Ukradeno - VW Golf II vr6 - Zlatka (Havířov) 22.-27.8.

no cement

Moderátoři: vwCharlie, KJirka

Odpovědět
Uživatelský avatar
homer64
Člen klubu
Příspěvky: 483
Registrován: 30.11.2011 12:13
Bydliště: Znojmo

Re: Ukradeno - VW Golf II vr6 - Zlatka (Havířov) 22.-27.8.

Příspěvek od homer64 »

http://www.sportovnivozy.cz/33952-volks ... budejovice" onclick="window.open(this.href);return false; ... neni to on ?

Uživatelský avatar
kuba.gti
Řidič
Řidič
Příspěvky: 142
Registrován: 05.01.2008 14:26
Bydliště: Ostrava

Re: Ukradeno - VW Golf II vr6 - Zlatka (Havířov) 22.-27.8.

Příspěvek od kuba.gti »

:potlesk: se poseru :good:

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9064
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: Ukradeno - VW Golf II vr6 - Zlatka (Havířov) 22.-27.8.

Příspěvek od 11mAjA11 »


Trochu mimo pane, tady se řeší zlaťák s VR6 motorem, to co si tu dal je patrně samikovo 1.8 20 VT...

Jiné auto..

Jinak myslím co má komix na mysli a patrně jsem měl z majitele stejné dojmy jako on..
V době kdy ji měl a já ji viděl, nevypadal že má hluboko do kapsy ( nikoho nijak neřeším , pouze a jen zděluju dojmy ), kdyby mu šlo o to auto dostat zpět tak to řeší sám a intenzivněji si myslím, ale nevím jak to je a nechci se domýšlet, jen je tu spousta otázek které nejsou vyjasněné...
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

Uživatelský avatar
Dymák
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2797
Registrován: 02.07.2011 09:22
Bydliště: Praha

Re: Ukradeno - VW Golf II vr6 - Zlatka (Havířov) 22.-27.8.

Příspěvek od Dymák »

za mě podstatný, že aspoň to jádro vw-clubu je stále schopný se snažit udržovat komunitu a pomáhat si....
mám tím na mysli:klubáci našli hledaný auto a snažej se pomoci "klubákovi".... to je dle mě podstatný a zbytek raději nebudu komentovat..
Dlužníci: Recius = 4700,- czk
Objects in the mirror may be looser than they appear
B6 variant PD170
G4 variant PD270 still in progress

Bora variant PD115

Uživatelský avatar
Marosh16v
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4753
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov/Bratislava

Re: Ukradeno - VW Golf II vr6 - Zlatka (Havířov) 22.-27.8.

Příspěvek od Marosh16v »

tak MAJA s Comixem tomu nasadili korunu s tou pojišťovnou - to myslím v dobrým vůči Vám. Asi máte nějaké důvody si tohle myslet....každopádně, ať je to, jak je to, napište, kdybyste věděli nějaké podrobnosti a novinky....tohle je taková vzpomínka na to, co tady bylo "kdysi", tak aspoň ti strší a pokročilí si u tohodle tématu zavzpomínáme...

Uživatelský avatar
vendys16
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 433
Registrován: 23.05.2009 21:37
Bydliště: HaVWířov
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukradeno - VW Golf II vr6 - Zlatka (Havířov) 22.-27.8.

Příspěvek od vendys16 »

Ted jsem poslal majitely odkaz ;) kazdopadne je to dohledatelne odkud auto koupil :)
ex: MK2,MK2 Rat,ex:MK3 Gt...http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=128&t=268549" onclick="window.open(this.href);return false; New:Passat B,5 4motion

Uživatelský avatar
Lukawe555
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 279
Registrován: 23.01.2011 19:01
Bydliště: Skalica

Re: Ukradeno - VW Golf II vr6 - Zlatka (Havířov) 22.-27.8.

Příspěvek od Lukawe555 »

Jeníčku držím palce nech to dopadne jak to dopadne, a pochybovači že to auto není jeho, asi nevíte co znamená mít svoje auto a poznat na něm každý detail i ty úplně skryté, když majitel řekne že je to jeho tak to tak asi bude !!
Moje auto http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=121&t=198435" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
philiph
Člen klubu
Příspěvky: 211
Registrován: 24.08.2012 12:48
Bydliště: Brno <-> Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukradeno - VW Golf II vr6 - Zlatka (Havířov) 22.-27.8.

Příspěvek od philiph »

S tou pojistovnou to neni tak lehky. Ono ne kazda pojistovna nabizi pojisteni auta jako majetku na sjednanou hodnotu s odpovidajicim poplatkem. Uz jsem se na to ptal par lidi a kdyz to nekdo nahodou nabidne byva to solidni palka.

Chtel jsem pojistit svoje auto na hodnotu 250 000 jako vec (zadny havarijko all risk) a nabidli mi za 40 000 rok!

