl rozebrané v tom náklaďáku.
Sice měl štěstí jak sviňa, ale kurevská rychlost to byla.
jojo, podobnej příběh jsem taky slyšel, rychlost je opravdu obrovská.... když víš kam šáhnout a máš vybavení...je to fofr

Uživatelský avatar
L3G1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 29.06.2009 17:15

Re: Ukraden černý GIV 1.8 20V - Praha4 6.7.09

Příspěvek od L3G1 »

t0m píše:koukám tady to zatím nevypadá na moc šťastnej konec co ? Jak si pokročil ? žádné Info ? náznak ?

Bohužel není stopa ani po šroubečku :(
Ani od policajtů nic nepřišlo zatim.

Uživatelský avatar
L3G1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 29.06.2009 17:15

Re: Ukraden černý GIV 1.8 20V - Praha4 6.7.09

Příspěvek od L3G1 »

Zdarec,

tak mě dneska přišlo usnesení od policajtů s tím, že odkládaj dobu pátrání protože nic nenašli. Jediná nová informace je, že 12.7.09 (týden po krádeži) s mym autem někdo natankoval na OMV za 1.600,- a odjel bez placení. :?

Uživatelský avatar
tomxxx
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 343
Registrován: 26.06.2008 16:33
Bydliště: Stochov

Re: Ukraden černý GIV 1.8 20V - Praha4 6.7.09

Příspěvek od tomxxx »

L3G1 píše:Zdarec,

tak mě dneska přišlo usnesení od policajtů s tím, že odkládaj dobu pátrání protože nic nenašli. Jediná nová informace je, že 12.7.09 (týden po krádeži) s mym autem někdo natankoval na OMV za 1.600,- a odjel bez placení. :?
No tak šup na OMV, neříkej že ho nenatočily kamery...

Uživatelský avatar
Giom80
Řidič
Řidič
Příspěvky: 159
Registrován: 09.09.2008 21:21
Bydliště: Ostrava!!!

Re: Ukraden černý GIV 1.8 20V - Praha4 6.7.09

Příspěvek od Giom80 »

Říkáš ukraden týden po koupi :?: S takovou bych podezříval i předešlého majitele :roll: :!:
Ženská a auto se nepůjčují :!:

Uživatelský avatar
L3G1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 29.06.2009 17:15

Re: Ukraden černý GIV 1.8 20V - Praha4 6.7.09

Příspěvek od L3G1 »

V usensení psala PČR že to prošetřovala, ale k ničemu nedošli. Musim se zeptat právníka jestli se k tomu záznamu dostanu, třeba bych tu osobu poznal ?

Předešlý majitel no to je nějakej Almasa Crnovrsanin (opsáno z německého TP) byl to dovoz. Nebyl udělán dle VW a Tukasu vývoz z Německa.
Takže jedině rozšířit pátrání i tam, nemá někdo zkušenost jestli stačí jít na PČR a požádat je tohle ?

Respektive mám pořád tucha, že auto je někde vcelku.

Uživatelský avatar
tomxxx
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 343
Registrován: 26.06.2008 16:33
Bydliště: Stochov

Re: Ukraden černý GIV 1.8 20V - Praha4 6.7.09

Příspěvek od tomxxx »

Jestli víš kde je ta benzíka tak bych tam zajel normálně a poptal se tam na vedoucího, když bude rozumnej domluvíš se sním a moh by ti ten záznam s kamer normálně ukázat... stačí vědět v kolik a kdy to bylo aby tam nemusel dlouho hledat.... myslím že vedoucí by moh bejt po vůli, už jen proto žeokradli i jeho..... táta takhle ztratil šrajtofli a nevěděl jestli ji nenechal na benzínce tak tam zajel a vedoucí mu ochotně ukázal záznam kde platí a celou jeho cestu až k nasednutí do auta a obraz opravdu perfektní...(shell) takže jestli má omv kvalitní kamerovej sytém a ten kdo to čornul nepřemejšlšl nad kamerama byla by tu teoretická šance že bude vidět... pak by neměl bejt problém to někde uveřejnit nejlépe v tv, v nějakém kriminální relaci a určitě se najde v čechách dobrák kterej ho práskne, obzvláště jestli bude nějaká odměna. no přeju ti hodně zdaru

Uživatelský avatar
L3G1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 29.06.2009 17:15

