Nezájem policie

no cement

Moderátoři: vwCharlie, KJirka

Uživatelský avatar
ryba79
Řidič
Řidič
Příspěvky: 137
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrást
Kontaktovat uživatele:

Re: Nezájem policie

Příspěvek od ryba79 »

drroman píše:v tom pripade bych ho vytahl ze vjezdu na silnici a nechal ho byt,pak uz by to nekdo resil :evil:

jo jo, to už mám taky za sebou:) Blbec zaparkoval před moje auto a já nemohl vyjet. No co, nárazník na nárazník...za 1....a šup, Volvo najednou tvořilo překážku provozu...a už se tahalo....

Uživatelský avatar
Michael
Řidič
Řidič
Příspěvky: 60
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Trhové Dušníky, Příbram

Re: Nezájem policie

Příspěvek od Michael »

Taškůdka celou dobu stála na ulici, čili na pozemní komunikaci a dost vadila i při odklízení sněhu, to je taky důvod proč to starosta nechal odtáhnout za hranice obce. Dneska jsem se vrátil z hor a škůdka zmizela uplně.

Infernal_Vampire

Re: Nezájem policie

Příspěvek od Infernal_Vampire »

Něco podobného se mi také stalo. U baráku mi stála 120LS Škodovka, kterou tam cigoši zanechali. Když tam stála 4tý měsíc tak jsem ji nechal odvézt na vrakáč. Tou dobou z kovošrotu jezdili pro kovový odpad před Vánoci. Tak ji nabrali na náklaďák s ostatním železem a odvezli. :mrgreen:

golfakGT
Řidič
Řidič
Příspěvky: 113
Registrován: 06.07.2010 22:36
Bydliště: BRNO
Kontaktovat uživatele:

Re: Nezájem policie

Příspěvek od golfakGT »

borci comate stoho nas soused si koupil ojete auto z bazaru ASI 1rok stare od pama nejmenovaneho z brna a ten den odpoledne jeste prijel majitel odmontoval zrcatko vytahl druhy papiry z klicema a z autem odjel :-D toto so uksefty :-D acobylo nejlepsi soused zavolal na nase borce chranit a pomahat a ti prijeli a jenom tise se usmivali a nic stim neudelali pak o mesic nato si pred nasim domem zaparkoval jeden obcan sveho seata leona a ten vecer asi v 1 rano se 3 mladici snazili auto odtahnout podarilosejimto soused hnet volal policii čr A ta zahlasila ze hnet sou tam a neukazalise doted :-D a omesic nato se auto naslo u polskych hranic a jenom kastle :-D bezniceho tak tady de videt jak pracuje nase ČR policije :-D

josef.sery.1
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 357
Registrován: 18.04.2008 00:28
Bydliště: Decin
Kontaktovat uživatele:

Re: Nezájem policie

Příspěvek od josef.sery.1 »

zajímavá diskuze, ale abych upřesnil jeden malý detail, tak MP vozidlo odtáhne pouze pokud brání ve výjezdu ( tvoří překážku silničního provozu ). Pokud brání ve vjezdu, tak to není zákonný důvod odtahu.... Je to sice na bednu, ale bohužel je to tak....

Uživatelský avatar
jenik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 95
Registrován: 10.06.2009 10:25
Bydliště: U Ostravwy

Re: Nezájem policie

Příspěvek od jenik »

jo a ještě jedno upřesnění: občan může konat to, co mu zákon nezakazuje, ale policie koná pouze to, co ji ZÁKON UKLÁDÁ!
takže v této diskuzi, co se týká policie, pláčete na špatném hrobě.
ten správný hrob, je MOC ZÁKONODÁRNÁ pánové, tzn. parlament čr. pak následuje co nato vláda a senát a je uvařen hnůj :gey:
policie je pouhý nástroj této frašky, která se nazývá moc zákonodárná a jestli bude ostrý nebo tupý, záleží taky jen a jen na vůli této frašky.

takže nadpis této diskuse je NEZÁJEM PARLAMENTU ČR :!:

Odpovědět

Zpět na „Ukradené“