Ukraden šedý Golf2 1.8 - Praha 4 25.9.2010

no cement

Moderátoři: vwCharlie, KJirka

aramysfidela
Řidič
Řidič
Příspěvky: 56
Registrován: 07.10.2007 15:31
Bydliště: praha 4
Kontaktovat uživatele:

Ukraden šedý Golf2 1.8 - Praha 4 25.9.2010

Příspěvek od aramysfidela »

zdravim panove dnes rano v praze 4 mi nakej cura...ukradl me vw golf2 seda metaliza folie na oknech na zadnich kufrovich dveri gfl kridlo v predu i v zadu siroke narazniky predni naraznik cerny a lizatko v barve vozu zadni naraznik v barve vozu vepredu 4oka maska a vni cira optika spz 4A8 8619 kdyby jste nekdo nahodou videl nebo nekde potkal dejte mi vedet dikes phon 733536258
{40102EC3-301F-4608-A172-E698290966D3}.JPG
26042010082.jpg
26042010083.jpg

Uživatelský avatar
freek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 374
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: vw golf2 1.8

Příspěvek od freek »

budu koukat po P4, ještě že parkuju pod kamerama :(
No smoke No Fun with my Golf one.

http://www.speedtest.net/result/686588987.png" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

aramysfidela
Řidič
Řidič
Příspěvky: 56
Registrován: 07.10.2007 15:31
Bydliště: praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: vw golf2 1.8

Příspěvek od aramysfidela »

auto sem vcera nasel v 16 hodin nwëkomu bych zlamal pazoury za to co stim udelal

mates23
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 30
Registrován: 01.02.2010 20:54
Bydliště: Větřní
Kontaktovat uživatele:

Re: vw golf2 1.8

Příspěvek od mates23 »

na jednu stranu dobré zprávy..nějaké detaily stavu po nálezu??

aramysfidela
Řidič
Řidič
Příspěvky: 56
Registrován: 07.10.2007 15:31
Bydliště: praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: vw golf2 1.8

Příspěvek od aramysfidela »

no misto plny nadrze prazdna vyrvany radio subvofr repraky a to si ponove vzali i kabelaz k zesiku od baterky spinacka na srot jak to panove lamali tak vytrhali central takze nejde auto zamykat + dalsi veci nemakaj a povina vybava komplet v haji bomba no jinak dnes sem to daval nak do kupy nasel sem tam injekcni strikacky takze je jasny ze panove sen jen povozili vycumlali benzin ukradli co se dalo nechali mi tam nakej ten jejich vercajg kanystry + hadice na cerpani bena no chitit je tak ho zbyju ze se bude davat dlouho do kupy

jinak panove meli stesti kdyz jsem auto nasel tak bylo jeste tepli takze museli prijet chvili predtim nez ja ho nasel

nejlepsi bylo kdyz jsem auto nasel tak sem nenasel jen jedno panove tam odstavili i formana takze policajti + kriminlka resili hned 2 auta

Uživatelský avatar
BADBOYSFAMILY
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4709
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha Picco
Kontaktovat uživatele:

Re: vw golf2 1.8

Příspěvek od BADBOYSFAMILY »

je to tejden co jsem řešil to samí, Mladý ukradli taky naftovou G2 když jela na diskotéku a druhej den se našlo uprostřed křižovatky otevřený a bez nafty,vylámaný zámky, urvaná spínačka a smrad jak svině ...to je v píči co ty fetky ukradnou dneska za popelnice oproti novejm autům

aramysfidela
Řidič
Řidič
Příspěvky: 56
Registrován: 07.10.2007 15:31
Bydliště: praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: vw golf2 1.8

Příspěvek od aramysfidela »

uplne stejny jako me




http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=43&t=157969" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
karlos_vw
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 45
Registrován: 28.07.2009 21:51
Bydliště: Rakovník
Kontaktovat uživatele:

Re: vw golf2 1.8

Příspěvek od karlos_vw »

To jsou fakt fetky zkurvený :x

aramysfidela
Řidič
Řidič
Příspěvky: 56
Registrován: 07.10.2007 15:31
Bydliště: praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: vw golf2 1.8

Příspěvek od aramysfidela »

vim kdo to byl hned sem vedel kdo by to mohl bejt ale veril jsem tomu ze to neudelal a taky ze ne ale zjistil kdo to udelal a .............je jasny co bylo priste az to udela zas tak ho navstivim z krumpacem a lopatou :mrgreen: tak snad uz se chlapci poucili

Uživatelský avatar
Gixxer
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1349
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: vw golf2 1.8

Příspěvek od Gixxer »

to sou takovy k**dy a vem si ze jim je to jedno kdyz je chytijou oni nic nemajou takze ty nic nedostanes a oni pujdou aspon na zimu si sednout do tepla kde maji zradlo a vsechno a zase je bdues platit , na jare je pustijou jak se zacne oteplovat , takze oni to vlastne udelali schvalne aby se na zimu zasili , ku*va ja bych mu tu jehlu vrazil do krku a zalomil smejdovi
.

