Ukradena modrá Bora TDI - Kopřivnice okr. Nový Jičín 16.12.2012

no cement

Moderátoři: vwCharlie, KJirka

Havaj
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 25.08.2011 09:36

Re: Ukradena modrá Bora TDI - Kopřivnice okr. Nový Jičín 16.12.2012

Příspěvek od Havaj »

No to je možné, ale zkusit se má všechno. Navíc dle zkušeností Poláků, se takto podařilo vrátit každé třetí starší odcizené auto! Byť nikdo nebyl dopaden...

okružák
Řidič
Řidič
Příspěvky: 66
Registrován: 10.03.2012 22:20
Bydliště: Příbor

Re: Ukradena modrá Bora TDI - Kopřivnice okr. Nový Jičín 16.12.2012

Příspěvek od okružák »

Hej to ja fakt hnus zaplatit 2x za něco co je tvoje, ale chápu tuto úvahu zoufalého majitele...kdo nezažil osobně, nepochopí. Nic se neděje, žádné ifno od policie nebo jiné indicie??

Uživatelský avatar
lanasxxx
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1252
Registrován: 09.10.2011 20:34
Bydliště: Teplice

Ukradena modrá Bora TDI - Kopřivnice okr. Nový Jičín 16.12.2012

Příspěvek od lanasxxx »

Nastiv mistni prekupnicky co jedou v nahradnich dilech...a dej jim nuz na krk!

Havaj
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 25.08.2011 09:36

Re: Ukradena modrá Bora TDI - Kopřivnice okr. Nový Jičín 16.12.2012

Příspěvek od Havaj »

Od PČR došel jen dopis, že šetření stále probíhá. Takže nic :)
Mno kukal jsem po náhradních dílech v okolí, ale myslím si, že nejsou tak hloupí aby mi náhradní díly prodávali pod nosem. Spíš si myslím, že to auto šlo na východ... I když kdo ví.

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9064
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: Ukradena modrá Bora TDI - Kopřivnice okr. Nový Jičín 16.12.2012

Příspěvek od 11mAjA11 »

Já tipiju PL, okolí Jasienice...
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

Havaj
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 25.08.2011 09:36

Re: Ukradena modrá Bora TDI - Kopřivnice okr. Nový Jičín 16.12.2012

Příspěvek od Havaj »

Dneska v Kopru čapli dva kluky (17 let z Frýdku-Místku a 18 let Kopřivnice) jak ujížděli s ukradenou dodávkou. Prej toho mají na svědomí hodně. Jsem zvědav, jestli se něco ukáže...

okružák
Řidič
Řidič
Příspěvky: 66
Registrován: 10.03.2012 22:20
Bydliště: Příbor

Re: Ukradena modrá Bora TDI - Kopřivnice okr. Nový Jičín 16.12.2012

Příspěvek od okružák »

Je to stejně nátura čorovat auta a nemít strach, že tě vyberou benga když se proháníš se šroubovákem ve spínačce bez papíru...snad kápnou božskou a začne se něco dít! Přál bych ti ať se ta Borka vrátí v celku. Ty nenechyvé zmetky bych zadřel v lochu na pěkně dlouho a makat by mseli, až by byli černí...jestli tedy nejsou černí už teď :roll: Osobně na cajtech nikoho neznám, takže bližší info asi neseženu o té povedené zmrdí dvojici, ale zajímalo by mě jak se věci pohnou.

Uživatelský avatar
crashik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 113
Registrován: 23.11.2012 16:31
Bydliště: Okres Nový Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukradena modrá Bora TDI - Kopřivnice okr. Nový Jičín 16.12.2012

Příspěvek od crashik »

A doprd. Taky jsem z Kopru a minulý rok mi vykradli auto.Škoda =skoro 100 000tis ... a výsledek? Myslím si že to tak dopadne i u Tebe a po dvou měsících nebo měsíci (teď si nejsem jistý) Ti příjde oznámení ,že je to odloženo protože se nenašel pachatel .Začiná to tady u nás být pěkně hnusné ...
Přeji ať si jedním z toho mála co se jim auto vrátí v pořádku.Mi už bohužel věci nikdo nevrátí. Hodně štěstí při pátrání.

