Ukradená vínová T4 - Praha 12.8.09

no cement

Moderátoři: vwCharlie, KJirka

Odpovědět
Uživatelský avatar
CHLOUBIK
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 374
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Děčín

Ukradená vínová T4 - Praha 12.8.09

Příspěvek od CHLOUBIK »

Ahoj prosím Vás všechny o pomoc při hledání této T4 v odkazu je i tel na majitele.
http://www.transporterclub.cz/forum/vie ... f=7&t=1060" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
karlosVW
Řidič
Řidič
Příspěvky: 99
Registrován: 16.03.2008 20:45
Bydliště: Liberec / Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukradená T4

Příspěvek od karlosVW »

já jen doplním výnatek + fota

kamarádovi ukradli v Praze T4ku po rozsáhlé renovaci,kdyby jste ji někdo někde zahlédl...nebo třeba části (díky neobvyklé barvě snadno rozeznatelné) dejte prosím vědět majiteli na telefon:721610002

výňatek z diskuse na Transporterclubu:

Ahoj, bohužel je to pravda, zaparkoval jsem teď večer na 3 hodiny na Pankráci, ukradli mi moji T4. Jsem naprosto zoufalý, na policii mi řekli že se najde tak 10 aut ze sta, ale tohle auto bylo fakt nápadné, neobvyklý lak, karosářsky téměř neprodejné. Měl jsem tam ještě druhý telefon, navigaci, notebook, spoustu nakoupených náhradních dílů na jiná auta, osobní věci, atd. Prosím kdyby jste někdo někde zahlédli cokoli z mého auta, dejte mi vědět na 721610002. Díky Marek

...a další:
Takže už jsem se dostal vlakem zpátky domů, teprve teď mi začíná docházet, co se vlastně všechno stalo a jaký to bude mít dopad na moje další žití, a moc do smíchu mi není. Večer se o tom rozepíšu trochu podrobněji. Auto jsem ve 20.00 zaparkoval na Pankráci, v ulici Bartákova a šli jsme s kamarádem do cca 200m vzdálené restaurace na jídlo a na pivko. Ve 23.15 jsem si chtěl vzít v autě nějaké oblečení a osobní věci, a bylo fuč. Byl jsem zvyklý vidět svoje auto z dálky vždy mezi ostatními auty přečnívat, a když jsem uviděl tu dlouhou řadu "prcků", bylo mi jasné, že je malér. Odtažené nebylo, to jsem zjistil hned. Vzhledem k tomu, že jsem měl v Praze řadu jednání na několik dnů, měl jsem v autě i spoustu osobních věcí, notebook, navigaci, vysílačku, oblečení na záchranku, klíče od bytů a servisu, druhý telefon, nakoupené náhradní díly na auta nové i z vrakovišť, prostě vše. Zabezpečení auta bylo naprosto standartní, nic extra navíc. To auto je podle mého názoru zcela neprodejné, takovou barvu tady v republice nikdo na Tčku nemá a je hodně nápadné. Je to tmavá hnědočervená metalíza, na bocích a kapotě nápisy "NEXT EDITION", na zadních bočních oknech velké stříbrné polepy Transporterklubu, vepředu velká chromovaná hrazda, 17" litá kola origo VW. Jinak to je syncro long, vnitřek Multivan II, červený strop a čalounění dveří, okna tónovaná, zevnitř záclony s kolejnicemi, motor 2.5TDi 111kW, nápravy s velkými a výrazně červenými brzdiči. Pokud to nešlo ven, ale tady na díly, musí se něco dříve či později objevit, karosářské díly jsou podle mne neprodejné kvůli barvě, většinu mechanických dílů bych asi poznal. Pokud někdo cokoli objevíte nebo se vám to bude zdát povědomé, zavolejte prosím nebo napište. Díky Marek
Přílohy
phoca_thumb_l_P6067648.JPG
phoca_thumb_l_P6067647.JPG
IMG_3843.JPG
AutoHIFIcentrum Liberec - největší nabídka autorádií v České republice pod jednou střechou
http://www.ahcl.cz/" onclick="window.open(this.href);return false; , http://www.soundshop.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;

VWT5 4motion,VW G3,VWT1 Nautilus

Uživatelský avatar
Kubmaty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 442
Registrován: 05.12.2007 15:42
Bydliště: Tábor City
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukradená T4

Příspěvek od Kubmaty »

jedna se o napadnou t4 long synchro v tmavé vínove barve. Pokovena okna a na zadních bočních samolepky transportérclubu. Na boku a přední kapotě nápis next edition. Nepřehlédnutelné auto. Kdyby si někdo čehokoliv všiml napište. Stalo se to na pankráci 11.8 mezi 20-23 hodinou. Díky.
VW Caravelle T4 111kW long, projekt ZWO
VW Caravelle T4 75kW long
VW Transporter T3 syncro s uzaverkou
VW Golf Country syncro 66kW

Uživatelský avatar
stréc od piva
Pilot
Pilot
Příspěvky: 759
Registrován: 30.09.2007 12:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukradená T4

Příspěvek od stréc od piva »

kdybych viděl Olomoucko Brněnsko...hned se ozyvm
Ať si každej jezdí čím a jak chce,ale blbci na silnici ať se mi vyhnou ! AMEN

Uživatelský avatar
Kubmaty
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 442
Registrován: 05.12.2007 15:42
Bydliště: Tábor City
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukradená T4

Příspěvek od Kubmaty »

Kajo predbehl jsi Me, psal jsem to z mobilu :-)
VW Caravelle T4 111kW long, projekt ZWO
VW Caravelle T4 75kW long
VW Transporter T3 syncro s uzaverkou
VW Golf Country syncro 66kW

Odpovědět

Zpět na „Ukradené“