Ukraden Golf 4 Variant 1.9 TDi - Domažlice 3.9.2010.

no cement

Moderátoři: vwCharlie, KJirka

Uživatelský avatar
maweric
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3610
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chodsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukraden Golf 4 Variant 1.9 TDi 85kW Pomozte prosim.

Příspěvek od maweric »

tak kamaráde to je mi tě líto, bohužel jsi naltěl :roll:

toho Golfína znám, má dokonce moje kola MIM Amalfi 8 palcové 17ky, sám sem mu je (p.Volejníček) prodával v době, kdy ještě neměl potřebu dělat takovéhle věci páč vydělával :roll:
teď je tomu bohužel jinak :?

jakub.sampon
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 23.01.2010 20:10

Re: Ukraden Golf 4 Variant 1.9 TDi 85kW

Příspěvek od jakub.sampon »

PlusOne píše:
jakub.sampon píše: přesně tak,nechápu majitele že si to nechá jen tak líbit že nic neudělá,mě kdyby se to stalo tak vezmu pistol a jdu si s majitelem autobazaru promluvit a seru na všechny! :gey:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Další internetovej svalovec....BTW, co jseš zač, že máš všechny příspěvky jenom v sekci "Ukradené"???
nejde o svalovce jde o to že když má někdo pistol(já) a tohle by mi někdo udělal tak ji klidně použiju ,tvůj příspěvek fakt nechápu!
Ano mám jelikož nám ukradli kdysi auto,a od té doby se zajímám o prevenci proti krádeži.

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Ukraden Golf 4 Variant 1.9 TDi 85kW

Příspěvek od Bastard »

jakub.sampon píše:nejde o svalovce jde o to že když má někdo pistol(já) a tohle by mi někdo udělal tak ji klidně použiju ,tvůj příspěvek fakt nechápu!
Ano mám jelikož nám ukradli kdysi auto,a od té doby se zajímám o prevenci proti krádeži.
Ty jestli máš zbroják, tak ho jdi radši dobrovolně vrátit i s pistolí, než si něco uděláš nebo se zatáhneš do nějakýho grandiózního průseru...
A jinak gratuluji k velmi omezenému životu, na světě se kradlo, krade a bude krást dál. Když tady zlodějům všechno vytelíš, tak budou stejnak vždycky o krok před tebou...

Uživatelský avatar
Karapítko
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2151
Registrován: 22.01.2010 10:31
Bydliště: Pomezi Čech a Moravy

Re: Ukraden Golf 4 Variant 1.9 TDi 85kW

Příspěvek od Karapítko »

Bastard píše:
jakub.sampon píše:nejde o svalovce jde o to že když má někdo pistol(já) a tohle by mi někdo udělal tak ji klidně použiju ,tvůj příspěvek fakt nechápu!
Ano mám jelikož nám ukradli kdysi auto,a od té doby se zajímám o prevenci proti krádeži.
Ty jestli máš zbroják, tak ho jdi radši dobrovolně vrátit i s pistolí, než si něco uděláš nebo se zatáhneš do nějakýho grandiózního průseru...
A jinak gratuluji k velmi omezenému životu, na světě se kradlo, krade a bude krást dál. Když tady zlodějům všechno vytelíš, tak budou stejnak vždycky o krok před tebou...
Podstatně účinnější než pistole je bezskrupulózní ječící ženská s malým ječícím dítětem - osobní zkušenost.
Pistole je volovina, když ji použiješ, tak máš po ptákách, a když ne tak tak má cenu těžítka - nejsme v Americe.

Jinak Froddo - zkus kámoše, ale tak aby chtěl koupit auto - projížďka... to se dá vymyslet. Jestli je ten člověk finančně v pasti a ještě to auto má, tak by to mohlo zabrat. Jestli ho už nemá, tak jen soud.
Je důležité zachovat paniku...

