Ukradený VW GOLF IV v Praze Modřanech - NALEZENO

no cement

Moderátoři: vwCharlie, KJirka

Odpovědět
Zavy22
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 19.02.2010 17:20
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Ukradený VW GOLF IV v Praze Modřanech - NALEZENO

Příspěvek od Zavy22 »

Zdravim všechny,

jdu se taky podělit s dost nemilou zkušeností, která dopadlo možná dobře ale příjemný to vůůbec není.

V pátek 18.6. sem nechal svého Golf IV zaparkovaného před domem na sídlišti v Praze 12 Modřany a odjel na chalupu-
V neděli 20.6 po návratu mě ale čekal šok, když jsme šel k autu, a nebylo tam! Dlouho sem si řikal jestli jsem ho třeba nedal jinam ale pamatoval sem si ten pátek moc dobře. Hned sem to jel ohlásit na policii samozřejmě stím že už svoje auto nikdy neuvidim, neveřil sem že se mi tohle někdy stane, vlezli mi do něj už asi 4x během jednoho měsíce, ted byl delší dobu klid (Již dříve se psal jak mi nějaká smažka ukradla origoš rádio a rezervu a snažel se vyndat Airbag), bylo mi jasný že takovýhle pako asi těžko bude mít vlastní řídící jednotku a dokázal by stim odjet každopádně našel se i jinej z**d!

Každopádně měl jsem trochu kliku a druhý den v noci okolo 0:45 zazvonili policajti že se našlo moje auto. Odjel sem snima na místo, auto bylo na sídlišti na Beránku, asi 3-4 Km od místa ukradení. Zloději stim najeli přes 70 Km, a asi někde jezdili Rallye, mám ustřelné zrcátko, lehce poškrábaný lak od střepin zrcátka, samozřejmě zničenou spínací startovací skříňku a vylomený zámek. V autě chybělo pár maličkostí jako boty, deka, mapy atd. Za to v autě zůstal po zlodějích na zadní sedadle pytel s dalšíma součástkama aut a motorek a v kufru tři velké kanistry a hanice atd. Tedy jednalo se nejspíš také o zloděje pohoných hmot. A nejspíš si do auta museli nalít vlastní naftu protože před odjezdem jsem měl nádrž prázdnou takže by nedojeli daleko. Těžko spekulovat o tom kde stim jezdili, jakym stylem a hlavně proč auto odstavili a nechali si tam svoje nářadí a úlovky.

Tak tohle je můj neřpíjemý příběh, po něm pro mě to auto strácí absolutně na hodnotě a asi se ho budu chtít zbavit.

Mějte se a přeji všem aby až se budou vracet ke svým autům, aby ho tam našli.
Naposledy upravil(a) Zavy22 dne 30.06.2010 14:48, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
pino.t
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5204
Registrován: 27.02.2008 17:45
Bydliště: Mám, PV
Kontaktovat uživatele:

Re: Můj příběh - Ukradený VW GOLF IV v Praze Modřanech

Příspěvek od pino.t »

Tak aspoň, že se našlo a v podstatě v dobrém stavu až na ty maličkosti.
Možná si ho tam odložili a chtěli se vrátit, nebo se jim něco stalo, možností je mnoho.
Ale aspoň ten dobrý konec, to se jen tak nezadaří.
Sněhová paštička
Stropnici na Passata mám od Passtu a luxus, díky.
Držáky předního nárazníku Passat B4 jsem si vyrobil, tak si je za 500 strčte do ...

Zavy22
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 19.02.2010 17:20
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Můj příběh - Ukradený VW GOLF IV v Praze Modřanech

Příspěvek od Zavy22 »

To jednoznačně, jen mám obavu že ta komplet spínací startovací skříňka s nachipováním asi nebude uplně nejlevnější ... :(

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: Můj příběh - Ukradený VW GOLF IV v Praze Modřanech

Příspěvek od PlusOne »

Každopádně by nový auto vyšlo dráž...jseš jeden z tisíce, kterýmu se ukradený auto vrátilo zpátky. Buď za to rád.

Mimochodem, proto si platím havarijko - mimo nehody taky kryje škody způsobené vandaly...
Na životě miluju tu pestrost - každej den mě nasere někdo jinej...

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Můj příběh - Ukradený VW GOLF IV v Praze Modřanech

Příspěvek od Bastard »

Otázkou je, do jaké míry se toto bere jako vandalizmus... Někde jsem četl, že když ti to auto šlohnou a máš all-risk, tak je mnohem lepší, když už se nikdy nenajde. Protože když se najde, tak pojistku vracíš.

