kradená auta mizí v kladně

no cement

Moderátoři: vwCharlie, KJirka

Uživatelský avatar
Shear_5
Profík
Profík
Příspěvky: 939
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ratíškovice
Kontaktovat uživatele:

Re: kradená auta mizí v kladně

Příspěvek od Shear_5 »

Jak si někdo mne ruce, když nakoupí nějaký díl kdoví kde a kdoví jak, neřeší minulost apod. Na jedné straně proč by měl, na straně druhé se mu jednou auto třeba taky ztratí..

Njn cena rozhoduje - kšeft pro zloděje - někde se musí vypařit někomu auto..

Bohužel si tady v tom ohledu nevidíme ani na špičku nosu, aspoň že v tomto mám svědomí úplně čisté..

Mno každopádně, až někdo levně nakoupíte věci podobné tomuto autu a budete se culit, jak levně jste nakoupili, tak nechť se ten díl brzo rozsype a nejlépe Vás bude svědomí hryzat do doby, než Vám podobný vykuk šlohne auto taky :D

Najít své ukradené auto, tak najímám partu pobuchů, dva opité myslivce a jedem. Nevzdal bych to, nemám k autu vztah jako k dopravnímu prostředku, je to jako domácí Pašíček, který není na zabíjačku :D

Uživatelský avatar
jendys13
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 15.11.2009 18:53

Re: kradená auta mizí v kladně

Příspěvek od jendys13 »

sak taky nesmis na zadnej vrakac prijet v nalestenej a luxusni kare musis tam prijet v co nejvetsi plecce co kde sezenes a ktera se jim neviplati krast
nikdy bych tam nejel svim autem a hlavne nikdy kdyz to beres s dokladem nedavat adresu :| :| pac pak uz jen muzes cekat kdy se ti pred barakem rozezni alarm tvyho bouraku

Uživatelský avatar
Cyp_the_trestacz
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: kradená auta mizí v kladně

Příspěvek od Cyp_the_trestacz »

Já když sháním nějakej díl a volal jsem na vrakáč (i do Kladna), tak mi dycky řekli takovou cenu, že se mi protočily panenky.. To rači koupim origo díl.. Některý věci maj dražší jak u VW.. Třeba za expanzku mi řekli 1500 a u VW stojí 800 a borec na aukru má nový za 400. To můžu jít do passatdily.cz, tam to koupim ještě dráž, taky bez původu a eště mi aspoň daj něco jinýho a hezky mi ponadávaj.
Teď jsem koupil nárazník na B5ku limuzínu na aukru za 500,- je z auta dotaženýho z anglie (dle fotek - volant vpravo, anglický převozky) Super!

Odpovědět

Zpět na „Ukradené“