Ukraden černý Golf V - Ostrava 28.10.2010

no cement

Moderátoři: vwCharlie, KJirka

mates23
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 30
Registrován: 01.02.2010 20:54
Bydliště: Větřní
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukraden GOLF V spz: 6T6 8696

Příspěvek od mates23 »

neoprávněné užívání cizí věci není přestupek a i kdyby, tak se úkony dělají stejný, ale každopádně je to TČ hned od začátku..:)..tak neboj..

Uživatelský avatar
Licker_
Závodník
Závodník
Příspěvky: 624
Registrován: 21.09.2008 16:40
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukraden GOLF V spz: 6T6 8696

Příspěvek od Licker_ »

M.E.N. píše:A víte co je nejhorší?! Že se to měsíc posuzuje jako nedovolené užívání což je přestupek! Až po měsíci se to přehodnotí na trestný čin! To mě poser!!! Tak jestli to dobře chápu, můžu zajít do banky, vzít milión a když jim ho do měsíce vrátím mám to za litr! Týýývole to je ale výhodná půjčka! :-/
To tím chtějí říct, že když někomu ukradnu auto, půl měsíce s ním budu jezdit a nikdo mě nechytne, já mu ho za půl měsíce vrátím, zaplatím pokutu 1000Kč a můžu čorovat jako znova nebo co? 8O 8O

Uživatelský avatar
Kasovo
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2589
Registrován: 11.04.2010 12:05
Bydliště: Mittelböhmen

Re: Ukraden GOLF V spz: 6T6 8696

Příspěvek od Kasovo »

žluťas píše:kámoš dneska viděl v opavě černého golfa s černyma světlama. bohužel měl německou spz. :(

no to mrdky sdělaj dávaj na to německý značky ...možná to moh bej von...pochybuju že najednou potkáš To samý a taky gti lampy..to je divný....ale nebo taky kuravská náhoda...přeju aby se našel.
WAGENSCHPURKS

Uživatelský avatar
Pointbreak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 08.06.2010 12:01

Re: Ukraden GOLF V spz: 6T6 8696

Příspěvek od Pointbreak »

Jo, hoši...je to v hajlu. Známé ukradli oktávku přímo před prací mezi 12-14 hod. Lidí tam chodí kotel a prostě nic. Měla zamčenou zpátečku plus svůj alarm. A stejně v hazlu.
Je to hnus, fakt.
Doufám, že se Golfík najde, kámošce ukradli nedávno IV. Už je někde v prdeli. Vypíhnout jim oči, zlodějům zasranejm.
Po pěšince blíž, po cestičce snáž... :)

Uživatelský avatar
Licker_
Závodník
Závodník
Příspěvky: 624
Registrován: 21.09.2008 16:40
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukraden GOLF V spz: 6T6 8696

Příspěvek od Licker_ »

Pointbreak píše:Jo, hoši...je to v hajlu. Známé ukradli oktávku přímo před prací mezi 12-14 hod. Lidí tam chodí kotel a prostě nic. Měla zamčenou zpátečku plus svůj alarm. A stejně v hazlu.
Je to hnus, fakt.
Doufám, že se Golfík najde, kámošce ukradli nedávno IV. Už je někde v prdeli. Vypíhnout jim oči, zlodějům zasranejm.
bych zavedl uříznout ruce za tohle. Každýmu zloději! A ono by to ty svině hned přešlo, to by každej čuměl. Chce to pořádně zakročit, nějakej posranej zákon je nezastaví :cry2:
Nedokážu si představit, co bych dělal, kdybych šl k autu a ono tam nebylo... :(

Odpovědět

Zpět na „Ukradené“