Rada pri kradezi auta a odhlaseni?

no cement

Moderátoři: vwCharlie, KJirka

Odpovědět
Uživatelský avatar
VWgolfGT
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2119
Registrován: 25.09.2007 14:37
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Rada pri kradezi auta a odhlaseni?

Příspěvek od VWgolfGT »

Minuli tyden sem koupil auto ze ho poladim a bude na denni jezdeni do prace,auto sem koupil bez stk a tak,...stalo mi u baraku a cekal nez majitel udela odhlasku a posle mi TP,TP dorazil s odhlaskou na me udella sem si pojistku ale auto ODCIZENO :( takze co ted???samozrejme nahlaseno na policii a nejdriv opletacky ze bez stk stalo na verejne komunikaci atd ale nakonec dobry a co sem se ptal tak pokud je auta na me v odhlasce a bez STK nemuzu to odhlasit(papiry) i kdyz mi po mesici policie da doklad ze se auto nenaslo a ze se vec odklada(pochybuju ze se najde auto) takze co ted??vi nekdo co delat?prece na me nezustanou papiry a nebudu do konce zivota platit pojistku nebo jo?diky za kazde rady

Uživatelský avatar
Rudistdic
Závodník
Závodník
Příspěvky: 606
Registrován: 21.04.2010 20:05
Bydliště: Jiříkov (DC)
Kontaktovat uživatele:

Re: Rada pri kradezi auta a odhlaseni?

Příspěvek od Rudistdic »

VWgolfGT píše:Minuli tyden sem koupil auto ze ho poladim a bude na denni jezdeni do prace,auto sem koupil bez stk a tak,...stalo mi u baraku a cekal nez majitel udela odhlasku a posle mi TP,TP dorazil s odhlaskou na me udella sem si pojistku ale auto ODCIZENO :( takze co ted???samozrejme nahlaseno na policii a nejdriv opletacky ze bez stk stalo na verejne komunikaci atd ale nakonec dobry a co sem se ptal tak pokud je auta na me v odhlasce a bez STK nemuzu to odhlasit(papiry) i kdyz mi po mesici policie da doklad ze se auto nenaslo a ze se vec odklada(pochybuju ze se najde auto) takze co ted??vi nekdo co delat?prece na me nezustanou papiry a nebudu do konce zivota platit pojistku nebo jo?diky za kazde rady
Podle mě pojistku zrušíš normálně..pojišťovně může být u řiti jestli to má TK nebo ne,když to beztak rušíš a auto je fuč..nejlepší bude se zeptat tam kde to máš pojištěný a na dopraváku..
Vento TDic,,turbo K24 (tlak 2bary),,IC,,poštelované čerpadlo,výfuk od turba až po konec 60mm (duplex).. PRODÁNO

Uživatelský avatar
VWgolfGT
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2119
Registrován: 25.09.2007 14:37
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Rada pri kradezi auta a odhlaseni?

Příspěvek od VWgolfGT »

Rudistdic píše:
VWgolfGT píše:Minuli tyden sem koupil auto ze ho poladim a bude na denni jezdeni do prace,auto sem koupil bez stk a tak,...stalo mi u baraku a cekal nez majitel udela odhlasku a posle mi TP,TP dorazil s odhlaskou na me udella sem si pojistku ale auto ODCIZENO :( takze co ted???samozrejme nahlaseno na policii a nejdriv opletacky ze bez stk stalo na verejne komunikaci atd ale nakonec dobry a co sem se ptal tak pokud je auta na me v odhlasce a bez STK nemuzu to odhlasit(papiry) i kdyz mi po mesici policie da doklad ze se auto nenaslo a ze se vec odklada(pochybuju ze se najde auto) takze co ted??vi nekdo co delat?prece na me nezustanou papiry a nebudu do konce zivota platit pojistku nebo jo?diky za kazde rady
Podle mě pojistku zrušíš normálně..pojišťovně může být u řiti jestli to má TK nebo ne,když to beztak rušíš a auto je fuč..nejlepší bude se zeptat tam kde to máš pojištěný a na dopraváku..

pojistka je v pohode tam mi rekli ze staci papir od policie a zrusi to me se jedna o doklady od auta na dopravaku

Uživatelský avatar
Rudistdic
Závodník
Závodník
Příspěvky: 606
Registrován: 21.04.2010 20:05
Bydliště: Jiříkov (DC)
Kontaktovat uživatele:

Re: Rada pri kradezi auta a odhlaseni?