Uživatelský avatar
bRG
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1346
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukraden Golf 4 Variant 1.9 TDi 85kW

Příspěvek od bRG »

PlusOne píše:
jakub.sampon píše: přesně tak,nechápu majitele že si to nechá jen tak líbit že nic neudělá,mě kdyby se to stalo tak vezmu pistol a jdu si s majitelem autobazaru promluvit a seru na všechny! :gey:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Další internetovej svalovec....BTW, co jseš zač, že máš všechny příspěvky jenom v sekci "Ukradené"???
Uz sem to tadz psal pred nekolika mesicema ze je to nejakej idiot dle jeho prispevku tipu "cim a jak si chranite auto proti kradezi" ohledne pistole to je no coment normlanim lidem by se to vubec nemelo dostat do ruky ani se zbrojakem vubec.Staci kdyz vsichni jak kok.oti tahaj noze

Uživatelský avatar
SupermanXXX
Profík
Profík
Příspěvky: 1160
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: střední čechy

Re: Ukraden Golf 4 Variant 1.9 TDi 85kW Pomozte prosim.

Příspěvek od SupermanXXX »

stalo se mi to samy a soudy ani policie mi nepomohla a to sem policii zavolal primo do bazaru, bazarnik ho prodal a nikdo z nej ty penize nedostane, chtel sem mu tam rozbit hubu ale kamarad me drzel protoze vi ze policie by me odsoudila hned ale s nim nehli ani za pul roku :evil: kdyz mu zrusim zubni kartu tak mi to prachy stejne nevrati, rozprodal celej bazar a lidem dluzi miliony, chodi si po svobode, jezdi si autem a bydli v baraku kdo by si naivne jako myslel ze mu to policie sebere a rozproda tak se probudťe jsme v čechách :evil: vyděrači do toho nechtěj jít že prej stejně prachy nema a s ukackama se nechci zaplejtat, mam maly dite... jediny co policajti umej ze mi sebrali 2,5 litru 3body a hrozej mi sebranim papiru :| vynikajici stát......

PASSAT TDI
Řidič
Řidič
Příspěvky: 99
Registrován: 01.02.2010 23:11
Bydliště: Plzeň

Re: Ukraden Golf 4 Variant 1.9 TDi 85kW Pomozte prosim.

Příspěvek od PASSAT TDI »

SupermanXXX píše:stalo se mi to samy a soudy ani policie mi nepomohla a to sem policii zavolal primo do bazaru, bazarnik ho prodal a nikdo z nej ty penize nedostane, chtel sem mu tam rozbit hubu ale kamarad me drzel protoze vi ze policie by me odsoudila hned ale s nim nehli ani za pul roku :evil: kdyz mu zrusim zubni kartu tak mi to prachy stejne nevrati, rozprodal celej bazar a lidem dluzi miliony, chodi si po svobode, jezdi si autem a bydli v baraku kdo by si naivne jako myslel ze mu to policie sebere a rozproda tak se probudťe jsme v čechách :evil: vyděrači do toho nechtěj jít že prej stejně prachy nema a s ukackama se nechci zaplejtat, mam maly dite... jediny co policajti umej ze mi sebrali 2,5 litru 3body a hrozej mi sebranim papiru :| vynikajici stát......
Nebuď nasranej na policajty, nezáleží jen na nich, komu co seberou a už vůbec nebudou něco rozprodávat, to je všechno trochu jinak. :roll: Na tom, že jsi dostal flastr 2,5 litru 3 body a chtěj ti sebrat papíry máš nejspíš sám zásluhy, tak co se rozčiluješ? :mrgreen:

Uživatelský avatar
SupermanXXX
Profík
Profík
Příspěvky: 1160
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: střední čechy

Re: Ukraden Golf 4 Variant 1.9 TDi 85kW Pomozte prosim.

Příspěvek od SupermanXXX »

no preju ti aby ti ten nazor dlouho vydtzel a aby te pripadne ponauceni o tom jak tu veci funguji nestal tolik co mě...

PASSAT TDI
Řidič
Řidič
Příspěvky: 99
Registrován: 01.02.2010 23:11
Bydliště: Plzeň

Re: Ukraden Golf 4 Variant 1.9 TDi 85kW Pomozte prosim.

