Ukraden černý GIV 1.8 20V - Praha4 6.7.09

no cement

Moderátoři: vwCharlie, KJirka

Uživatelský avatar
sykys
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 404
Registrován: 19.12.2008 13:50
Bydliště: NA SEVERU ČECH

Re: Ukradenej Golf 4 1.8 20V

Příspěvek od sykys »

mozna se zkus motat kolem toho kdo ti to prodal,kdyz to zmizelo za tyden ;)
NA VODNICI,UHLÍKY a TABAKY, !CENY!DOHODOU,SZ

Uživatelský avatar
L3G1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 29.06.2009 17:15

Re: Ukradenej Golf 4 1.8 20V

Příspěvek od L3G1 »

sykys píše:mozna se zkus motat kolem toho kdo ti to prodal,kdyz to zmizelo za tyden ;)
Bohužel to projedu na benzínu hafo peněz, jsem z Prahy a kupoval jsem to v Kolíně :?

Uživatelský avatar
matheus
Člen klubu
Příspěvky: 334
Registrován: 11.04.2009 18:31

Re: Ukradenej Golf 4 1.8 20V

Příspěvek od matheus »

L3G1 píše:
sykys píše:mozna se zkus motat kolem toho kdo ti to prodal,kdyz to zmizelo za tyden ;)
Bohužel to projedu na benzínu hafo peněz, jsem z Prahy a kupoval jsem to v Kolíně :?

tak jako nevim, ale za ty prachy by mi to asi možná stálo se tam podívat, jako ono přijít o dva litry ( a to hooodně přehánim ) na benále a pomoct si tím možná najít auto za 70000 a víc, ( nevim za kolik jsi ho koupil ) no, já bych o tom asi nepřemýšlel a dělal bych pro to maximum no
vw caddy IV cng/dodge challenger V6

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: Ukradenej Golf 4 1.8 20V

Příspěvek od PlusOne »

L3G1 píše:
sykys píše:mozna se zkus motat kolem toho kdo ti to prodal,kdyz to zmizelo za tyden ;)
Bohužel to projedu na benzínu hafo peněz, jsem z Prahy a kupoval jsem to v Kolíně :?
Když nejsi ochotnej si zajet podívat ani ne 100 km, tak tu nefňukej, že ti nějakej hajzlík ukradl auto....sry, ale nechápu...
Na životě miluju tu pestrost - každej den mě nasere někdo jinej...

Uživatelský avatar
L3G1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 29.06.2009 17:15

Re: Ukradenej Golf 4 1.8 20V

Příspěvek od L3G1 »

PlusOne píše:
L3G1 píše: Bohužel to projedu na benzínu hafo peněz, jsem z Prahy a kupoval jsem to v Kolíně :?
Když nejsi ochotnej si zajet podívat ani ne 100 km, tak tu nefňukej, že ti nějakej hajzlík ukradl auto....sry, ale nechápu...
Čéče nevim o tom, že bych tady fňukal, natož jako nějakej hajzlík. Nepásl jsem s Tebou ovce abys mě mohl takhle nazívat.

Do pátrání jsem zapojil tetku z kriminálky, vymáhací agenturu co pracuje pro společnost kde dělám, rozhodil jsem info po všech známejch, každý den koukám po netu a
projíždím naše okolí, takže rozhodně nesedím doma na prdeli a nic nedělám, tak si příště odpusť svoje výtky. ;)

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: Ukradenej Golf 4 1.8 20V

Příspěvek od PlusOne »

L3G1 píše: Čéče nevim o tom, že bych tady fňukal, natož jako nějakej hajzlík. Nepásl jsem s Tebou ovce abys mě mohl takhle nazívat.

Do pátrání jsem zapojil tetku z kriminálky, vymáhací agenturu co pracuje pro společnost kde dělám, rozhodil jsem info po všech známejch, každý den koukám po netu a
projíždím naše okolí, takže rozhodně nesedím doma na prdeli a nic nedělám, tak si příště odpusť svoje výtky. ;)
Nikde jsem nepsal, že jsi hajzlík, napsal jsem, že ti "nějakej hajzlík ukradl auto".
Jinak uznávám, že reakce asi trošku unáhlená, když neznám celé pozadí, takže beru zpět a omlouvám se.
Samozřejmě přeju, ať se najde...
Na životě miluju tu pestrost - každej den mě nasere někdo jinej...

Uživatelský avatar
Erwest84
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 377
Registrován: 21.08.2008 13:42

Re: Ukradenej Golf 4 1.8 20V

Příspěvek od Erwest84 »

L3G1 píše:
sykys píše:mozna se zkus motat kolem toho kdo ti to prodal,kdyz to zmizelo za tyden ;)
Bohužel to projedu na benzínu hafo peněz, jsem z Prahy a kupoval jsem to v Kolíně :?
Kupoval jsi to v Kolíně u člověka, nebo u nějakého bazaru?
VW Golf III GTD, 55kW
ex VW Bora 1.9 TDi, 85kW, 6-speed, RS interiér a podvozek

Uživatelský avatar
Dr.Diesel
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1497
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prágl
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukradenej Golf 4 1.8 20V

Příspěvek od Dr.Diesel »

PlusOne píše:
L3G1 píše: Bohužel to projedu na benzínu hafo peněz, jsem z Prahy a kupoval jsem to v Kolíně :?
Když nejsi ochotnej si zajet podívat ani ne 100 km, tak tu nefňukej, že ti nějakej hajzlík ukradl auto....sry, ale nechápu...
sry ale ja zase nechapu lidi, ktery si mysli, ze kdyz to prodavajici slohne, necha to stat na ulici pred barakem a bude cekat nez si kupujici prijde... Jestli mu to slohnul, tak je to auto prirozene nekde zasity nebo se bude prodavat jinde / o dost pozdejc...