Jo tu Tvoji Boru si pamatuju: stávala na severu na parkovišti kolmo k hlavní (byla tam u baráku telefonní budka - nevím jestli tam ještě je ,už tam nebydlím)
Ford Galaxy 1997 1.9TDi 66kW WGR AHU
VW Sharan 1999 1,9TDi 81kW AFN - Bouráno a prodáno

Havaj
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 25.08.2011 09:36

Re: Ukradena modrá Bora TDI - Kopřivnice okr. Nový Jičín 16.12.2012

Příspěvek od Havaj »

Zdravím. Jj, příšel dopis po měsíci a půl, že odloženo pro nedostatek důkazů. Takže naše Policie pracuje furt stejně, hlavně že mají milion kamer všude... ale to by se někdo musel na ty záznamy kouknout a to by stálo hodně času. Když jsem se jich na to zeptal, tak se nedívali, bo prej to má špatné rozlišení :D Škoda slov... Nicméně to zkusím ještě teď znovu otevřít v souvislosti s chycením těch dvou mladých trotlů. Když už nic, tak je trošku pohoním :) A pošlu je do Polska, bo jsem objevil na jedné stránce buď můj díl nebo moje auto.. je to foceno tak, že to nejde poznat, tak ještě uvidím. Každopádně dám vědět.

Jj, u té budky jsem občas také stával na severu. Je to smutné, ale Kopr se mi nikdy nelíbil a líbit asi nebude :/

Havaj
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 25.08.2011 09:36

Re: Ukradena modrá Bora TDI - Kopřivnice okr. Nový Jičín 16.12.2012

Příspěvek od Havaj »

Jen doplním, že ze severní Moravy byl dopaden gang (zřejmě 3 lidí) v průběhu min. roku, někdy kolem června. Přesně na rok a den zmizení auta jsem dostal od Policie ČR vyjádření, že mám jit přezkoumat spis a když tak doplnit co chybí. Více uveřejním až po přezkoumání spisu. Nicméně auto se už nenašlo a zřejmě i soudit se o náhradu bude zbytečné. Má někdo podobné zkušenosti, budu muset sepsat s právníkem žádost o náhradu a požádat soudního znalce o nacenění vozu v době krádeže? Prej to není automaticky... :/

Uživatelský avatar
philiph
Člen klubu
Příspěvky: 211
Registrován: 24.08.2012 12:48
Bydliště: Brno <-> Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukradena modrá Bora TDI - Kopřivnice okr. Nový Jičín 16.12.2012

Příspěvek od philiph »

já jen k těm kamerám. ono je sice všude kamer jak nasráno, ale takových 80% není záznamových. prostě nenahrávají na pásku ani nikam na disk ale jen prostě monitorují a musí tam sedět policajt. kterej si v noci stejně v tom pohodlným křesle zdřímne a na monitoring z vysoka prdí.
VW Golf mk1 2.8VR6 | VW Scirocco III 1.4TSI 118kW

www.pulchert.finance | www.baconking.cz

Munez
Profík
Profík
Příspěvky: 1046
Registrován: 17.05.2009 18:53

Re: Ukradena modrá Bora TDI - Kopřivnice okr. Nový Jičín 16.12.2012

Příspěvek od Munez »

ja mam zkusenosti s kamerama,ze policie nema zajem neco resit a po slusnem optani jeste zacnou nadavat.nedavno bratrovi nekdo rozbil zulovou kostkou celni sklo a auto bylo primo pod kamerama.cena byla vycislena pod 5 tisic,tak se o to nikdo nezajimal,protoze do skody se nepocita prace,ale jenom material.nikdo na nic neprisel a cela policie i s kamerama je k nicemu!maji nechut neco resit
Seat Alhambra 2.0 TDi BRT rok 2006

Franciktdi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 77
Registrován: 08.12.2012 21:29

Re: Ukradena modrá Bora TDI - Kopřivnice okr. Nový Jičín 16.12.2012

Příspěvek od Franciktdi »

videli jste nekdy takovy zaznam z kameroveho systemu ve meste? nepoznate ani auto, natoz osobu a uz vebec ne oblicej....

vse je dano tim, ze kdyz vam nekdo to auto ukradne, tak dostane podminku, potom jde ukradne dalsich X, treba se chytne a ono znova podminka, nebo 3 mesice do krimu, pak ho pustej a co bude delat, to co umi, a je to furt dokola, nizky tresty, proste je to zacarovanej kruh

Odpovědět

Zpět na „Ukradené“