Zavy22
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 19.02.2010 17:20
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Můj příběh - Ukradený VW GOLF IV v Praze Modřanech

Příspěvek od Zavy22 »

Noo já mám pojistku na komplet krádež takže jsem očekával že mi aspoň pojišťovna něco dá.
Jelikož mi pojištění vyřizoval kolega tak sem do téhle chvíle nevěděl že mám asi i havarijní pojištění atd. takže už mám domluvenýho technika z pojišťovny aby mi vyčíslil hodnotu škody. Jsem na to moc zvědav :)

Uživatelský avatar
roti
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1855
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, München
Kontaktovat uživatele:

Re: Můj příběh - Ukradený VW GOLF IV v Praze Modřanech

Příspěvek od roti »

Bastard píše:Otázkou je, do jaké míry se toto bere jako vandalizmus... Někde jsem četl, že když ti to auto šlohnou a máš all-risk, tak je mnohem lepší, když už se nikdy nenajde. Protože když se najde, tak pojistku vracíš.
to není pravda. Když ti vyplatí pojistný plnění třeba 120.000,- a auto se pak najde, tak ty si ho buď vezmeš zpět a plnění vrátíš nebo řekneš, že už auto nechces a necháš si prachy. Potom ale pojistitel dá auto popř. vrak do internetové aukce autoonline a když se vydraží např. za 30.000,-, tak ti to pojistitel sdělí a dá ti kontakt na kupce. Poté musíš pojistiteli vrátit ze 120.000,- 30.000,- A je už na tobě jestli kontaktuješ kupce vraku nebo ne. To platí i v případě, že se auto najde ještě něž ti pojišťovna vyplatila pojistné plnění. Takže vezmeš prachy, ale pojišťovna ti od pojistného plnění odečte cenu, za kterou auto bylo vydraženo (v podstatě to znamené, že to co ji poj. odečte, ty stejne od toho kupce dostaneš, takže nic netratíš)
S500 L
ex SIII 140kW, OIII RS TDI, GIV Highline 1.6 SR, SII Combi Elegance Black, 125kW, DSG + SII Limo White, Passat 2003 Highline, BMW 740i V8 4.4L, BMW 320dA, VW GIV Varoš,S764+KAT,EGR off,Eibach

Uživatelský avatar
roti
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1855
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, München
Kontaktovat uživatele:

Re: Můj příběh - Ukradený VW GOLF IV v Praze Modřanech

Příspěvek od roti »

Zavy22 píše:Noo já mám pojistku na komplet krádež takže jsem očekával že mi aspoň pojišťovna něco dá.
Jelikož mi pojištění vyřizoval kolega tak sem do téhle chvíle nevěděl že mám asi i havarijní pojištění atd. takže už mám domluvenýho technika z pojišťovny aby mi vyčíslil hodnotu škody. Jsem na to moc zvědav :)
jakou máš pojišťovnu? :)

Jinak vím jaký to je. Já si asi před půl rokem kousek od Anděla zaparkoval auto a když jsem se za 15min vrátil, tak tam nebylo! Ten pocit v tu chvíli nikomu nepřeju! Naštěstí mi ho odtáhli a stálo mě to "jen" 2.000,- ale pořád lepší než ukradený...
S500 L
ex SIII 140kW, OIII RS TDI, GIV Highline 1.6 SR, SII Combi Elegance Black, 125kW, DSG + SII Limo White, Passat 2003 Highline, BMW 740i V8 4.4L, BMW 320dA, VW GIV Varoš,S764+KAT,EGR off,Eibach

Zavy22
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 19.02.2010 17:20
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Můj příběh - Ukradený VW GOLF IV v Praze Modřanech

Příspěvek od Zavy22 »

Mám leasing u ČSOB a pojištěno u ČSOB Pojišťovna.

Zaslech jsem právě že jsou případy kdy ti nedaj nic a ještě musíš doplatit zbytek splátek.
Kamarádovi shořelo auto, vůbec ne jeho vinou, měl pojištěno a nedali mu vůbec nic a ještě po něm chtěli doplatky.

Uživatelský avatar
roti
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1855
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, München
Kontaktovat uživatele:

Re: Můj příběh - Ukradený VW GOLF IV v Praze Modřanech

Příspěvek od roti »

aha, tak u leasingu to přesně nevím. Dnes jsem se na to ptal v práci a do doby než to pojišťovna uzavře, tak v případě že se auto najde, tak je pořád tvoje (nemůžeš chtít prachy:) ) a poškození se hradí z vandalizmu popř. havarijka.
S500 L
ex SIII 140kW, OIII RS TDI, GIV Highline 1.6 SR, SII Combi Elegance Black, 125kW, DSG + SII Limo White, Passat 2003 Highline, BMW 740i V8 4.4L, BMW 320dA, VW GIV Varoš,S764+KAT,EGR off,Eibach

Zavy22
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 19.02.2010 17:20
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Můj příběh - Ukradený VW GOLF IV v Praze Modřanech, přidané

Příspěvek od Zavy22 »

Tak tady přikládám pár fotek než se pustím do opravy ...
01.jpg
02.jpg
03.jpg
04.jpg
05.jpg

Uživatelský avatar
roti
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1855
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, München
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukradený VW GOLF IV v Praze Modřanech - přidané FOTO

Příspěvek od roti »

sekat ruce!!! zaslep zámky
S500 L
ex SIII 140kW, OIII RS TDI, GIV Highline 1.6 SR, SII Combi Elegance Black, 125kW, DSG + SII Limo White, Passat 2003 Highline, BMW 740i V8 4.4L, BMW 320dA, VW GIV Varoš,S764+KAT,EGR off,Eibach

Odpovědět

Zpět na „Ukradené“