Ukraden Golf 4 Variant 1.9 TDi - Domažlice 3.9.2010.

no cement

Moderátoři: vwCharlie, KJirka

Uživatelský avatar
SupermanXXX
Profík
Profík
Příspěvky: 1160
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: střední čechy

Re: Ukraden Golf 4 Variant 1.9 TDi 85kW Pomozte prosim.

Příspěvek od SupermanXXX »

proti policajtum nic nemam mam jednoho v rodine :mrgreen: a ani me nesikanujou :wink:

Uživatelský avatar
KOŠŤÁL
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 11674
Registrován: 22.11.2007 22:51
Bydliště: 28 kiláků od našich
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukraden Golf 4 Variant 1.9 TDi 85kW Pomozte prosim.

Příspěvek od KOŠŤÁL »

Pan Volejníček má spoustu příznivců....
http://www.mrtester.cz/autobazar-nebourano?review=1" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

jumpman01
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 29.09.2007 15:59
Bydliště: Plzeň

Re: Ukraden Golf 4 Variant 1.9 TDi 85kW Pomozte prosim.

Příspěvek od jumpman01 »

SupermanXXX píše:proti policajtum nic nemam mam jednoho v rodine :mrgreen: a ani me nesikanujou :wink:
Tak ať Ti vysvětlí, jak funguje trestní řízení, zákon o PČR apod...

Uživatelský avatar
SupermanXXX
Profík
Profík
Příspěvky: 1160
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: střední čechy

Re: Ukraden Golf 4 Variant 1.9 TDi 85kW Pomozte prosim.

Příspěvek od SupermanXXX »

jumpman01 píše:
SupermanXXX píše:proti policajtum nic nemam mam jednoho v rodine :mrgreen: a ani me nesikanujou :wink:
Tak ať Ti vysvětlí, jak funguje trestní řízení, zákon o PČR apod...
spíš jak nefunguje :mrgreen: připomínáš mi jednu firmu kam sem reklamoval mobil který nechytil žádný signál, pořád mi ukazovali protokoly z pc jak to testovali a jak jim program ukazuje že je všechno ok ale telefon se z toho prostě nedalo, naco mi někdo bude vysvětlovat jak to má fungovat když vydím že to nefunguje? nechci se s tebou hadat vsak si v cechach tak driv nebo pozdejc budes resit neco podobnyho....

jumpman01
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 29.09.2007 15:59
Bydliště: Plzeň

Re: Ukraden Golf 4 Variant 1.9 TDi 85kW Pomozte prosim.

Příspěvek od jumpman01 »

SupermanXXX píše:
jumpman01 píše: Tak ať Ti vysvětlí, jak funguje trestní řízení, zákon o PČR apod...
spíš jak nefunguje :mrgreen: připomínáš mi jednu firmu kam sem reklamoval mobil který nechytil žádný signál, pořád mi ukazovali protokoly z pc jak to testovali a jak jim program ukazuje že je všechno ok ale telefon se z toho prostě nedalo, naco mi někdo bude vysvětlovat jak to má fungovat když vydím že to nefunguje? nechci se s tebou hadat vsak si v cechach tak driv nebo pozdejc budes resit neco podobnyho....
Ale já Ti netvrdim, že to fungue vždy jak má. Tak bohužel nefunguje nikdy nic. Ale pokud máš svázaný ruce, určitýma regulema,nařízeníma, metodickáma postupama atd., je to mnohdy problém i kdyby si stokrát chtěl. A věř mi, že vim, jak to je. Taky mě to štve,když víš, že by se to dalo vyřešit jinak a mnohem logičtěji, ale o tom to bohužel není ...

Uživatelský avatar
KociTDI
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 28
Registrován: 23.05.2009 13:38
Bydliště: Domažlice

Re: Ukraden Golf 4 Variant 1.9 TDi 85kW Pomozte prosim.

Příspěvek od KociTDI »

To auto potkávám v Domažlicích dost často,naposled asi tak před 2 hodinama.Už tady jezdí nějakou dobu,ale jestli pořád nevíš kdo ho má,tak není problém se poptat.

froddo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 23.12.2008 16:19
Bydliště: Plzen

Re: Ukraden Golf 4 Variant 1.9 TDi 85kW Pomozte prosim.

Příspěvek od froddo »

Byl bys hodnej kdybys mi to zjistil.Rad bych ho nasel a popovidal si snim.

kucik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 03.11.2010 22:16

Re: Ukraden Golf 4 Variant 1.9 TDi 85kW Pomozte prosim.

Příspěvek od kucik »

ja jsem si u nej koupil u pana volejnicka v nebouranu auto i s sadou zimnich pneu ze je ale nema u sebe a posle mi je,pul roku v haji a kola nemam,nebral mi telefony furt neco sliboval,pak mi nabid ze si mam naky kola koupit a poslat mu uctenku,zadny penize mi neposlal ale uctenku si z dani urcite odepsal,ted uz je to rok a nic s toho nemam uz mu nevolam ani sem za nim nebyl nema to smysl me uz to vyslo na moc penez.radsi se panu volejnickovy vyhnete velkym obloukem.....domazlice http://www.nebourano.cz" onclick="window.open(this.href);return false; jo a mimochodem asi uz na ne taky doslo protoze jejich cinost byla ukoncena.

Odpovědět

Zpět na „Ukradené“