KRADEZ PASSATA cerny,kuze,Automat

no cement

Moderátoři: vwCharlie, KJirka

Uživatelský avatar
RomeoMontek
Pilot
Pilot
Příspěvky: 894
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prague/skoro Karlštejn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RomeoMontek »

Jako ale pojistka jen proti krádeži+živel+vandalismus zas taková raketa není..na passata to může být 5-6000Kč ročně včetně skla a připojištění lidí uvnitř! Takže si nepojistit pomalu nejkradenější auto je v ČR zhůvěřilost...je otázka jestli větší než nechat klíče v servisu na háčku a ne v trezoru...

Každej ti přeje aby se auto našlo, já ti to nepřeju,protože kamošovi našli auto,zjistilo se,že v něm byl spáchanej zločin,auto1,5roku stálo na policejním dvoře a v jakým stavu se vrátilo to snad jako už never! takže ti spíše přeju aby jsi dostal zaplacenou adekvátní částku k autu...
Mám se rád, a proto jezdím pomalu....

What is penis? -) PEN with Injection System

羅密歐蒙塔古 (čajna klan)

Uživatelský avatar
radekVW
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 316
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Veřovice-Novy Jicin-RpR-PRAHA 6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radekVW »

Nove informace:na cinu se podileli 2lide,kteri museli vzit velky kamen aby rozbili to plastove okno,zanechali nejake otisky,a jsou vytypovani 4 lide kteri se vte dobe kdy jsem mel passata na opravu,pohybovali v te kancelari,byli to nejaci znami od servisaka..Passat hranice nepresel,mel by byt nekde v R.p.R.(misto cinu)..tak aspon nejke pozitivni informace..
O dalsi prubeh vas budu informovat...
Rid at jedes lip,myslel jsem rid jako rid ,ne rit jako rit!!!
Obrázek

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

radekVW píše:Nove informace:na cinu se podileli 2lide,kteri museli vzit velky kamen aby rozbili to plastove okno,zanechali nejake otisky,a jsou vytypovani 4 lide kteri se vte dobe kdy jsem mel passata na opravu,pohybovali v te kancelari,byli to nejaci znami od servisaka..Passat hranice nepresel,mel by byt nekde v R.p.R.(misto cinu)..tak aspon nejke pozitivni informace..
O dalsi prubeh vas budu informovat...
tak to jsou dobrý zprávy, alespoň malá jiskra naděje. Ještě aby byl nepoškozený a jsi dítě štěstěny :D

Uživatelský avatar
SakoVerife
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2011
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: NoveVeseli/ZdarnadSazavou/Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SakoVerife »

DMS píše:
radekVW píše:Nove informace:na cinu se podileli 2lide,kteri museli vzit velky kamen aby rozbili to plastove okno,zanechali nejake otisky,a jsou vytypovani 4 lide kteri se vte dobe kdy jsem mel passata na opravu,pohybovali v te kancelari,byli to nejaci znami od servisaka..Passat hranice nepresel,mel by byt nekde v R.p.R.(misto cinu)..tak aspon nejke pozitivni informace..
O dalsi prubeh vas budu informovat...
tak to jsou dobrý zprávy, alespoň malá jiskra naděje. Ještě aby byl nepoškozený a jsi dítě štěstěny :D
poskozeni je sice nemile ale hlavne aby se nasel (nebyl treba rozrezanej atd) Budes vedet kdo to ukradl a to je dobra informace. :evil:

Uživatelský avatar
Mirinda
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4386
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mirinda »

radekVW píše:Nove informace:na cinu se podileli 2lide,kteri museli vzit velky kamen aby rozbili to plastove okno,zanechali nejake otisky,a jsou vytypovani 4 lide kteri se vte dobe kdy jsem mel passata na opravu,pohybovali v te kancelari,byli to nejaci znami od servisaka..Passat hranice nepresel,mel by byt nekde v R.p.R.(misto cinu)..tak aspon nejke pozitivni informace..
O dalsi prubeh vas budu informovat...
Tak to je moc dobrá zpráva.....snad to dobře dopadne...hned jak bude něco nového tak dej vědět :wink:
Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)

Uživatelský avatar
Vecernicek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4285
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vecernicek »

jsem říkal někdo v servisu 8)

Uživatelský avatar
Ogy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 492
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lysá nad Labem a Slaný
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ogy »

hned to dostava jinej rozmer, tak jen vic dobrych zprav..
už jste to viděli ?...... http://www.ogy.cz/" target="_blank

Uživatelský avatar
vally_ny
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1922
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vally_ny »

není nad to mít svého známého servicemana a vědět,že autí bude v pořádku.
Obrázek

Uživatelský avatar
Ogy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 492
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lysá nad Labem a Slaný
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ogy »

vally_ny píše:není nad to mít svého známého servicemana a vědět,že autí bude v pořádku.
presne tak :wink:
už jste to viděli ?...... http://www.ogy.cz/" target="_blank

Uživatelský avatar
radekVW
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 316
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Veřovice-Novy Jicin-RpR-PRAHA 6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radekVW »

vally_ny píše:není nad to mít svého známého servicemana a vědět,že autí bude v pořádku.
To byl muj dobrej znamej,ale kdo to mohl tusit :cry2: :cry2:
Rid at jedes lip,myslel jsem rid jako rid ,ne rit jako rit!!!
Obrázek

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

radekVW píše:
vally_ny píše:není nad to mít svého známého servicemana a vědět,že autí bude v pořádku.
To byl muj dobrej znamej,ale kdo to mohl tusit :cry2: :cry2:
jel v tom taky ? To je na bli*í.. :x

Uživatelský avatar
radekVW
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 316
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Veřovice-Novy Jicin-RpR-PRAHA 6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radekVW »

Ne nejel,urcite v tom nejel,ale VALLY chtel asi rict,ze kdyz si dava opravovat auto tak jen k dobremu kamaradovi,at mu ho neukradou...tak jsem psal ze to je taky muj dobrej kamarad ale kdo mohl tusit ze mi ho ukradou..vzyd on porad nejake passaty..
Rid at jedes lip,myslel jsem rid jako rid ,ne rit jako rit!!!
Obrázek

Uživatelský avatar
Trebor
Řidič
Řidič
Příspěvky: 142
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trebor »

Taky se pridavam s politovanim a doopravdy preji, at to ma pro tebe stasny konec :!:

Jinak si taky neumim predstavit, ze by toho myho ukradli :roll:

ja bych vubec fakt za kradeze atd. sekal ruce :!: :!: :!: :evil: :evil: :evil:

(vzdycky jsem mel rad, kdyz moje auto pekne vypadalo, at to byla S120 nebo Passat, ale zivot me naucil, kor v Praze, ze veci do auta jeste ano, ale davat veci z venku auta NE = driv nebo pozdeji se mi to vzdy ztratilo (dokonce mi ukradli i cepicky z ventilku-takovy ve tvaru lebky)) :( :cry:

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

včera známý říkal, že jednomu u nich ukradli Octávku, měla prý alarm, zamykání pedálu, construct a stála 4 m. před barákem majitele :evil:

Uživatelský avatar
Kempes
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: stará dobrá Ostravwa :)

Příspěvek od Kempes »

DMS píše:včera známý říkal, že jednomu u nich ukradli Octávku, měla prý alarm, zamykání pedálu, construct a stála 4 m. před barákem majitele :evil:
bych chtěl widět Octu za 4 mega :lol: :lol: :lol:

Odpovědět

Zpět na „Ukradené“