Ukradený GOLF IV Rabbit 5dv - Praha 20.3.2011

no cement

Moderátoři: vwCharlie, KJirka

Odpovědět
Uživatelský avatar
kombajnek
Člen klubu
Příspěvky: 197
Registrován: 30.06.2009 23:03
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Ukradený GOLF IV Rabbit 5dv - Praha 20.3.2011

Příspěvek od kombajnek »

V noci z 19 na 20.3 byl ukraden známým GOLF IV Rabbit v Praze v Nových Butovicích s Belgickou SPZ.

Na zadním okně jsou dva 10cm škrábance v pravém horním rohu. 17" kola s pneu 225/45 R17, kapotě byly tři ďolíky od kamínků a na pátých dveřích v levém rohu asi 10cm koroze. Děkuju moc za jakékoliv info. Tel. 605521587
Přílohy
golf.jpg
golfII-1.jpg
golfIII-1.jpg
Naposledy upravil(a) kombajnek dne 22.03.2011 06:31, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
matheus
Člen klubu
Příspěvky: 334
Registrován: 11.04.2009 18:31

Re: Ukradený GOLF IV Rabbit 5dv

Příspěvek od matheus »

mrdky jsou to! dej sem číslo, kdybych někde zahlídl ať můžu hned volat, jezdim po praze celkem často, ikdyž nečekám že by se to ještě někde našlo :-( to bude už asi rozebraný. Ale co kdyby, tak ať mám kam volat.
vw caddy IV cng/dodge challenger V6

Uživatelský avatar
hasmen
Člen klubu
Příspěvky: 962
Registrován: 24.02.2011 22:49
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Ukradený GOLF IV Rabbit 5dv

Příspěvek od hasmen »

Tak tohle je pech a noční můra všech majitelů takovejch aut ... Kolikrát si říkám -nebylo by lepší mít nejvošklivější auto v ulici a mít klidný spaní? Držím palce,aby se kára našla,ale víš jak to v česku chodí...Když chytnou čórkaře,měli by jim sekat pazoury!

Uživatelský avatar
kombajnek
Člen klubu
Příspěvky: 197
Registrován: 30.06.2009 23:03
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukradený GOLF IV Rabbit 5dv

Příspěvek od kombajnek »

Díky za upozornění, číslo doplněno.
matheus píše:mrdky jsou to! dej sem číslo, kdybych někde zahlídl ať můžu hned volat, jezdim po praze celkem často, ikdyž nečekám že by se to ještě někde našlo :-( to bude už asi rozebraný. Ale co kdyby, tak ať mám kam volat.

Uživatelský avatar
kombajnek
Člen klubu
Příspěvky: 197
Registrován: 30.06.2009 23:03
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukradený GOLF IV Rabbit 5dv

Příspěvek od kombajnek »

Jj známej je na prášky......stejně si myslím že bude už někde rozebraný na Kladně..... :-( bych ty ruce fakt sekal..... Jeden známej měl štěstí že dva dny po té co mu ukradli Lancii tak ji potkal mezi vesnicema a tak frajera vytlačil a pak ho honil Allroadem po poli......honička skončila na zličíně kde na frajera najel a počkal až přijedou majáčky. Nakonec to byl jen řidič co auto měl odvézt na Kladno.....a tím se to uzavřelo. Tak počítám že tam zamířil i tenhle Golf. :-( Škoda ho.

hasmen píše:Tak tohle je pech a noční můra všech majitelů takovejch aut ... Kolikrát si říkám -nebylo by lepší mít nejvošklivější auto v ulici a mít klidný spaní? Držím palce,aby se kára našla,ale víš jak to v česku chodí...Když chytnou čórkaře,měli by jim sekat pazoury!

Uživatelský avatar
kombajnek
Člen klubu
Příspěvky: 197
Registrován: 30.06.2009 23:03
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukradený GOLF IV Rabbit 5dv

Příspěvek od kombajnek »

Tak dnes jsem se dozvěděl že 26.3 byl Golf nalezen :drinks: na Smíchově a odtažen na záchytné parkoviště....v pondělí se jdeme podívat jak dopadnul a co s ním bude dál :-(

Uživatelský avatar
hasmen
Člen klubu
Příspěvky: 962
Registrován: 24.02.2011 22:49
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Ukradený GOLF IV Rabbit 5dv

Příspěvek od hasmen »

Tak to gratuluju :good: I když... uvidíš,v jakým stavu to bude :wink:

Uživatelský avatar
wlcakk
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 356
Registrován: 22.07.2010 11:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukradený GOLF IV Rabbit 5dv

Příspěvek od wlcakk »

To má někdo štěstí.. ať je jakýkoliv furt lepší dostat alespoň něco než nic.
Mě ho šlohli 2roky z5 a na to že by ho někdy někdo našel nevěřím. Ale raději by jsem ho dostal v dezolatním stavu než vůbec.. Takhle by se z toho dalo ještě neco prodat..

Takže gratula.. pak napiš jak vypadá.
Chceš-li býti správným Čechem, utírej si pr..l mechem. Není-li mech v dosahu, sjeď si řití po svahu.

Uživatelský avatar
kombajnek
Člen klubu
Příspěvky: 197
Registrován: 30.06.2009 23:03
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukradený GOLF IV Rabbit 5dv

Příspěvek od kombajnek »

Tak jsme dneska byli podívat a jen jsem žasnul..... Golfík je absolutně netknutý, jen uvnitř je trochu bordel, a samozřejmě že tam není rádio. Obešel jsem ho a žádný zámek ani krytky nejsou poškozeny a spínačka je taky OK tak si jen počkáme na klíče až je doveze kurýr i s plnou mocí k vyzvednutí a autí pojede do servisu na kontrolu....teda pokud nastartujeme jelikož je záhadný že to auto je i zavřený a není nikde známka jak se dostali dovnitř. :yahoo:

Odpovědět

Zpět na „Ukradené“