Příspěvek od PASSAT TDI »

Nemyslím si, že to tady všechno dobře funguje, ale nechápu, že tady pomalu každej nadává na policajty, jako kdyby všechno záleželo jenom na nich. Když se pak něco stane, tak je najednou každej volá. Trochu divný, ne?

Uživatelský avatar
SupermanXXX
Profík
Profík
Příspěvky: 1160
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: střední čechy

Re: Ukraden Golf 4 Variant 1.9 TDi 85kW Pomozte prosim.

Příspěvek od SupermanXXX »

co je na tom divnyho volat flojdy kdyz mi ukradnou auto :?: komu mám jako volat mámě :?: A kdo jinej má bazarníkovi nasadit klepeta? zase moje máma? :158: ty budeš asi flojd že jo, chápu že obyčejnej řadovej pěšák za to nemůže ale to to taky neznamená že za to nemůže policie. Hlavní vyšetřovatelce je asi 25let a když sem jí volal kdy hodlej pána zavřít když už ukrad lidem auta asi za 3 míče a trestňák je už od 5tisíc korun tak víš co mi řekla? že se pán se žádného trestního činu nedopustil že jen neproplácí smlouvy :158: to se ti zdá jako normální jo? krom toho to bylo poprve co sem volal policii, vubec se nedivim že sou pak ve zpravach lidi co vzali zakon do vlastnich rukou, ono totiž kdyby mu uřiznul hlavu už ten první kterýho okradl tak dalšich 50 lidi už by nenaletělo a tak to má bejt. Už si někdy prodaval auto z duvodu finanční krize a nedostal si ani auto ani penize?

mates23
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 30
Registrován: 01.02.2010 20:54
Bydliště: Větřní
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukraden Golf 4 Variant 1.9 TDi 85kW Pomozte prosim.

Příspěvek od mates23 »

Kdy hodlaj pána zavřít ti pani vyšetřovatelka říct nemůže, protože to opravdu na policii nezáleží..o tom si myslím rozhoduje soud..policie má svý směrnice a jestli si myslíš, že něco "očůrávaj" nebo se něco snaží ututlat, tak věř tomu, že to tak snadno nejde..a jestli máš takovej pocit, tak máš možnost proti jejich rozhodnutí podat odvolání nebo další opravný prostředky a v tom případě by veškerý nedostatky měli vyjít najevo..Ale zase na druhou stranu máš pravdu, že je to tady postavený všechno na hlavu..furt se na něco čeká, něco protahuje..stále se prosazuje to, co je pro pachatele příznivější..

PASSAT TDI
Řidič
Řidič
Příspěvky: 99
Registrován: 01.02.2010 23:11
Bydliště: Plzeň

Re: Ukraden Golf 4 Variant 1.9 TDi 85kW Pomozte prosim.

Příspěvek od PASSAT TDI »

SupermanXXX píše:co je na tom divnyho volat flojdy kdyz mi ukradnou auto :?: komu mám jako volat mámě :?: A kdo jinej má bazarníkovi nasadit klepeta? zase moje máma? :158: ty budeš asi flojd že jo, chápu že obyčejnej řadovej pěšák za to nemůže ale to to taky neznamená že za to nemůže policie. Hlavní vyšetřovatelce je asi 25let a když sem jí volal kdy hodlej pána zavřít když už ukrad lidem auta asi za 3 míče a trestňák je už od 5tisíc korun tak víš co mi řekla? že se pán se žádného trestního činu nedopustil že jen neproplácí smlouvy :158: to se ti zdá jako normální jo? krom toho to bylo poprve co sem volal policii, vubec se nedivim že sou pak ve zpravach lidi co vzali zakon do vlastnich rukou, ono totiž kdyby mu uřiznul hlavu už ten první kterýho okradl tak dalšich 50 lidi už by nenaletělo a tak to má bejt. Už si někdy prodaval auto z duvodu finanční krize a nedostal si ani auto ani penize?
Když jsou policajti na h***o, tak je nevolej a vyřeš si to po svým, ty chytráku! Nebudu tady řešit něco s někým, kdo o tom ví ůplný h***o :gey:

froddo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 23.12.2008 16:19
Bydliště: Plzen

Re: Ukraden Golf 4 Variant 1.9 TDi 85kW Pomozte prosim.