Re: Ukraden černý GIV 1.8 20V - Praha4 6.7.09

Příspěvek od L3G1 »

tomxxx píše:Jestli víš kde je ta benzíka tak bych tam zajel normálně a poptal se tam na vedoucího, když bude rozumnej domluvíš se sním a moh by ti ten záznam s kamer normálně ukázat... stačí vědět v kolik a kdy to bylo aby tam nemusel dlouho hledat.... myslím že vedoucí by moh bejt po vůli, už jen proto žeokradli i jeho..... táta takhle ztratil šrajtofli a nevěděl jestli ji nenechal na benzínce tak tam zajel a vedoucí mu ochotně ukázal záznam kde platí a celou jeho cestu až k nasednutí do auta a obraz opravdu perfektní...(shell) takže jestli má omv kvalitní kamerovej sytém a ten kdo to čornul nepřemejšlšl nad kamerama byla by tu teoretická šance že bude vidět... pak by neměl bejt problém to někde uveřejnit nejlépe v tv, v nějakém kriminální relaci a určitě se najde v čechách dobrák kterej ho práskne, obzvláště jestli bude nějaká odměna. no přeju ti hodně zdaru
Napadlo mě to taky, ale nevím konkrétní místo, tohle policajti neuvedli. No zajdu na stanici kde sem to hlásil jestli mi podaj nějaký info :)

Maksim
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 08.11.2009 14:23

Re: Ukraden černý GIV 1.8 20V - Praha4 6.7.09

Příspěvek od Maksim »

zajímalo by mě jak to dopadlo

t0m
Profík
Profík
Příspěvky: 1194
Registrován: 10.05.2009 12:14
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukraden černý GIV 1.8 20V - Praha4 6.7.09

Příspěvek od t0m »

Maksim píše:zajímalo by mě jak to dopadlo
asi nijak slavně.. :(( vypadal hezky..
mk3 GTI 20Jahre mit BBS
Corrado 16V mit 3tlg. Borbet A
A4B6 1.9tdi

Uživatelský avatar
salieri
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 28
Registrován: 04.11.2009 21:59

Re: Ukraden černý GIV 1.8 20V - Praha4 6.7.09

Příspěvek od salieri »

to je fakt zlo, taky jsem prisel o auto sice ne v modranech ale vim jak ti asi je ale jsem z modran tak se zeptam nebo budu mit oci na štopkach, jinak drzim paLCE at se najde :)

t0m
Profík
Profík
Příspěvky: 1194
Registrován: 10.05.2009 12:14
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukraden černý GIV 1.8 20V - Praha4 6.7.09

Příspěvek od t0m »

salieri píše:to je fakt zlo, taky jsem prisel o auto sice ne v modranech ale vim jak ti asi je ale jsem z modran tak se zeptam nebo budu mit oci na štopkach, jinak drzim paLCE at se najde :)
v modřanech jezdí veruna ? fakt ? :D
mk3 GTI 20Jahre mit BBS
Corrado 16V mit 3tlg. Borbet A
A4B6 1.9tdi

Uživatelský avatar
L3G1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 29.06.2009 17:15

Re: Ukraden černý GIV 1.8 20V - Praha4 6.7.09

Příspěvek od L3G1 »

salieri píše:to je fakt zlo, taky jsem prisel o auto sice ne v modranech ale vim jak ti asi je ale jsem z modran tak se zeptam nebo budu mit oci na štopkach, jinak drzim paLCE at se najde :)

Díky moc, k tomu záznamu se mi nepodařilo zatím dostat a navíc jsem teď po hospitalizaci a na neschopence budu tak měsíc minimálně.
Nicméně si myslím, že auto stejně jezdí někde mimo ČR... :?

Uživatelský avatar
L3G1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 29.06.2009 17:15

Re: Ukraden černý GIV 1.8 20V - Praha4 6.7.09

Příspěvek od L3G1 »

Zdarec nadšenci,

trošku mimo mísu, začali se u nás před barákem ochomejtat dva mladí cápci ve světle modrém pravděpodobně novém fiatu grande punto (hatchback).
Ta modrá je do očí bijící, auto ani cápky jsem neviděl, viděla je pokaždý matka. Bylo jí totiž divný že se tu začali objevovat a objíždět parkoviště sem a tam.
Nakonec se zastavili u mýho favorita (to jediný mi zbylo), a dlouho si ho prohlíželi. Ten den jsem auto přeparkoval na druhou stranu baráku, takže druhý den měli smůlu.
Asi ho chvíli hledali, a pravděpodobně si mysleli že je auto odstavené (delší dobu jsem s ním nejezdil).

Takže na Pze 4 bacha na podobný auťák s mladejma, buď to byla náhoda a jen se jim líbili kola (Kormetal Kobra 592, už je nesežente), nebo si tady vyhlížej auťáky ?

Odpovědět

Zpět na „Ukradené“