Ukradena Bora - České Budějovice 1.3.08

no cement

Moderátoři: vwCharlie, KJirka

jirka m
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 26.09.2007 15:45

Re: VW bora

Příspěvek od jirka m »

tak uz je to pres mesic a stale nic, s autem jsem se uz rozloucil a pristup PČR je vazne pravzlastni... :evil:

Uživatelský avatar
Stepix
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1726
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: C.Budejovice
Kontaktovat uživatele:

Re: VW bora

Příspěvek od Stepix »

můžu se jen zeptat, kde konkrétně v ČB to auto zmizelo? podle fotek baráčku za autíkem tipuju Borek, Dobrá Voda, Mladý?

jirka m
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 26.09.2007 15:45

Re: VW bora

Příspěvek od jirka m »

bylo to v nemanicich, vsichni se tam zname, ty co to kradli museli byt hodne orazeny, protoze kazdy v ulici vedel, ze je to moje auto. ale uz jsem se poucil, auto jedine v garazi

Uživatelský avatar
VWgolfGT
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2119
Registrován: 25.09.2007 14:37
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: VW bora

Příspěvek od VWgolfGT »

nemel si na zadnich svetlech takovy plastovy kryty cerny?takovy ramecky?

pittbull
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 409
Registrován: 16.01.2008 14:36
Bydliště: Jihlava

Re: VW bora

Příspěvek od pittbull »

jirka m píše:ukradena v noci na 1 brezna pred barakem v ceskych budejovicich....

mod. edit: kdyby byla zahlednuta volat 777670444
Vítej do klubu mě Boru vzali z 2 na 3.ledna v Jihlavě
Patral jsem ale ikdyž znám ne-česky mluvící "lidi" tak vůdec nic žádná stopa prostě nic!
Ale Policie má někoho a zatim to neuzavřeli! Tak snad!!
Takže si zjisti jak máš postavenou pojistku za jakých podmínek ti to vyplatí!!
Hodně štěstí v hledání
Přílohy
bora.jpg

Uživatelský avatar
mitulinka
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 03.03.2008 22:03
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: VW bora

Příspěvek od mitulinka »

Tak jsme se dozvěděli, že zatčení 4 zloději aut někdy před 14 dny zřejmě měli na svědomí právě tuto Boru, kéž by to byla pravda a mohli jsme se aspoň jít podívat na soud a kdyby aspoň to malilililinkatý štěstí bylo a dokázali, že ukradli Boru a dali jim to k náhradě....ale moc tomu nevěřím...ale naděje umírá poslední viď? 8) :wink:

Uživatelský avatar
Stepix
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1726
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: C.Budejovice
Kontaktovat uživatele:

Re: VW bora

Příspěvek od Stepix »

mitulinka píše:Tak jsme se dozvěděli, že zatčení 4 zloději aut někdy před 14 dny zřejmě měli na svědomí právě tuto Boru, kéž by to byla pravda a mohli jsme se aspoň jít podívat na soud a kdyby aspoň to malilililinkatý štěstí bylo a dokázali, že ukradli Boru a dali jim to k náhradě....ale moc tomu nevěřím...ale naděje umírá poslední viď? 8) :wink:
tak aspon jedna trosku pozitivni informace, ted jde o to, jestli je budou stihat na svobode, nebo ne... aby to nedopadlo jako se zlodejickem z nasi chaty, ktery je proste k nezastizeni :-D kdyz to vezmu zpet, tak ale bohuzel i kdyz jim to prokazou, tak Vam auto, nebo penize uz nejspis nikdo nevrati, ale ten pocit za dostiucineni, ze si aspon pacholek pujde drepnout muze bejt krasnej :wink:

Uživatelský avatar
Stepix
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1726
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: C.Budejovice
Kontaktovat uživatele:

Re: VW bora

Příspěvek od Stepix »

ahoj, pisu sem, ze mam zatim cerstvou informaci. Ted jsem v jedny mistni hospode na baru mluvil s typkem. Potkali jsme se tam nahodne, neznam ho. Dostali jsme se k vw a odcizovani. Predhodil jsem tvou Boru, ten clovek rika mluv, rikam tmava bora v kombajnu, a on, z borku, paprskovy elektrony asi za dvacku a tak dale... rikam jo. A on, vim kdo ji lohnul, byla kradena na zakazku, auto je prej porad v celku, ale prej v zivote se k nemu uz nedostanes :( Kdyz jsem mu navrhnul nemalou financni odmenu, za informace vedeni k nalezeni. Poslal me tezce do pr**le, s tim, ze lidi, ktery to ukradli jsou v mafii a nechce skoncit s kulkou v hlave a odesel... vim, ze je to zprava nemila, me to stve o to vic, ze ti to musim psat zrovna takhle. Ver mi, ze kdyby to jakymkoliv zpusobem slo, tak udelam cokoliv, aby se nasla!! Ale tohle se udalo tak rychle, ze jsem nestacil ani poradne reagovat a pritom jsem byl tak blizko. Fakt promin :(

Uživatelský avatar
Bitvi
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2096
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: VW bora

Příspěvek od Bitvi »

Stepix
Tak to je k nasr.ní,když je člověk tak blízko a nic :(
Obrázek

jirka m
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 26.09.2007 15:45

Re: VW bora

Příspěvek od jirka m »

