jak nekoupit kradene auto

no cement

Moderátoři: vwCharlie, KJirka

oldaa
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 25.10.2007 12:40
Bydliště: Vyškov

jak nekoupit kradene auto

Příspěvek od oldaa »

Mozna by pomohly rady zkusenych, na co si dat pri koupi auta pozor co se tyka papiru (TP, VIN, serviska atd), co je podezrele a podobne.

diky vsem

Uživatelský avatar
standokan
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3077
Registrován: 17.04.2008 11:59
Bydliště: Uplnej sever

Re: jak nekoupit kradene auto

Příspěvek od standokan »

toho je hodně je dobré podle vin zjisti výbavu auta a porovnat kouknou jestli díly auta seděj datumově ale nejlepší je udělat cebii před prodejem
w8 4.0 2004 variant čiping na 224kw

Uživatelský avatar
elit
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1573
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: jak nekoupit kradene auto

Příspěvek od elit »

Ja kupoval auto ktery bylo puvodnim majitelem proverovany Cardetectem. Po case (3 roky) PCR prijela, auto odvezla a zjistila ze pochazi z trestne cinosti. Zacal jsem patrat a cardetect tehdy auto nedoporucil ke koupi, meli ho tam na fyzicke prohlidce, zjistili zasahy v okoli VIN, ale auto normalne vratili tomu kdo jej nechaval lustrovat namisto aby jednali v souladu se zakonem a jejich obchodnimi podminkami a vyrozumeli PCR.
Passat 2008 BMP

jparik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 23.03.2009 08:52

Re: jak nekoupit kradene auto

Příspěvek od jparik »

elit píše:Ja kupoval auto ktery bylo puvodnim majitelem proverovany Cardetectem. Po case (3 roky) PCR prijela, auto odvezla a zjistila ze pochazi z trestne cinosti. Zacal jsem patrat a cardetect tehdy auto nedoporucil ke koupi, meli ho tam na fyzicke prohlidce, zjistili zasahy v okoli VIN, ale auto normalne vratili tomu kdo jej nechaval lustrovat namisto aby jednali v souladu se zakonem a jejich obchodnimi podminkami a vyrozumeli PCR.
Tak to nám o cardetectu jistě něco říká...

Oni nevydávají po prověrce zadavateli nějaký report s tím, jak prohlídka dopadla?

Uživatelský avatar
StandaS
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2209
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4

Re: jak nekoupit kradene auto

Příspěvek od StandaS »

No tak já jsem před 14 dny přišel po dvou letech o auto. Zabaveno kriminálkou po dvou letech. :evil: Dnes jsem dovezl nové a hledal jsem dosti dlouho, než se podařilo najít solidní autobazar, kde jsou auta jen s knížkou a hlavně nestáčejí Km. Nechat si podle vinu vyjet rodokmen auta a řádně překontrolovat výbavu, jestli sedí. Pokud se najdou změny, pryč od toho. Za druhé nechat si v servisu VW nechat vyjet historii oprav a tam se dá zjistit, jak sedí Km a co se na autě dělalo. Doporučuji Andy - auta, tam je to opravdu jak má být. Doufám, že budu s novým také spokojen a že mě někde nevypeče. :wink:
3C VW Passat Variant 103 kw 2.0 TDI

Uživatelský avatar
RadimGTI
Profík
Profík
Příspěvky: 1074
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: HaVWířov
Kontaktovat uživatele:

Re: jak nekoupit kradene auto

Příspěvek od RadimGTI »

StandaS píše:No tak já jsem před 14 dny přišel po dvou letech o auto. Zabaveno kriminálkou po dvou letech. :evil: Dnes jsem dovezl nové a hledal jsem dosti dlouho, než se podařilo najít solidní autobazar, kde jsou auta jen s knížkou a hlavně nestáčejí Km. Nechat si podle vinu vyjet rodokmen auta a řádně překontrolovat výbavu, jestli sedí. Pokud se najdou změny, pryč od toho. Za druhé nechat si v servisu VW nechat vyjet historii oprav a tam se dá zjistit, jak sedí Km a co se na autě dělalo. Doporučuji Andy - auta, tam je to opravdu jak má být. Doufám, že budu s novým také spokojen a že mě někde nevypeče. :wink:
Ty woe potesi no :roll:
ex:VW Golf II Gti 16v Wolfsburg edition,VW Passat B4 Variant TDI now:VW Passat b5,5 Variant TDI 4motion

Uživatelský avatar
StandaS
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2209
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4

Re: jak nekoupit kradene auto

Příspěvek od StandaS »

RadimGTI píše:
StandaS píše:No tak já jsem před 14 dny přišel po dvou letech o auto. Zabaveno kriminálkou po dvou letech. :evil: Dnes jsem dovezl nové a hledal jsem dosti dlouho, než se podařilo najít solidní autobazar, kde jsou auta jen s knížkou a hlavně nestáčejí Km. Nechat si podle vinu vyjet rodokmen auta a řádně překontrolovat výbavu, jestli sedí. Pokud se najdou změny, pryč od toho. Za druhé nechat si v servisu VW nechat vyjet historii oprav a tam se dá zjistit, jak sedí Km a co se na autě dělalo. Doporučuji Andy - auta, tam je to opravdu jak má být. Doufám, že budu s novým také spokojen a že mě někde nevypeče. :wink:
Ty woe potesi no :roll:
No někdo to host vyžrat musí. :evil:
3C VW Passat Variant 103 kw 2.0 TDI

Uživatelský avatar
janjoy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 44
Registrován: 14.04.2009 23:29

