kradená auta mizí v kladně

no cement

Moderátoři: vwCharlie, KJirka

Uživatelský avatar
malejpeta
Pilot
Pilot
Příspěvky: 743
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ltm,Tp,Rce,Ter

Re: kradená auta mizí v kladně

Příspěvek od malejpeta »

JE KRÁSNÉ ,JAK NADÁVÁTE NA ZLODĚJE AUT A NA DALŠÍ STRANĚ SHÁNÍTE KONTAKT NA VRAKOVIŠTĚ KDE ZARUČENĚ ŽIJOU Z KRADENÝCH DÍLŮ. :x .JE MI NA BLITÍ Z TĚCHTO LIDÍ.

A hlavně nezapomeňte napsat okradenýmu kolegovi,jak je vám to líto a že jsou to ku*vy a usekat jim ruce.

Uživatelský avatar
JaSk
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1598
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: kradená auta mizí v kladně

Příspěvek od JaSk »

Nojo, mužem se o ty díly okrádat rovnou navzájem a vrakoviště jako "prostředníky" nechat bez práce zkrachovat, co vy na to?
Potřebuješ radu s počítačem nebo mobilem? Zeptej se!

Uživatelský avatar
Kucakuca
Řidič
Řidič
Příspěvky: 74
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4

Re: kradená auta mizí v kladně

Příspěvek od Kucakuca »

Jó, na Kladně asi před 7 lety skončila i moje dvojka.
Byla krásná no...r.v.91,trony, folie, na tu dobu supr kára. Sice jsem od ní měl doklady, ale týpek si dokázal na to auto sehnat nový papíry a ty moje zrušit. Jsou tam asi kouzelníci. :158: Když jsem se náhodou dověděl kde je, tak mi to nedalo a rozjel jsem se tam. Jenže ouha... vrátil jsem se jen s nalomenýma žebrama a bez auta...

Uživatelský avatar
JaSk
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1598
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: kradená auta mizí v kladně

Příspěvek od JaSk »

Vrátit se s dvaceti kámošema... c******á férovka :o
Potřebuješ radu s počítačem nebo mobilem? Zeptej se!

Uživatelský avatar
machal
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 327
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rakovník
Kontaktovat uživatele:

Re: kradená auta mizí v kladně

Příspěvek od machal »

Kucakuca píše:Jó, na Kladně asi před 7 lety skončila i moje dvojka.
Byla krásná no...r.v.91,trony, folie, na tu dobu supr kára. Sice jsem od ní měl doklady, ale týpek si dokázal na to auto sehnat nový papíry a ty moje zrušit. Jsou tam asi kouzelníci. :158: Když jsem se náhodou dověděl kde je, tak mi to nedalo a rozjel jsem se tam. Jenže ouha... vrátil jsem se jen s nalomenýma žebrama a bez auta...
no ty wole :gun: to jako vážně ?
:velo:
GOLF II 1.9 td (AAZ) ropoň :minzdr:
GOLF IV VAROŠ 1,9 Tdi silverline
ObrázekObrázek

Uživatelský avatar
Jose1
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2622
Registrován: 02.03.2008 16:51
Bydliště: Brno

Re: kradená auta mizí v kladně

Příspěvek od Jose1 »

TAKŽE PRO TY CO NEVÍ CO JE IRONIE
Zákon trhu je jasný kde není poptávka tam není nabídka!!!
Dokud budete nakupovat díly na auta na vrakáčích nebo autorádia v bazarech nedivte se , že vám budou mizet VAŠE AUTA před domem. Podívejte se vy, co jste takhle výhodně nakoupili díly, do sekcí "ukradená auta". Tam najdete vaše plačící sponzory. A vy okradení koukněte do sekcí "bazary, náhradní díly". Zde najdete ty rozveselené lidičky, kteří nyní jezdí ve vašich autech. Nemyslíte?
Alhambra II 1,9 TDi 96KW 03 šla do světa....
Galaxy II 2,2 TDCi, 147KW 2012

http://www.avjose.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Re: kradená auta mizí v kladně

Příspěvek od DworiBak »

Jose1 píše:TAKŽE PRO TY CO NEVÍ CO JE IRONIE
Zákon trhu je jasný kde není poptávka tam není nabídka!!!
Dokud budete nakupovat díly na auta na vrakáčích nebo autorádia v bazarech nedivte se , že vám budou mizet VAŠE AUTA před domem. Podívejte se vy, co jste takhle výhodně nakoupili díly, do sekcí "ukradená auta". Tam najdete vaše plačící sponzory. A vy okradení koukněte do sekcí "bazary, náhradní díly". Zde najdete ty rozveselené lidičky, kteří nyní jezdí ve vašich autech. Nemyslíte?
Pravda na tom bude :wink:

Uživatelský avatar
tutifruti
Řidič
Řidič
Příspěvky: 90
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Most ghetto

Re: kradená auta mizí v kladně

Příspěvek od tutifruti »

pravda to je, takže až vám někdo šlohne auto tak vás musí utěšit alespon to, že uděláte radost někomu jinému kdo má rád stejné auto jako vy :twisted: , berte to samo jako nadsázku

Uživatelský avatar
Maharadza
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1306
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Re: kradená auta mizí v kladně

Příspěvek od Maharadza »

malejpeta píše:JE KRÁSNÉ ,JAK NADÁVÁTE NA ZLODĚJE AUT A NA DALŠÍ STRANĚ SHÁNÍTE KONTAKT NA VRAKOVIŠTĚ KDE ZARUČENĚ ŽIJOU Z KRADENÝCH DÍLŮ. :x .JE MI NA BLITÍ Z TĚCHTO LIDÍ.