Ahoj, je sice fajn alespon slyset, ze auto je stale v celku, ale uz budu opatrny s tim udelat si auto o trochu hezci nez je normalni seriovka, kdyby ta ma bora vypadala stejne jako dvacet takovych co jezdi po budejcich tak ji mam jeste dneska :x , skoda jen, ze jsi z neho nevymacknul vice, zajimalo by me, jestli je vubec v tomhle state a tak.., ale presto dekuju Jirka

Uživatelský avatar
g*o*l*f*
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 291
Registrován: 19.02.2008 13:50
Bydliště: skoro Brno :-)

Re: VW bora

Příspěvek od g*o*l*f* »

Nechci šťourat a nikoho naštvat, ale s těmi názory na policii to trochu přeháníte. Není to tak jednoduchý, jak to vypadá. Kolikrát tyhle krádeže, které jsou připravené a dopředu vytipované jedou rychleji, než vy zavoláte na policii. Poté rozděláno, přestříkáno......třeba i poté složeno, ale jinde. A stopy??? Není to jako když vám vykradou barák, kde se dá zjišťovat nebo spáchané podvody. Komu auto najdou je uctívá a komu ne, tak říká, že jsou neschopní, ale sami zmůžeme taky houby.
Vidět někoho, jak mi krade auto, tak asi skončím v base, protože bych ho jistojistě zabil. Jinak je mi to samozřejmě také velice líto, vypadá moc hezky a přeji ať se najde.... jsou to zm*di

Uživatelský avatar
mitulinka
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 03.03.2008 22:03
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: VW bora

Příspěvek od mitulinka »

Myslíš, že Policie dělá všechno co může? To je dost naivní. Zajímavé, že se jim tam plno věcí ztratilo atd...jen jestli také nebudeš patřit mezi naše ochránce :) pak bych to celkem chápala. Myslím si, že s tím počtem krádeží, které vidím jen tady v clubu, by už dávno mohli něco udělat a podniknout mnohem víc věcí. Je mi jasné, že to jde asi pomalu pokud jde o nějaký lidi z mafie či co, ale přeci jen, že...Tahle Bora nebyla první ani poslední...bohužel. Asi by se měli víc dívat na Americký filmy :D :D :D tam hned všechno vyšťouraj :D sranda

jumpman01
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 29.09.2007 15:59
Bydliště: Plzeň

Re: VW bora

Příspěvek od jumpman01 »

jirka m píše:To je presne pristup nasi slavne policie, za to ze nemas pasy by te chteli skoro zastrelit a praci kterou od nich ocekavame a platime z nasich dani absolutne nezvladaji, vubec neocekavam ze by nasli i sebemensi stopu, protoze z jejich telpe kancelare to ani nepujde... VW si mozna koupim zase, ale ted uz i poradne pojistim, protoza to v tomhe state ani jinak nejde! Bohuzel
Tenhle názor rozhodně není správnej, neříkam, že tam nejsou lidi, kteří se nepředřou (jako všude), ale uvědom si, že těch aut je obrovský množství do toho byty, kola, sklepy, obchody a z celkového počtu zbyla tak 1/3 lidí, i kdyby se přetrhli tak se to nedá zvládnout....Přdestav si sám, že Tobě ukradli auto a teď si ho sám najdi... co uděláš, můžeš jezdit pátrat ptát se....atd...a pořád možná pokuď budeš mít OBR štěstí najdeš to tvé....a vezmi si co se jich každý den ztatí...pak najdi všechny...

Jinak samozřejmě strašně držim palce, aby se to krásné autí našlo...

pittbull
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 409
Registrován: 16.01.2008 14:36
Bydliště: Jihlava

Re: VW bora

Příspěvek od pittbull »

pittbull píše:
jirka m píše:ukradena v noci na 1 brezna pred barakem v ceskych budejovicich....

mod. edit: kdyby byla zahlednuta volat 777670444
Vítej do klubu mě Boru vzali z 2 na 3.ledna v Jihlavě
Patral jsem ale ikdyž znám ne-česky mluvící "lidi" tak vůdec nic žádná stopa prostě nic!
Ale Policie má někoho a zatim to neuzavřeli! Tak snad!!
Takže si zjisti jak máš postavenou pojistku za jakých podmínek ti to vyplatí!!
Hodně štěstí v hledání
tak já už vímkde zkončila moje Bora v Ustí nad Labem zřejmě rozřezaná!! ale to nevím na tuty!!
Každopádně mají dva čorkaře ale teď to těm Ku...am musí dokazat!!
Měli velkou dílnu plnou věcí a tu zabavili a šlo to na expertízu tak uvidíme co tam Zjistí!!

Uživatelský avatar
Marty
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1429
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kozomín

Re: VW bora

Příspěvek od Marty »

pittbull píše:
pittbull píše: Vítej do klubu mě Boru vzali z 2 na 3.ledna v Jihlavě
Patral jsem ale ikdyž znám ne-česky mluvící "lidi" tak vůdec nic žádná stopa prostě nic!
Ale Policie má někoho a zatim to neuzavřeli! Tak snad!!
Takže si zjisti jak máš postavenou pojistku za jakých podmínek ti to vyplatí!!
Hodně štěstí v hledání
tak já už vímkde zkončila moje Bora v Ustí nad Labem zřejmě rozřezaná!! ale to nevím na tuty!!
Každopádně mají dva čorkaře ale teď to těm Ku...am musí dokazat!!
Měli velkou dílnu plnou věcí a tu zabavili a šlo to na expertízu tak uvidíme co tam Zjistí!!

TAK JAK?

Odpovědět

Zpět na „Ukradené“