LED DRL z Passat B5.5 ve stylu S6

no cement

Moderátoři: vwCharlie, KJirka

Odpovědět
jan4motion
Řidič
Řidič
Příspěvky: 182
Registrován: 24.05.2012 21:20

LED DRL z Passat B5.5 ve stylu S6

Příspěvek od jan4motion »

Mezi 17:00 14.2. a 7:00 15.2. na sídlišti v Olomouci - Jílová nějaký chudák vytrhl z Passata obě mřížky u mlhovek. V každé mřížce byla jedna sada LED DRL s homologací - namontované vedle sebe (celkem 16 LED v řadě), aby tvořily pás ve stylu DRL z S6 = dohromady dvě sady světel. Teď o víkendu jsem světla pracně přizpůsoboval, aby se to tam vlezlo, sedlo přesně...lepil jsem je, nastříkal, aby to vypadalo k světu. Proto bych chtěl vzkázat tomu chudáčkovi, ať příště aspoň schová dráty a nenechává je viset na zem. Bez modulu, který si neměl jak vzít jsou mu k ho*nu a doufám, že mu shoří. Celková škoda není zanedbatelná, ale je tak-tak na hranici přestupku/trestného činu...nepředpokládám, že ty světla někdo, kdo si to přečte, uvidí, ale kdyby náhodou, odměna pro nálezce je jistá!

Vypadalo to jako na obrázku - jen ty diody byly menší a "nahustěj" osazené - 16ks na každé straně. A pod LEDkama byl otvor na mlhovku.
Obrázek
Passat B5.5 2.3 V5 136kw 4motion Highline + Phoenix 17" + Prins VSI
ObrázekLPG

Uživatelský avatar
Dymák
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2797
Registrován: 02.07.2011 09:22
Bydliště: Praha

Re: LED DRL z Passat B5.5 ve stylu S6

Příspěvek od Dymák »

a nejhorší je, že to nejspíš někdo bude chtít použít na svýho passata....
vzhledem k tomu, je jsou to prakticky jedinečný exempláře, tak máš dost velkou šanci je někde objevit (pokud to někdo nevyhodí do popelnice, až zjistí, že samotný jsou mu nanic)
Dlužníci: Recius = 4700,- czk
Objects in the mirror may be looser than they appear
B6 variant PD170
G4 variant PD270 still in progress

Bora variant PD115

jan4motion
Řidič
Řidič
Příspěvky: 182
Registrován: 24.05.2012 21:20

Re: LED DRL z Passat B5.5 ve stylu S6

Příspěvek od jan4motion »

Přesně tak! Asi se občas mrknu po bazoši a sbazaru. Kdyby se to snažil prodat na internetu, tak ho snad najdu. Fascinuje mě ta rychlost - teprve čtvrtý den to tady mám, z toho 2 dny to auto stálo, jinak bylo pryč a už jsou světla fuč...Ale tipoval bych to, že to vzala nějaká socka a za pár stovek (možná ani to ne) prodá v zastavárně a hned půjde vzít pár krabicáků a tuzemáka do nejbližší večerky. Tak jak to vzal nemá šanci to použít, protože elektrika k tomu je specifická, rozdělat je nerozdělá (a pokud ano, tak už mu svítit nebudou) a celkově vzhled tak nápadný, že si moc nepomohl...je to smutné, ale jsem nakonec docela rád, že auto zůstalo. Mohl jsem najít jen světla a auto ne, no.
Passat B5.5 2.3 V5 136kw 4motion Highline + Phoenix 17" + Prins VSI
ObrázekLPG

Odpovědět

Zpět na „Ukradené“