Pomoc ukradená Bora. Dám Odměnu 10.000,-kč.

no cement

Moderátoři: vwCharlie, KJirka

Uživatelský avatar
Achy28
Řidič
Řidič
Příspěvky: 122
Registrován: 02.02.2013 22:18
Bydliště: Chomutov

Re: Pomoc ukradená Bora. Dám Odměnu 10.000,-kč.

Příspěvek od Achy28 »

[q
Jednim slovem ....z*rdi!!!!!!!!![/quote]
To já kdybych našel toho zmrda tak už ho nikdo nenajde.[/quote]


nevim no ja vědět ze se auto pohybuje po děíně tak si ho tam jedu najit protoze kdyz ti to reknu z vlastni zkusenosti tak na co čekas az ti ho rozeberou a rozprodaj??? pak uz ho nenajdes da strikne blatnik jiny kola atd a uz ji krom tebe nikdo nepozna a vyresit jiny papiry nebude asi taky problem.Promin ze ti to takhle pisu ale je to tak tak nevahej a jed maximalne si udelas vylet.drzim palce :good:

Uživatelský avatar
alesek22
Člen klubu
Příspěvky: 2096
Registrován: 11.08.2008 23:56
Bydliště: Miletín VW

Re: Pomoc ukradená Bora. Dám Odměnu 10.000,-kč.

Příspěvek od alesek22 »

Achy28 píše:[q
Jednim slovem ....z*rdi!!!!!!!!!
To já kdybych našel toho zmrda tak už ho nikdo nenajde.[/quote]


nevim no ja vědět ze se auto pohybuje po děíně tak si ho tam jedu najit protoze kdyz ti to reknu z vlastni zkusenosti tak na co čekas az ti ho rozeberou a rozprodaj??? pak uz ho nenajdes da strikne blatnik jiny kola atd a uz ji krom tebe nikdo nepozna a vyresit jiny papiry nebude asi taky problem.Promin ze ti to takhle pisu ale je to tak tak nevahej a jed maximalne si udelas vylet.drzim palce :good:[/quote]
Hmmmm v pátek jsem najel přes 800km a nic.

Uživatelský avatar
steve
Člen klubu
Příspěvky: 5204
Registrován: 11.11.2007 08:36
Bydliště: Beroun TEL-777 344 790,tel-602 344 790
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoc ukradená Bora. Dám Odměnu 10.000,-kč.

Příspěvek od steve »

Obvolej taxislužby, taxikaři uměj hledat a když řekneš odměna 10tiskč tak se přetrhnou :wink: to je moje rada, ja jsem takhle jedno svoje auto našel, jestli byla viděna v Dečině a okoli tak zkus Děčinaky, Usti,Teplice, za pokus to stoji :wink:
CHCEŠ AUTOFOLIE?
tel přimo na mě- 602344790 stranky- http://www.autofolie-alter.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
montaže autofolií-tel 723 14 14 14-(17let),autoservis koncern(22let),supervag,diag.Delphi,plněni a čištěni klima

Uživatelský avatar
alesek22
Člen klubu
Příspěvky: 2096
Registrován: 11.08.2008 23:56
Bydliště: Miletín VW

Re: Pomoc ukradená Bora. Dám Odměnu 10.000,-kč.

Příspěvek od alesek22 »

steve píše:Obvolej taxislužby, taxikaři uměj hledat a když řekneš odměna 10tiskč tak se přetrhnou :wink: to je moje rada, ja jsem takhle jedno svoje auto našel, jestli byla viděna v Dečině a okoli tak zkus Děčinaky, Usti,Teplice, za pokus to stoji :wink:
Zítra pohledám telefoní čísla a jdu na to.Díkásek
6.7 byla viděna v Opatovci nad Labem okolo 1.00 ráno a jela směrem na Prahu.Dneska jsme to objížděly a nic.

jirkaR
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1963
Registrován: 01.05.2009 05:36
Bydliště: Pardubice

Re: Pomoc ukradená Bora. Dám Odměnu 10.000,-kč.