Příspěvek od Rudistdic »

Na dopraváku ti to taky zruší,pokud budeš mít papír,že auto je fuč a papír od pojišťovny o zrušení pojistky,tak by ti to měl zlikvidovat..a pokud by to nešlo,tak se rovnou zeptáš co s tím..ale TK bych vůbec neřešil..
Vento TDic,,turbo K24 (tlak 2bary),,IC,,poštelované čerpadlo,výfuk od turba až po konec 60mm (duplex).. PRODÁNO

avatar
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 04.11.2009 08:27

Re: Rada pri kradezi auta a odhlaseni?

Příspěvek od avatar »

no ukradli mi sko sel sem na dopravdu s papirem od policie je jim to jedno ani sem tam chodit nemusel

protoze nemam znacky od auta tak mi nic neodhlasi nazdar

pojistovna v pohode slo to s papirem od policajtu

sranda bude ze vlasne furt to auto vlasnim a je v databaji na urade takze mi pride papir od sdruzeni pojistovem ze nemam povine ruceni a buou mi chtit naparit penale 70 za kazdej den.

a budu dokazovat ze auto mi ukradli))

celkove je to na h***o bez auta

Uživatelský avatar
Dymák
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2797
Registrován: 02.07.2011 09:22
Bydliště: Praha

Re: Rada pri kradezi auta a odhlaseni?

Příspěvek od Dymák »

To odhlásit nejde (je to pro případ, že by to někdy našli), papíry si nech doma, rozhodně je nevyhazuj a po cca měsíci ti PČR pošle lejstro, že pachatele nenašla a že ze to odkládá. Kancelář pojistitelů jsou moulové a možná tě otravovat budou, ale s tímhle papírem od PČR jim ucpeš hubu
Dlužníci: Recius = 4700,- czk
Objects in the mirror may be looser than they appear
B6 variant PD170
G4 variant PD270 still in progress

Bora variant PD115

Uživatelský avatar
Krieg
Řidič
Řidič
Příspěvky: 137
Registrován: 09.07.2008 12:54
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Re: Rada pri kradezi auta a odhlaseni?

Příspěvek od Krieg »

Díky moc za rady, sice to neni můj topic, ale stalo se mi něco podobného :( Navíc nejsem ani uvedenej ve VTP, mám jen kupní smlouvu a cajti teď ještě řeší, že jsem to na sebe nepřihlásil a další věci s tím spojené.
EX VW GOLF MKII 1.9 mTDI - Johnny's and BADBOYSFAMILY's edition
BMW e32 730i V8 ODCIZENO
BMW e39 528i SilberMetallic

Uživatelský avatar
m-NIC-h
Profík
Profík
Příspěvky: 916
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: in Budweis
Kontaktovat uživatele:

Re: Rada pri kradezi auta a odhlaseni?

Příspěvek od m-NIC-h »

Je to na h***o v tomhle státě aby jsi si celej život schovával kdejakej doklad aby na tebe nic nemohli i kvuli posraný 10ti koruně

Uživatelský avatar
houmr78
Závodník
Závodník
Příspěvky: 678
Registrován: 14.01.2008 18:59
Bydliště: Bílina

Re: Rada pri kradezi auta a odhlaseni?

Příspěvek od houmr78 »

pokud chceš zrušit papíry,když jsou na tebe v odhlášce,tak to bohužel nejde,ale předchozí majitel co je zapsán v techničáku může odhlášku na tebe zrušit a pak vozidlo - v tvém případě už jen papíry trvale vyřadit z evidence na základě protokolu PČR o odcizení vozidla.To samé se týká i když je jen kupní smlouva,jen s tím rozdílem,že se neruší odhláška,jelikož žádná není.

Wolfen
Řidič
Řidič
Příspěvky: 83
Registrován: 11.05.2010 08:30
Bydliště: Sedlčany

Re: Rada pri kradezi auta a odhlaseni?

Příspěvek od Wolfen »

I pokud je auto v odhlášce, tak jej lze zrušit. Já jsem měl podobný problém, koupil jsem komplet pojízdnej přihlášenej vrak kvůli motoru, nepřihlásil jsem ho na sebe a karosérii odvez na vrakáč bez žádnýho papíru. Za rok mi přišel papír že neplatim pojistku, tak jsem rok běhal po úřadech, nakonec jsem musel sesmolit "neexistující" prodejní smlouvu na neexistujícího nového majitele, zaplatil jsem 2000 pokutu za to, že auto nebylo ekologicky zlikvidováno, a auto konečně vyřadily z evidence. Takže pokud auto bylo ukradeno a je o tom sepsán polic. protokol, lze ho vpohodě vyřadit z evidence.
B7 2.0 103kW + B5.5 74kW

Odpovědět

Zpět na „Ukradené“