Ukraden černý Golf III VR6 - Karviná 19.10.2011 - NALEZENO!!

no cement

Moderátoři: vwCharlie, KJirka

Uživatelský avatar
M.A.R.O. GTi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 17.04.2009 14:31
Bydliště: Karviná

Re: Ukraden černý Golf III VR6 - Karviná 19.10.2011

Příspěvek od M.A.R.O. GTi »

Taky se mi dostalo, že jezdí po Orlové a okolí už se chystáme na číhanou není možná aby se nechytl.

zanedbanedite
Řidič
Řidič
Příspěvky: 98
Registrován: 20.10.2010 14:08

Re: Ukraden černý Golf III VR6 - Karviná 19.10.2011

Příspěvek od zanedbanedite »

hele bydlím taky na sidlisku a vedle ty vr6parkuju sem tam...o svoje se taky bojím tak sem sokolí oko...tudle neděli nebo pondělí večer stala na rohu u obchodu zhasnuta dvojka nastartovana a naci z*rdi tam neco spekulovali 30minut pak odjeli je dost možné že to byli oni ...karviná je mála a to auto neznám...možna se pletu
G.2 1.3

Uživatelský avatar
rostaVR6
Řidič
Řidič
Příspěvky: 156
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Silesia

Re: Odcizený VW golf MK3 VR6

Příspěvek od rostaVR6 »

M.A.R.O. GTi píše:Já zrovna jsem štuba a ukradly to auto v mém rajónu a přímo kámošovi. Každý říká že se nic proto nedělá, ale co máme dělat, když to auto zmizne a je fuč. Je sice vyhlášeno pátrání, ale šance že ho někde potkáte je nulová, jedině že zloděj by byl ko**t a jezdil s ním dále. Což v tomto případě je možné, protože vozidlo bylo viděno jak jezdí po Orlovsku a okolních vesnicích, takže to asi zobnul nějaký amatér co stím bude dělat další kšefty. Názory na policii jsou různé a opravdu se toho moc dělat nedá nemáme na starosti řešit jen odcizené jedno auto.
Co takhle sednout ke kamerám a sledovat těch pár hodin co to auto zmizelo, určitě na některé projede. Zase tolik výjezdů z té karviné není ne. A neříkejte mi že nemáte nějaké práskače, lidi z fochu co můžou taky dát tipa po skřípnutí. Jde toho dělat hodně. Každé ráno vstávat s tím jestli tam budu mít auto je děs, idkyž teď na parkovišti stojí 5 stejných. Já už nedoufám že se moje najde, ale jde tady o další lidi co nechtějí přijít o auto a nemají možnost ho někam schovat.

Uživatelský avatar
M.A.R.O. GTi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 17.04.2009 14:31
Bydliště: Karviná

Re: Ukraden černý Golf III VR6 - Karviná 19.10.2011

Příspěvek od M.A.R.O. GTi »

auto na kamerách jde vidět asi 15 vteřin jak projíždí křižovatkou, ale nejsme kriminálka Miami, tak záznam je nekvalitní a je úplně naprd to auto jede bez doprovodu jiného auta, tak že kamera je pase a s práskači to taky jde, ale to dělá jiná skupinka lidí a ne já, ale oni ví kde se maj zeptat atd. aby se něco dozvěděli.

Uživatelský avatar
rostaVR6
Řidič
Řidič
Příspěvky: 156
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Silesia

Re: Ukraden černý Golf III VR6 - Karviná 19.10.2011

Příspěvek od rostaVR6 »

Takže se tím policie zabývá více než obvykle?Aby každý den mizelo tolik aut není moc ok ne, ani pro město, ani pro místní policajty. Vím že chytli už pár lidí, ale to byli jenom fetky co kradou rádia ne? to tu bylo furt,ale na ty auta musí být nějaká skupina organizovaná podle mě. Jak už psal Badboy, co tahkle hodit někde volavku?

Uživatelský avatar
ingi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 52
Registrován: 26.12.2009 12:16
Bydliště: VWostrava

Re: Ukraden černý Golf III VR6 - Karviná 19.10.2011

Příspěvek od ingi »

jsem z orlové, teď už sice bydlím v ostravě ale můžu do orlau sjet a projet to tam, nebo nějak pomoct pokud to pujde, + mám bráchu u orlovské MP tak mu jdu zavolat ať to rozhlásí po ostatních
08 Laguna GrandTour 2,0 dCi

Kompletní ruční mytí vozidel a péče o lak - Ostravsko. Kosmetika AutoGlym, Dodo Juice, na přání Swisswax, Meguairs atd.
Strycek.Michal@gmail.com nebo SZ

Uživatelský avatar
ingi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 52
Registrován: 26.12.2009 12:16
Bydliště: VWostrava

Re: Ukraden černý Golf III VR6 - Karviná 19.10.2011

Příspěvek od ingi »

teď mě ještě napadá, že pokud to vzal nějaký mamlas, a jezdí s tím po Orlové tak bych se ani nedivil kdyby se bavil v orlovském stylu - tzn. jezdil od kruháče ke kruháči, obzvlášť dneska večer resp. o víkendu, navíc orlová je v podstatě jedna rovinka s pěti kruháčema, pokud by se nás pár našlo tak můžem hlídat u každého kruháče a pokud by se objevil na hlavní třídě tak ho nemůžem nevidět...

