(Skoro)Krádež VW Golf IV

no cement

Moderátoři: vwCharlie, KJirka

Odpovědět
Uživatelský avatar
paprika44
Řidič
Řidič
Příspěvky: 159
Registrován: 16.09.2012 21:08

(Skoro)Krádež VW Golf IV

Příspěvek od paprika44 »

Chlapy, dávejte si pozor na svoje miláčky v okolí Karviné. Dnes ráno když jsem měl jet do práce, přijdu k autu a obě okýnka sklopené, vložka zámku spolujezdce vyštípnutá, vložka spínačky i s čipem co čte imobilizér vyštípnutá. Ten hajzl nakonec neodjel, jelikož nepřelomil imobilizér. Teď jsme vymysleli jinou ochranu.
Už je to 2 Golf z našeho okolí. Jsou to hajzlové co na to říct fakt, když už i auto z roku 98 chce někdo ukrást ....
Prál by jsem si, aby mi policie vyníka chytila a pustila ho semnou na pár minut do klece.....
Golf IV 1.4 16v AHW r.v. 98/99 modrá metla ---- Brzdy Brembo MAX, Sport. volant Top Drive Victor, Simota sportovní sání, Cesam Sport 205/45 R16, sportovní pružiny 35/25mm

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9064
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: (Skoro)Krádež VW Golf IV

Příspěvek od 11mAjA11 »

Máti chtěli před 3 týdnama v HAvířově u Severky odjet s Fóbii I totál socka oklepaná, vylomený nefunkční zámek spolujezdce, vylomená spínačka, pošramocený snímač immo, naštěstí měli Construct ( ten chtěl ten ocas snad odvrtat - což mu nešlo ) takže naštěstí neodjel - poškodili ho tak že nešel odemknout a zůstala tam prostě zamčená zpátečka, ale ti hajzlové odvrtali nádrž a vybrali benzín..

Byli to nějací amatéři, páč my to pak se švagrem odváželi na servis a normálně sme odjeli po ose..

Hnus co se děje..

:roll: :roll: :roll: :roll:
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

Odpovědět

Zpět na „Ukradené“