Jediny co ma smysl je prosatrat okoli, jestli nekde nestoji kvuli satelitu a to v radech jednotek dni, pak uz to nema smysl a pokud neni pojisteno, je lepsi strelit aspon papiry, nez to nahlasit fizlum, ktery se na to beztak vyserou...
KÄRCHER: Prodej, servis, půjčovna: http://www.allwin.eu/
KÄRCHER E-SHOP: http://karcher.allwin.eu/

Obrázek

Uživatelský avatar
L3G1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 29.06.2009 17:15

Re: Ukradenej Golf 4 1.8 20V

Příspěvek od L3G1 »

PlusOne píše:
L3G1 píše: Čéče nevim o tom, že bych tady fňukal, natož jako nějakej hajzlík. Nepásl jsem s Tebou ovce abys mě mohl takhle nazívat.

Do pátrání jsem zapojil tetku z kriminálky, vymáhací agenturu co pracuje pro společnost kde dělám, rozhodil jsem info po všech známejch, každý den koukám po netu a
projíždím naše okolí, takže rozhodně nesedím doma na prdeli a nic nedělám, tak si příště odpusť svoje výtky. ;)
Nikde jsem nepsal, že jsi hajzlík, napsal jsem, že ti "nějakej hajzlík ukradl auto".
Jinak uznávám, že reakce asi trošku unáhlená, když neznám celé pozadí, takže beru zpět a omlouvám se.
Samozřejmě přeju, ať se najde...
Jo v pohodě, taky se omlouvám, sjednotilo se mi to celý dohromady. Jde o to, že nemám zrovna dostatek financí jezdit z Prahy do Kolína aspoň jednou týdně
a projíždět okolí, proto jsem rozhodil sítě.

2: Erwest84: kupoval jsem to v autobazaru SIMI CAR, s.r.o.

Dneska jsem našel inzerát nějakýho týpka z Náchoda, kde prodává motor, převodovku, airbagy etc... tak to zkusim u něj, páč 6/7 mi ho ukradli a 19/7 vložil inzerát,
navíc se shoduje jeho udaný počet Km na motoru, pokud by to byl někdo odsuď a křivdil jsem mu předem se OMLOUVÁM!

Ještě dodatek: v práci si projíždím VINko v systému, páč mám přístup ke všem Leasingovkám, zda tam není auto v majetku - to kdyby náhodou byl nějakej moula a snažil se o zpětnej leasing či podobně.

t0m
Profík
Profík
Příspěvky: 1194
Registrován: 10.05.2009 12:14
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukraden černý GIV 1.8 20V - Praha4 6.7.09

Příspěvek od t0m »

tak co? jak to vypadá ? pořád nic ? žádnej náznak?
mk3 GTI 20Jahre mit BBS
Corrado 16V mit 3tlg. Borbet A
A4B6 1.9tdi

Uživatelský avatar
L3G1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 29.06.2009 17:15

Re: Ukraden černý GIV 1.8 20V - Praha4 6.7.09

Příspěvek od L3G1 »

t0m píše:tak co? jak to vypadá ? pořád nic ? žádnej náznak?
Bohužel :(

sehnal jsem Německej techničák (kopii) zajdu s tim na policajty, aby pátrali i v Německu

Uživatelský avatar
Bandog
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1439
Registrován: 19.11.2008 18:21
Bydliště: Náchod
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukraden černý GIV 1.8 20V - Praha4 6.7.09

Příspěvek od Bandog »

Pokud je ten inzerát z Náchoda ještě aktuální tak dej vědět nějaký podrobnosti a kontakt na toho inzerenta a já ti to mohu omrknout.

Teda pokud bys měl zájem.

Uživatelský avatar
L3G1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 29.06.2009 17:15

Re: Ukraden černý GIV 1.8 20V - Praha4 6.7.09

Příspěvek od L3G1 »

Bandog píše:Pokud je ten inzerát z Náchoda ještě aktuální tak dej vědět nějaký podrobnosti a kontakt na toho inzerenta a já ti to mohu omrknout.

Teda pokud bys měl zájem.
Díky Ti moc, už tam byl jeden známej, ale bohužel nic :(

Uživatelský avatar
Bandog
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1439
Registrován: 19.11.2008 18:21
Bydliště: Náchod
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukraden černý GIV 1.8 20V - Praha4 6.7.09

Příspěvek od Bandog »

V pohodě..........kdyby něco bylo potřeba tady u nás obhlídnout tak dej vědět!

Uživatelský avatar
L3G1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 29.06.2009 17:15

Re: Ukraden černý GIV 1.8 20V - Praha4 6.7.09

Příspěvek od L3G1 »

Bandog píše:V pohodě..........kdyby něco bylo potřeba tady u nás obhlídnout tak dej vědět!
Určitě, díky moc.
Na druhou stranu v nalezení už moc nedoufám, včera mi říkala kolegyně v práci jak u kauflandu někde v Berouně ukradli někomu auto, naložili ho na náklaďák a jeli pryč, týpek
to viděl, když vycházel z krámu tak požádal někoho aby ho svezl za nima, mezitím volal PČR, když dojeli náklaďák (cca 2 hodinky od ukradení) bylo vozidlo napůl rozebrané v tom náklaďáku.
Sice měl štěstí jak sviňa, ale kurevská rychlost to byla.

Odpovědět

Zpět na „Ukradené“