Příspěvek od jirkaR »

sakra to už je nějaký divný jak někdo by mohl bejt tak tupej a jezdit s červeným předním blatníkem ,mě příjde že ten co v tom jezdí bude někdo co naletěl nějakýmu šmejdovi
tak ho hnedka nebij

jinak že by nepotkal žádnou hlídku policie ,vždyt tohle auto je dost nápadný

přeji brzké nalezení
1,9 tdi 81KW B5 nyní už B5.5 :D
Obrázek

Uživatelský avatar
charlie77
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1333
Registrován: 27.12.2009 16:16
Bydliště: okres TC
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoc ukradená Bora. Dám Odměnu 10.000,-kč.

Příspěvek od charlie77 »

Me se pokouseli ukrast moji boru ze soboty na nedeli. Vylozene si sel nekdo pro auto, vsechny veci zustaly uvnitr. Ale nastesti se jim to nepovedlo. A na policajtech jsem musel podepsat papir, ze kdyby ho nahodou vypatrali, tak nesmim nikde zverejnit jeho jmeno pod pokutou 5milionu? Si delaj u nas pr**l ne? Ja ho potkat, tak ho povesim za koule do pruvanu! Jinak snad se tvoje Bora najde! Drzim palce.........

Uživatelský avatar
steve
Člen klubu
Příspěvky: 5204
Registrován: 11.11.2007 08:36
Bydliště: Beroun TEL-777 344 790,tel-602 344 790
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoc ukradená Bora. Dám Odměnu 10.000,-kč.

Příspěvek od steve »

A nebo ma někdo bouranou Boru a shani dily :wink:
CHCEŠ AUTOFOLIE?
tel přimo na mě- 602344790 stranky- http://www.autofolie-alter.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
montaže autofolií-tel 723 14 14 14-(17let),autoservis koncern(22let),supervag,diag.Delphi,plněni a čištěni klima

Uživatelský avatar
charlie77
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1333
Registrován: 27.12.2009 16:16
Bydliště: okres TC
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoc ukradená Bora. Dám Odměnu 10.000,-kč.

Příspěvek od charlie77 »

Je to mozny.... Stejny barvy.. Ale to by ta jedna nejezdila všude možně, ne?

Uživatelský avatar
Nalim
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1653
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa

Re: Pomoc ukradená Bora. Dám Odměnu 10.000,-kč.

Příspěvek od Nalim »

Drzim palce at se najde

Uživatelský avatar
hasmen
Člen klubu
Příspěvky: 962
Registrován: 24.02.2011 22:49
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Pomoc ukradená Bora. Dám Odměnu 10.000,-kč.

Příspěvek od hasmen »

Koukám na tu fotku od pumpy... auto je na jinejch značkách,nepátral jsi u policajtů,jestli nejsou kradený?Nebo to novej "majitel" od čórkařů koupil a normálně přihlásil?Je to vůbec ta tvoje Bora,není to třeba náhoda,že někdo měnil stejnou barvu blatníku?
To by těch náhod bylo asi už moc... V každém případě držím palce,ať se ti vrátí :good:

Uživatelský avatar
alesek22
Člen klubu
Příspěvky: 2096
Registrován: 11.08.2008 23:56
Bydliště: Miletín VW

Re: Pomoc ukradená Bora. Dám Odměnu 10.000,-kč.

Příspěvek od alesek22 »

hasmen píše:Koukám na tu fotku od pumpy... auto je na jinejch značkách,nepátral jsi u policajtů,jestli nejsou kradený?Nebo to novej "majitel" od čórkařů koupil a normálně přihlásil?Je to vůbec ta tvoje Bora,není to třeba náhoda,že někdo měnil stejnou barvu blatníku?
To by těch náhod bylo asi už moc... V každém případě držím palce,ať se ti vrátí :good:
Nene stará SPZ byla Ustecká a nová Hradecká,ta SPZ na pompě je ta co tam má být.

Odpovědět

Zpět na „Ukradené“