Příspěvek od froddo »

Cus panove.To cerne TDi s pruhama je moje.Dekuji Supermanovi XXX za uprimnost a vim ze ma pravdu.Poldove jsou v takovyhle pripadech k hovnu.Ja to auto daval pryc z financnich duvodu a navic mam maly dite a nejspis nebudu mit ani jedno.Ani penize ani auto.Zacinam zvazovat ze to vezmu do svych rukouch.

Uživatelský avatar
SupermanXXX
Profík
Profík
Příspěvky: 1160
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: střední čechy

Re: Ukraden Golf 4 Variant 1.9 TDi 85kW Pomozte prosim.

Příspěvek od SupermanXXX »

PASSAT TDI píše:
SupermanXXX píše:co je na tom divnyho volat flojdy kdyz mi ukradnou auto :?: komu mám jako volat mámě :?: A kdo jinej má bazarníkovi nasadit klepeta? zase moje máma? :158: ty budeš asi flojd že jo, chápu že obyčejnej řadovej pěšák za to nemůže ale to to taky neznamená že za to nemůže policie. Hlavní vyšetřovatelce je asi 25let a když sem jí volal kdy hodlej pána zavřít když už ukrad lidem auta asi za 3 míče a trestňák je už od 5tisíc korun tak víš co mi řekla? že se pán se žádného trestního činu nedopustil že jen neproplácí smlouvy :158: to se ti zdá jako normální jo? krom toho to bylo poprve co sem volal policii, vubec se nedivim že sou pak ve zpravach lidi co vzali zakon do vlastnich rukou, ono totiž kdyby mu uřiznul hlavu už ten první kterýho okradl tak dalšich 50 lidi už by nenaletělo a tak to má bejt. Už si někdy prodaval auto z duvodu finanční krize a nedostal si ani auto ani penize?
Když jsou policajti na h***o, tak je nevolej a vyřeš si to po svým, ty chytráku! Nebudu tady řešit něco s někým, kdo o tom ví ůplný h***o :gey:
ja uz je taky volat nebudu ajestli ty veris ze je tu vse v poradku tak ti ten dluh odprodam co ty na to? dluzimi 123 tisic tak mi dej kilo a mas snadno a rychle a 23tisic vydelano ty chytraku! :gey:
To Frodo: kdo nezazil nepochopi, mam taky malou holcicku tak alespon neco se nam povedlo ne :)

PASSAT TDI
Řidič
Řidič
Příspěvky: 99
Registrován: 01.02.2010 23:11
Bydliště: Plzeň

Re: Ukraden Golf 4 Variant 1.9 TDi 85kW Pomozte prosim.

Příspěvek od PASSAT TDI »

Nikde jsem tady nepsal, že je všechno v pořádku. Nikdo ti taky nebere, že jsi poškozenej. Policie ale musí postupovat podle zákona(kterej sama nevymejšlí) a vykonávat soudní rozhodnutí. Kdyby mohli toho šmejda sebrat, tak ho seberou, na to vem jed. Ty to ale nejspíš stejně nepochopíš a místo toho tady budeš mlejt pátý přes devátý, že vyšetřovatelce je 25 let a že mi prodáš dluh. :roll: Policajty určitě nemáš rád viď, protože ti dali pokutu a sebrali body. Navíc ti hrozí sebráním papírů jak jsi psal, přitom ty jsi v tom určitě nevinně a jen tě šikanujou, že jo? :mrgreen: Co to s tim má společnýho? Příště až budeš mít zase na někoho nějaký pindy, zjisti si laskavě, kdo má jaký pravomoce a kompetence. Víckrát se tady k tomu nebudu vyjadřovat, myslím si, že člověk, kterej o tom něco ví, ten si udělá obrázek sám.

Odpovědět

Zpět na „Ukradené“