Ukradena fotovýbava - Panenský Týnec

no cement

Moderátoři: vwCharlie, KJirka

Odpovědět
Uživatelský avatar
BigBang
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 6909
Registrován: 11.12.2009 16:39
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Ukradena fotovýbava - Panenský Týnec

Příspěvek od BigBang »

Kamarádovi ukradli fotovýbavu z auta. Pro klíče si došli do chatky :baseball:
Chtěl bych poprosit o velikou laskavost vás, vaše známé nebo kamarády při pomoci... Jelikož se zde mezi námi vyskytují stále bídní lidé, chci si z někým popovídat z očí do podrážky....

V neděli mi v průběhu noci byla v kempu v Žerotíně u Panenského Týnce odcizena má foto-výbava:

- Canon EOS 1100D + baterry grip Apature
- Canon 17-55mm f/4-5,6 IS II
- Canon 50 f/1,8
- Tamron 70-300 f/4-5,6 (s nálepkami formula student hungary
a TU brno racing na sluneční cloně)
- Samyang fish-eye 8 f/3,5 s bajonetem Nikon F a redukcí (na krytce čočky nálepka
mongoose)
- bambilion přislušenství v brašně LowePro
- Nokia Lumia 930 Black (poznávací znamení kovové pilinky v reproduktoru)

Ani jedna z výše popsaných věcí nenese známky poškození či nějakého neslušnějšího zacházení

Pokud by někdo o k*ndě, která má tohle v povaze dělat věděl, prosím o zaslání infa buď do SZ, na tel. 776 781 113 (během dneška budu online) nebo rovnou na 158, číslo spisu dodám dnes později, nemám ho aktuálně u sebe... Nebo pokud by někdo třeba šel okolo zastavárny (či nějakého mobil bazaru) ve slaném, lounech, mostě nebo klidně v praze a vzpomněl jsi na mě, poprosil bych o otázku: "sháním novou zrcadlovku/lumii 930, nemáte něco?"... V případě pomoci k nalezení nalezení mé výbavy (telefon asi vem čert, foťák je moje láska) jsem ochoten poskytnout nějakou odměnu... V případě nalezení osoby přenechám s radostí první ránu...
Díky, případné info směřujte spíše na zmíněný telefon ;)
Hliník
Mulťák v nouzi
Wartburg 353 Tourist

ex: Golf III variant 1.4 1995 - šel do světa; !RIP!: Sharan 1.9 TDI PD 85kW 2001 sociál s koženym volantem, Polo 86c 2f 1.3 40kW 1992

Detailing Club

Odpovědět

Zpět na „Ukradené“