Ukradli mi xenony

no cement

Moderátoři: vwCharlie, KJirka

Odpovědět
Uživatelský avatar
bRG
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1346
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Ukradli mi xenony

Příspěvek od bRG »

Ahoj chtel jsem vas jenom poprosit kdybyjste nekdo nekde videl prodavat svetla ktery sou na fotce tak mi dejte prosim vedet dneska v noci mi je ukradli to na ridicove strane melo lepenej jeden uchyt.Nejspis asi nekde v okoli prahy nebo i na na netu budu rad.
Nejvic me sere ze jse mje cely po 5 letech rozebral vycistil vylestil skrabance preletoval diody v tech krouzcich a dal na novy auto..
Jeste zkusim projit par zastavaren ale tady na devitce jich je tolik...
Přílohy
21062009817.JPG

Uživatelský avatar
fridrikh
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2510
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukradli mi xenony

Příspěvek od fridrikh »

pro to je tu sekce a nachází se jinde dovolím jsi to přesunout :wink:

Uživatelský avatar
los.negros
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2994
Registrován: 21.06.2008 11:28
Bydliště: Úvaly, Praha-východ
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukradli mi xenony

Příspěvek od los.negros »

ty voe to jsou svině. Vždyť to se ti museli dostat do auta, otevřít kapotu, sundat masku a odmontovat světla, to neni na 5 min. To byl pěkně drzej zloděj
:999: 16.-18.8.2013 - 8. VW Golf meeting Podrouzek 2013 :999:
You can sleep in your car but you can't race your house!

Uživatelský avatar
bRG
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1346
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukradli mi xenony

Příspěvek od bRG »

no ani ne urvali masku odsroubovali tri srouby a ten co je pod haubnou tak ten nechali a urvali to takze mi zbyly dva drzaky a dva startery ty taky nesli jen tak vyndat.haubnu vubec neotevreli to by zacal houkat.Ty lampy museli pekne zmordovat si myslim ze je stejne hodili do prvni popelnice.Ja jsem to napsal dvakrat jednou do G3 sekce ostatni a jendou do ukradene jen tak pro zajimavost.

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukradli mi xenony

Příspěvek od napster »

těhlech světel je moc na prodej. a kdyby ho chtěl prodat,tqak by vzal obě. podle mě potřeboval to světlo pro sebe a nebo pro někoho....
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
bRG
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1346
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukradli mi xenony

Příspěvek od bRG »

nee vzali mi obe dve svetla plus masku bez znaku ne ten "ausus" co se tady prodava ale vypadala jako origial z vice dilu i takova tezka a tu vzali taky,je fak ze mozna nekdo potreboval neco zevnitr,ale taky si to mohl vzit od nekohoj jinyho a ne z auta ktery je stary 16 let.njn co nadelam a pak ze je navarena haubna k nicemu na starym aute by se mi to nestalo : :?

Odpovědět

Zpět na „Ukradené“