touareg

no cement

Moderátoři: vwCharlie, KJirka

Odpovědět
mišanTDI
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 21.05.2011 21:57

touareg

Příspěvek od mišanTDI »

zdravím,žádám o pomoc,druhý týden se snažím najít mého touarega, dovoz německo, ještě nebyl na papírech, bohužel všechny podklady jsem idiot nechal v autě, šedá metalíza, šedý interiér kombinace se dřevem, najeto 141 tis, 3.0 tdi, rok 06, letní pneu na 18kách originál kolech 7 paprsků, pravé přední kolo bylo poškrábané s natrženou pneu od obrubníku, v pp dveřích byla promáčklá rýha asi od jiného auta v úrovni kliky, měněn zadní idikátor parkování:vnitřní: je v jiné barvě- černá. děkuju všem. michal

dirt.bike
Řidič
Řidič
Příspěvky: 112
Registrován: 13.09.2010 10:53

Re: touareg

Příspěvek od dirt.bike »

Zdravím,
doplň info kde se to stalo datum atd....bez těch informací je to o ničem...:)
.:VW Touran II 1.9 TDI Blue Dream:..: ----------> http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=195&t=206783

Uživatelský avatar
Georgy.
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 467
Registrován: 13.04.2008 20:57
Kontaktovat uživatele:

Re: touareg

Příspěvek od Georgy. »

zkusil bych predchoziho majitel

Uživatelský avatar
bafis
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Varnsdorf

Re: touareg

Příspěvek od bafis »

To se mi vzdycky libi "zkusil bych predchoziho majitel" to jako za nim pujdes a : gutntag, nesekl jste mi karu ?? nebo ukaz mi garaz vole, nebo tam posles policajty a oni mu udelaj prohlidku ???
Proste stala na ulici kara s nemeckou spz a bez alarmu a navic VW....no a v kazdym meste je par lidi ktery vedej co a jak, to je cely.

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: touareg

Příspěvek od vwCharlie »

no vidím,že autor tématu žádné info nenapsal,tak to můžu asi smazat...

Uživatelský avatar
Rudi
Závodník
Závodník
Příspěvky: 612
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: sever Čech
Kontaktovat uživatele:

Re: touareg

Příspěvek od Rudi »

bafis píše:To se mi vzdycky libi "zkusil bych predchoziho majitel" to jako za nim pujdes a : gutntag, nesekl jste mi karu ?? nebo ukaz mi garaz vole, nebo tam posles policajty a oni mu udelaj prohlidku ???
Proste stala na ulici kara s nemeckou spz a bez alarmu a navic VW....no a v kazdym meste je par lidi ktery vedej co a jak, to je cely.
tak nějak, auto na převozkách nebo bez čísel asi ideál na kradení, kor když ještě ve finále našli papíry vevnitř...
Obrázek
dObRi dEN!

Odpovědět

Zpět na „Ukradené“