A hlavně nezapomeňte napsat okradenýmu kolegovi,jak je vám to líto a že jsou to ku*vy a usekat jim ruce.

Moje slova!!!
Passat Variant B4 1,9 TDi 81Kw - MÉ DRUHÉ JÁ => http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=1 ... &start=285" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
highsider
Řidič
Řidič
Příspěvky: 142
Registrován: 24.08.2008 21:59

Re: kradená auta mizí v kladně

Příspěvek od highsider »

tak to tady tak pročítám..a říkám si že taky přispěju :)
je to přesně o tom..dokud je poptávka je a bude i nabídka..
Přijde mi smutný chlubit se tim, že jsem od takových lidí něco koupil výhodně..
Obrázek

Uživatelský avatar
David C3
Řidič
Řidič
Příspěvky: 98
Registrován: 24.05.2008 19:12
Bydliště: Zlín

Re: kradená auta mizí v kladně

Příspěvek od David C3 »

Dávaj na vrakáči doklady??? zajímalo by mě jak dělají danové přiznání :-)
Ex:1.2 TSI 81kw DSG 7st
Ex:Golf 7 GTD DSG 6st
Soon: Touran 1.5 TSI DSG ME

Uživatelský avatar
katsi
Člen klubu
Příspěvky: 6532
Registrován: 02.04.2008 15:10
Bydliště: Praha-východ

Re: kradená auta mizí v kladně

Příspěvek od katsi »

Z tohoto důvodu na vrákáči nekupuji, před 7 lety jsme na jednom koupili startér do fáčka a tím to haslo (pro zajímavost fungoval 14dní). Při představě, že by si takhle mohl člověk koupit zpět nějakou část svého vozidla - dělá se mi špatně ! Nejhorší je, že lidi se prostě snaží ušetřit kde to jde, tak vrakáče stále podporují víc a víc :?

Uživatelský avatar
zachy
Profík
Profík
Příspěvky: 959
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rudá záře nad....
Kontaktovat uživatele:

Re: kradená auta mizí v kladně

Příspěvek od zachy »

katsi píše:Z tohoto důvodu na vrákáči nekupuji, před 7 lety jsme na jednom koupili startér do fáčka a tím to haslo (pro zajímavost fungoval 14dní). Při představě, že by si takhle mohl člověk koupit zpět nějakou část svého vozidla - dělá se mi špatně ! Nejhorší je, že lidi se prostě snaží ušetřit kde to jde, tak vrakáče stále podporují víc a víc :?
posledni 3 veci ktery jsem na auto chtel a byl jsem se zeptat na vrakaci,tak jsem pak koupil levneji ve volkswagenu.
Frajeri na vrakacich nevedi co by si za to rekli a prodavaj to za ceny 5 let stary, u autor. prodejcu je to levnejsi a NOVÝ.
Right foot fanatic

Uživatelský avatar
katsi
Člen klubu
Příspěvky: 6532
Registrován: 02.04.2008 15:10
Bydliště: Praha-východ

Re: kradená auta mizí v kladně

Příspěvek od katsi »

zachy píše:
katsi píše:Z tohoto důvodu na vrákáči nekupuji, před 7 lety jsme na jednom koupili startér do fáčka a tím to haslo (pro zajímavost fungoval 14dní). Při představě, že by si takhle mohl člověk koupit zpět nějakou část svého vozidla - dělá se mi špatně ! Nejhorší je, že lidi se prostě snaží ušetřit kde to jde, tak vrakáče stále podporují víc a víc :?
posledni 3 veci ktery jsem na auto chtel a byl jsem se zeptat na vrakaci,tak jsem pak koupil levneji ve volkswagenu.
Frajeri na vrakacich nevedi co by si za to rekli a prodavaj to za ceny 5 let stary, u autor. prodejcu je to levnejsi a NOVÝ.


Moje řeč, u mě máš bod :D

Uživatelský avatar
Thomas
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1257
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: kradená auta mizí v kladně

Příspěvek od Thomas »

David C3 píše:Dávaj na vrakáči doklady??? zajímalo by mě jak dělají danové přiznání :-)
Doklad ti na pozadani daji ;) Nekde i automaticky... Ale kdyz vrakac, tak jedine v D, u nas jsou to fakt v 90% zlodeji a muzu jit rovnou do VW...
"If in doubt, flat out!!" - Colin McRae

Kustom Works - CNC výroba, stavby a úpravy motocyklů, úpravy závodních automobilů, výroba zakázkových dílů ocel, nerez, titan,...

Odpovědět

Zpět na „Ukradené“