Takze si myslim ze takhle to ma pojisteny malokdo celkove a allrisk pojistka vyplati pri kradezi totalku ktera u takovyho auta muze byt tak 70 000 max. Pac jim je jedno co je to za auto a jakej ma motor a jde jim jen o rok vyroby.
VW Golf mk1 2.8VR6 | VW Scirocco III 1.4TSI 118kW

www.pulchert.finance | www.baconking.cz

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9064
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: Ukradeno - VW Golf II vr6 - Zlatka (Havířov) 22.-27.8.

Příspěvek od 11mAjA11 »

Jasné je že by bylo fajn, kdyby se to auto vrátilo zpět majiteli, spíše teda původnímu...

Nevím do jaké míry se stávající majitel snažil nebo nesnažil auto dohledat a získat nazpět...
Kdyby se ztratilo auto mě, tak nevím co bych dělal, ale asi bych se snažil o nemožné, je to blbé,
ale přijde mi přístup majitele docela laksní, nevím jen se mi to tak prostě jeví..

Každopádně byla, nebo JE to jedna z nejvypiplanějších Mk II, kterou jsem kdy viděl z České scény..

:good: :good: :good:

NIC PROTI NIKOMU !
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

Uživatelský avatar
tragicomix
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2038
Registrován: 03.05.2009 12:01
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukradeno - VW Golf II vr6 - Zlatka (Havířov) 22.-27.8.

Příspěvek od tragicomix »

Lukawe555 píše:Jeníčku držím palce nech to dopadne jak to dopadne, a pochybovači že to auto není jeho, asi nevíte co znamená mít svoje auto a poznat na něm každý detail i ty úplně skryté, když majitel řekne že je to jeho tak to tak asi bude !!
co to tu meles o "jeho" aute, jiste byl puvodni majitel zcela na dne kdyz kesoval prachy za prodej :D asi jsem divnej, ale proc porad tahate veci s autem do nejake osobni az citove roviny?? najdu auto odreny na parkaci tak se rovnou strelim do hlavy?
Marosh16v píše:tak MAJA s Comixem tomu nasadili korunu s tou pojišťovnou - to myslím v dobrým vůči Vám. Asi máte nějaké důvody si tohle myslet....
moment, ja o pojistovne nerekl ani slovo to je podle me blbost na entou!! jen si proste myslim ze i kdyby to auto po kradezi 2x tejdne jezdilo majiteli pod rypakem tak mu to bude fuk a resit to nebude, hotovo ...
http://www.plasti-dip-it.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.facebook.com/PlastiDipIt" onclick="window.open(this.href);return false;

tel.: 608 709 448

TEKUTÁ FÓLIE “ aplikování odstranitelné matné barvy “

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9064
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: Ukradeno - VW Golf II vr6 - Zlatka (Havířov) 22.-27.8.

Příspěvek od 11mAjA11 »

Pojišťovna byla jen myšlenka, ale jinak mi bereš myšlenky, měl sem s tím ježděním stejný dojem..

:wink:
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

Uživatelský avatar
homer64
Člen klubu
Příspěvky: 483
Registrován: 30.11.2011 12:13
Bydliště: Znojmo

Re: Ukradeno - VW Golf II vr6 - Zlatka (Havířov) 22.-27.8.

Příspěvek od homer64 »

11mAjA11 píše:

Trochu mimo pane, tady se řeší zlaťák s VR6 motorem, to co si tu dal je patrně samikovo 1.8 20 VT...

Jiné auto..

Jinak myslím co má komix na mysli a patrně jsem měl z majitele stejné dojmy jako on..
V době kdy ji měl a já ji viděl, nevypadal že má hluboko do kapsy ( nikoho nijak neřeším , pouze a jen zděluju dojmy ), kdyby mu šlo o to auto dostat zpět tak to řeší sám a intenzivněji si myslím, ale nevím jak to je a nechci se domýšlet, jen je tu spousta otázek které nejsou vyjasněné...
ja to nejak nezkoumal jen sem soudil dle fotky necetl sem co tom bylo za motor atd

Uživatelský avatar
jenicek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: praha

Re: Ukradeno - VW Golf II vr6 - Zlatka (Havířov) 22.-27.8.

Příspěvek od jenicek »

neni lepsi kamuflaz, nez udelat z kombika sedana nebo tomu prilepit dalsi dvere :laugh:

Uživatelský avatar
jessina
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2354
Registrován: 04.12.2009 18:19
Bydliště: už Teplice

Re: Ukradeno - VW Golf II vr6 - Zlatka (Havířov) 22.-27.8.

Příspěvek od jessina »

Marosh16v píše:jessina: je, hned na první straně jsou fotky od Jeníčka...
tak to se omlouvám když jsem ji měl tak jsem si toho ani nevšiml :)

Uživatelský avatar
Marosh16v
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4753
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov/Bratislava

Re: Ukradeno - VW Golf II vr6 - Zlatka (Havířov) 22.-27.8.

Příspěvek od Marosh16v »

jessina: já jsem si říkal, že ty bys o tom měl něco vědět :-)

Odpovědět

Zpět na „Ukradené“