jo a info o golfíkovi bude zítra ráno vyvěšené na služebně MP orlová, dřív se tam brácha nedostane
08 Laguna GrandTour 2,0 dCi

Kompletní ruční mytí vozidel a péče o lak - Ostravsko. Kosmetika AutoGlym, Dodo Juice, na přání Swisswax, Meguairs atd.
Strycek.Michal@gmail.com nebo SZ

Uživatelský avatar
Viking
Řidič
Řidič
Příspěvky: 84
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno/Ostrava

Re: Ukraden černý Golf III VR6 - Karviná 19.10.2011

Příspěvek od Viking »

Čemu se pořád divíte...koukněte z okna kde žijete?? Samý z*rd, ...90% lidí z Karviné má záznam v rejstříku trestu, lidi kupujou kradené věci, které patří třeba sousedovi, jsou lhostejní....všichni fakujete na policajty jak vás buzerujou za rychlost, nebo stromeček na zrcátku, ale co se v těch městech děje ve skutečnosti se vám ani nezdá...policajti nemají prachy na benzín a chodí pěšky, snížení platu o xy (to člověka moc nemotivuje) Zavřeš jednu bandu co krade Oktávky a vyskočí nová co krade Golfy...pořád dokola. Klidně vám tady hodím jména a ksichty opičáků co vám kradou auta a vzhledem k naší kocourkovské legislativě na ně není metr a smějou se nám do ksichtu. Nehledě na poláky, kteří si k nám za hranice jezdí "nakupovat" pracovní stroje za milióny, natož auta za 50 tis....nehledě na to, že tady je určitě taky pár čorkařů a akorát se tím baví.

Uživatelský avatar
ingi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 52
Registrován: 26.12.2009 12:16
Bydliště: VWostrava

Re: Ukraden černý Golf III VR6 - Karviná 19.10.2011

Příspěvek od ingi »

nevim já se tomu nedivím, hlavně se v poslední době ztratilo dost klubových aut respektive auta které jen tak někdo neukradne, ale veme protože ví o co jde, tyhle fóra ač jsou pro nás uživatele super jsou pro zloděje výkladní skříň, možná by bylo fajn přístupy zpřísnit, vždyť jsou v nich často osobní údaje...
08 Laguna GrandTour 2,0 dCi

Kompletní ruční mytí vozidel a péče o lak - Ostravsko. Kosmetika AutoGlym, Dodo Juice, na přání Swisswax, Meguairs atd.
Strycek.Michal@gmail.com nebo SZ

zanedbanedite
Řidič
Řidič
Příspěvky: 98
Registrován: 20.10.2010 14:08

Re: Ukraden černý Golf III VR6 - Karviná 19.10.2011

Příspěvek od zanedbanedite »

auto jelo bez doprovodu joo?tak to sou z karviné,to je k..va v řiti
G.2 1.3

Uživatelský avatar
BADBOYSFAMILY
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4709
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha Picco
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukraden černý Golf III VR6 - Karviná 19.10.2011

Příspěvek od BADBOYSFAMILY »

já vždycky nechápu že když lidi vyhazujou desetitisíce do sraček na auto jako jsou kola, lak, muzika, podvozek, uprava motoru a pak nejsou schopný si ho zabezpečit....alarmem,vypínačem a telefonem....furt si tluču do čela...proč.....asi má každej hodně peněz no...

zanedbanedite
Řidič
Řidič
Příspěvky: 98
Registrován: 20.10.2010 14:08

Re: Ukraden černý Golf III VR6 - Karviná 19.10.2011

Příspěvek od zanedbanedite »

prosím kde přesně ho vzali?
G.2 1.3

Uživatelský avatar
banditta
Řidič
Řidič
Příspěvky: 99
Registrován: 22.12.2007 18:58
Bydliště: HaVířoW
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukraden černý Golf III VR6 - Karviná 19.10.2011

Příspěvek od banditta »

ale ne už i muj kdysi bejvalej.... :sorry:
Golf IIGTD->vr6->Jetta Mk2 minulost->RX-7 FC II a opět Jetta Mk2 vr6 gold coupé

MTX 7-06,Rapid RIC,2x136,Octávia RS,Felicia 1,6cimbu,Fabia

Uživatelský avatar
M.A.R.O. GTi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 17.04.2009 14:31
Bydliště: Karviná

Re: Ukraden černý Golf III VR6 - Karviná 19.10.2011

Příspěvek od M.A.R.O. GTi »

Ukradly jej v Karviné Ráji na ulici Sovova u ZŠ U Lesa, přímo na parkovišti před školou, jeho škoda.

zanedbanedite
Řidič
Řidič
Příspěvky: 98
Registrován: 20.10.2010 14:08

Re: Ukraden černý Golf III VR6 - Karviná 19.10.2011

Příspěvek od zanedbanedite »

sem si pravě řikal páč tam to neustale rubou negři radia atd...staval ještě u domova duchodců ...ti sou ucelou noc v okně tak mě zajmalo kde,dík
G.2 1.3

Odpovědět

Zpět na „Ukradené“