Re: jak nekoupit kradene auto

Příspěvek od janjoy »

StandaS píše:No tak já jsem před 14 dny přišel po dvou letech o auto. Zabaveno kriminálkou po dvou letech. :evil: Dnes jsem dovezl nové a hledal jsem dosti dlouho, než se podařilo najít solidní autobazar, kde jsou auta jen s knížkou a hlavně nestáčejí Km. Nechat si podle vinu vyjet rodokmen auta a řádně překontrolovat výbavu, jestli sedí. Pokud se najdou změny, pryč od toho. Za druhé nechat si v servisu VW nechat vyjet historii oprav a tam se dá zjistit, jak sedí Km a co se na autě dělalo. Doporučuji Andy - auta, tam je to opravdu jak má být. Doufám, že budu s novým také spokojen a že mě někde nevypeče. :wink:

...jestli se jedná o bazar Andy auta za Táborem (myslim že Sezimovo Ústí), tak jednoznačně palec dolů. Sháněl jsem tam Octavii. Většina aut měla jen jeden klíč, servisku u málokterého auta a údaje tachometru 130 - 160tkm moc pravdivě taky nevypadají (když je tu u aut od rv1999 až 2005). Je ale pravda, že po vzhledové stránce mají auta velmi pěkná.
VW Golf IV 2.0 Variant Basis EU4 LPG
Škoda Fabia 1.2HTP Classic Plus+ EU4

Uživatelský avatar
StandaS
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2209
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4

Re: jak nekoupit kradene auto

Příspěvek od StandaS »

janjoy píše:
StandaS píše:No tak já jsem před 14 dny přišel po dvou letech o auto. Zabaveno kriminálkou po dvou letech. :evil: Dnes jsem dovezl nové a hledal jsem dosti dlouho, než se podařilo najít solidní autobazar, kde jsou auta jen s knížkou a hlavně nestáčejí Km. Nechat si podle vinu vyjet rodokmen auta a řádně překontrolovat výbavu, jestli sedí. Pokud se najdou změny, pryč od toho. Za druhé nechat si v servisu VW nechat vyjet historii oprav a tam se dá zjistit, jak sedí Km a co se na autě dělalo. Doporučuji Andy - auta, tam je to opravdu jak má být. Doufám, že budu s novým také spokojen a že mě někde nevypeče. :wink:

...jestli se jedná o bazar Andy auta za Táborem (myslim že Sezimovo Ústí), tak jednoznačně palec dolů. Sháněl jsem tam Octavii. Většina aut měla jen jeden klíč, servisku u málokterého auta a údaje tachometru 130 - 160tkm moc pravdivě taky nevypadají (když je tu u aut od rv1999 až 2005). Je ale pravda, že po vzhledové stránce mají auta velmi pěkná.
No problém bude v tom, že pokud se jedná o Oktu, tak ty nebudou dovezené, ale budou od nás a ty Km budou nejpíše sedět, protože u nás toho tolik nenalítaj. To že mají jen jeden klíč není OK, no a ta serviska také ne, ale podle vinu by se dalo zjistit, jakou má historii, tedy pokud vo Škodovce vedou databázi. Auta VW jsou převážně dovezená a tam si zřejmě dávají pozor, co vozí.
3C VW Passat Variant 103 kw 2.0 TDI

Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Re: jak nekoupit kradene auto

Příspěvek od DworiBak »

StandaS píše: Doporučuji Andy - auta, tam je to opravdu jak má být. Doufám, že budu s novým také spokojen a že mě někde nevypeče. :wink: [/color]
Cože endy auta určitě ne,byl jsem tam kdysi podívat se na octavii kterou si kamarád vybral,nakonec to byla nějaká splácenina,tak tam našel ještě nějaký na place tak jsem mu je omrk,servisní knížky třeba neseděly posledním trojčíslím ve vinu takže endy auta nene

Uživatelský avatar
Babčák
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 27.09.2010 21:42
Bydliště: okr. Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: jak nekoupit kradene auto

Příspěvek od Babčák »

Někde sem zahlídl že se dá na internetu podle VIN kódu zjistit za 500kč jestli je krádež nebo ne ... ale nezapamatoval sem si adresu :roll:

Uživatelský avatar
Stepix
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1726
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: C.Budejovice
Kontaktovat uživatele:

Re: jak nekoupit kradene auto

Příspěvek od Stepix »

http://www.zkontrolujsiauto.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Babčák
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 27.09.2010 21:42
Bydliště: okr. Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: jak nekoupit kradene auto

Příspěvek od Babčák »

njn jak sem zjistil jsou i varianty zadarmo a těch stránek je docela dost :P

Uživatelský avatar
Stepix
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1726
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: C.Budejovice
Kontaktovat uživatele:

Re: jak nekoupit kradene auto

Příspěvek od Stepix »

tak se o ně poděl, tohle jsou slova do větru...

dirt.bike
Řidič
Řidič
Příspěvky: 112
Registrován: 13.09.2010 10:53

Re: jak nekoupit kradene auto

Příspěvek od dirt.bike »

Koupil sem v Andy Auta VW Touran dovoz Belgie sice se po cestě domů vys*ala spojka ale bazar bez problémů uznal reklamaci a komplet vyměnil takže doporučuji serviska vedená do "posledních! km a 2 klíče. Naprostá spokojenost vše jak má být. Je to asi tak co člověk to jinej názor ale za mě :good:
.:VW Touran II 1.9 TDI Blue Dream:..: ----------> http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=195&t=206783

Odpovědět

Zpět na „Ukradené“