Uživatelský avatar
hočimin
Závodník
Závodník
Příspěvky: 508
Registrován: 26.06.2010 18:46
Bydliště: Praha6/Řepy

Re: vw golf2 1.8

Příspěvek od hočimin »

Tož to je pravda mě když vykradly káru tak jsem se to dozvěděl přes kámošku pač když se snima potkala tak se chlubyli že na palmovce vykradli výnovou lagunu s ústeckou značkou tak hned věděla čí je a kontaktovala mě dala mi na ně číslo a s polišema sme na ně nahráli habaduru ze scháníme interier do laguny no a borci byli tak blbý že na to skočili. ale měli jen už přední sedačky a 2 zadní tapeci. Jelikož už byla laguna na vrakáči tak mi to bylo k ničemu. Borci hold měli smůlu poliši jim přiklepli další 3 nový oktávky a 1 audinu A4 bohužel si posedí pač byli vykradený stejným stylem vypáčená haubna a vodpojená baterka kvuli alarmu a rozbyté zadní okno za spolujezdcem a celej introš fuč kromě palubky to by bylo na dlouho. ani nevýš jak bega byli rádi když je dostali ted je tam klid.
2.8 V6.

Uživatelský avatar
Gixxer
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1349
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: vw golf2 1.8

Příspěvek od Gixxer »

jenze sou tady blby tresty ,ucinejsi by bylo, ty nekomu rozbijes zadni okynko tyckou , tak kdyz te chyti tak tobe rozbijou hlavu tyckou ,ale tak me napada ze kdyz ti vykradli interier tak by to potom pripominalo spis obchod s organama:D
.

Uživatelský avatar
hočimin
Závodník
Závodník
Příspěvky: 508
Registrován: 26.06.2010 18:46
Bydliště: Praha6/Řepy

vw golf2 1.8

Příspěvek od hočimin »

To máš pravdu kradly jen itroše, vypadali jako naký vágusové ale jejich prace byla perfektně čistá jako kdyby to byli profíci přitom byli mé generace 20let hold oni vy kam šáhnout. Tak když se stihlo záhadně ztratit přes noc unás v kadani a klášterci 12 aut dohromady a samí vw co k tomu dodat, a ani jedno se po 3 měsích nenašlo já bych jim usek nohy a ruce šmejdům. Ale nenaděláme nic hold zákon je tady na hov**. Místo vymejšlení pí**in v parlamentu by měli po upravyt trestní zákony.
2.8 V6.

Uživatelský avatar
Gixxer
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1349
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: vw golf2 1.8

Příspěvek od Gixxer »

sak me vyjelo auto z lakovny pak stalo v garazi tydena bylo pekne o vykendu , rikam no nic vytahnu te ven a jdu si do kaufu koupit nejaky piti a auto schvalne stalo na miste kde bylo 1 a pul mista protoze tam byli ruzny betonovy profily kvuli tomu aby lidi nnechavali kosiky na parkovacich mistech ,takze ani ko*ot by ho autem neodrel...jenze sme v CR kdyz to nejde autem tak mi to cely objel klicem dokola , takovyho cloveka chytit tak mu tim klicem co poryl ten lak udelal pekny tetovani na zadech at vidi jaky to je ... asi ale nemohl moc tlacit aby to nedelalo kraval takze muzu byt rad ze to slo z tama dostat
.

Uživatelský avatar
sails
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1484
Registrován: 01.10.2007 20:58
Bydliště: North

Re: vw golf2 1.8

Příspěvek od sails »

Gixxer píše:sak me vyjelo auto z lakovny pak stalo v garazi tydena bylo pekne o vykendu , rikam no nic vytahnu te ven a jdu si do kaufu koupit nejaky piti a auto schvalne stalo na miste kde bylo 1 a pul mista protoze tam byli ruzny betonovy profily kvuli tomu aby lidi nnechavali kosiky na parkovacich mistech ,takze ani ko*ot by ho autem neodrel...jenze sme v CR kdyz to nejde autem tak mi to cely objel klicem dokola , takovyho cloveka chytit tak mu tim klicem co poryl ten lak udelal pekny tetovani na zadech at vidi jaky to je ... asi ale nemohl moc tlacit aby to nedelalo kraval takze muzu byt rad ze to slo z tama dostat
tak to toho zmrda chytit tak mu urazil ruce :evil:
Fuck new evolution, Oldschool is the Best !

Odpovědět

Zpět na „Ukradené“